Samsung Galaxy S2 dominuje - wg ankiety to najbardziej pożądany obecnie telefon

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung Galaxy S2 dominuje - wg ankiety to najbardziej pożądany obecnie telefon. Dwukrotnie wyprzedza iPhona.
Samsung_Galaxy_S2_01-218-85.jpg

Samsung Galaxy S2 wyprzedził iPhona w głosowaniu na jak najbardziej pożądane telefony dostępne na rynku. Odpowiadając na pytanie jaki telefon zastąpi Twój obecny telefon komórkowy - najwięcej odpowiedzi padło na - Samsunga S2 i iPhone 4 . Obydwa telefony zebrały 70% głosów w ankiecie w które wzięło udział 5391 osób.

Pierwsze miejsce zdecydowanie zajmuje Galaxy S2 który znalazł się na szczycie sondażu z ogromną ilością 47 procent głosów, wyprzedzając Apple z ilością 23 procent.
Gdy pojawi się iPhone 5

Oczywiście kiedy na rynku pojawi się wreszcie iPhone5 w najbliższych tygodniach, to spodziewamy się że dane mogą się zmienić ze wskazaniem na Apple.
Trzecie miejsce i brązowy medal z 11 procentami ma HTC Sensation .

Wyniki ankiety:

Samsung Galaxy S2 47%
Apple iPhone 4 23%
Sensation HTC 11%
SE Xperia Arc 4%
BlackBerry Bold 9900 4%
HTC Desire S 2%
Google Nexus S 2%
BlackBerry Torch 9810 1%
LG Optimus 7 1%
Motorola Atrix 1%
techradar
 

GracX

New member
Bez reklam
jestem posiadaczem tego telefonu, jednym słowem polecam jest rewelacyjny obejrzałem na nim już wszystkie sezony prison break :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsungowi mógł zaszkodzić jedynie iPhone 5 - ale się mleko wylało.
Dla mnie najdziwniejsze jest to że w USA pierwsze miejsce na liście smartphonów zajmuje HTC.
 

GracX

New member
Bez reklam
słyszałeś coś o palących się galax-ach? mój kilka razy się konkretnie zagrzał sądziłem że to od głupkowatych aplikacji które lubię ściągać trafiłem jednak na newsa o takim zdarzeniu, ciekawe
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja swojego "ostro" wykorzystuję i nie "pali" mi się w ręku.
Jest extra jak do moich potrzeb.
 

GracX

New member
Bez reklam
ten note to to samo co sII tylko większy? również zastanawiam się nad zmianą no i mam propozycję aby posiadacze sII wypisali swoje top 5/10aplikacje oraz gry tyle tego jest że warto się wymienić sprawdzonymi :) sam coś skrobnę na weekend.
 

k0su

New member
Note to już nie telefon. Sam mam galaxySII i w sylwka nie miałem go gdzie schować. A o note nawet nie myśle :-]

A co tego czy warto wydać na niego tyle kasy, no nie wiem. Przesiadłem się z SE XPERIA X10 , na pewno jest szybszy, lepszy wyświetlacz. Tyle atutów:D
 
Ostatnia edycja:

grand76

New member
Pisałem że będę zmieniał jednak poczekam na galaxy S lll chyba warto poczekać ,zapewne będzie mniejszy jak note podobno w lutym na targach mają pokazać :)
 

sylar1

New member
Co do telefonu to powiem że jest świetny, iphone się nie umywa. Aczkolwiek ostatnio wypadł szwagrowi z ręki i nie przetrwał kontaktu z płytkami :p
 

grand76

New member
Witam zapewne już wiecie że pojawiła się AutoMapa na Androida :) jak na razie wersja Beta ale działa super :) więc są ograniczenia. Do pobrania oprócz Apki 14MB którą instalujemy na telefonie.Resztę 200MB samo zasysa tylko połączenie z netem potrzebne najlepiej WiFi :) Mapa tylko Polski ale już nowa A2 w stronę świecka jest :)
Do pobrania ze strony producenta
AutoMapa Android: pobierz i przetestuj wersję beta programu GPS. Benchmark.pl
Na naszych fonach działa :) inni mają problemy :p
 
Ostatnia edycja:

claudio

Member
Ja smigam na mojej Motorolce Milestone(bardziej wytrzymalego i bardziej solidnego wykonania nie widzialem w telefonie).
Spadl mi juz kilka razy na plytki(a czlowiek tak zawsze uwaza..:p) i nawet ryski nie ma.
Nie powiem SGS2 kusi..ale czy wygodnie jest go trzymac w kieszeni? Jednak telefon jest troche duzych rozmiarow..a SGS3? Ehh szykuje sie rewelacyjna maszyna.
Wg mnie w telefonie ekran to max 4,3 cale i mala ramka.
 

Podpucha

New member
Ja smigam na mojej Motorolce Milestone(bardziej wytrzymalego i bardziej solidnego wykonania nie widzialem w telefonie).
Spadl mi juz kilka razy na plytki(a czlowiek tak zawsze uwaza..:p) i nawet ryski nie ma.
Nie powiem SGS2 kusi..ale czy wygodnie jest go trzymac w kieszeni? Jednak telefon jest troche duzych rozmiarow..a SGS3? Ehh szykuje sie rewelacyjna maszyna.
Wg mnie w telefonie ekran to max 4,3 cale i mala ramka.

Da się wytrzymać tylko skromny pokrowiec ala guma i też może lecieć na płytki ;-) zamykany pokrowiec ze skóry też mam ale nie jest wygodny w kieszeni.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 
Do góry