Samsung Galaxy S IV na dniach ???

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung Galaxy S IV na dniach ???


Ten model jest gorący jak gorące bułki - Samsung Galaxy S IV. Pobudza wyobraźnię,

rozpala żądze. Mówi się że wzbudza większe zainteresowanie niż iPhone.


Mówi się że premiera ma nastąpić 15 marca.To są plotki i spekulacje.
Jeszcze nie wiadomo czy premiera odbędzie się w Stanach Zjednoczonych na rynku LWA iPhona czy w Europie.
Samsung mocno inwestuje w ten model. Sama reklama 2 min podczas Superbowl wkosztowąła 15 mln dolarów.
Nowy smartfon wyposażony będzie 8-mio rdzeniowy procesor Exynos 5, 2 GB pamięci RAM,
AMOLED 4,99" i rozdzielczość 1080x1920 pikseli. Ma mieć aparat 13 Mpix, Androida 4.2.1 TouchWiz.


[youtube]5ae7E8J7h7Y[/youtube]

dday
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Design a'la iPhone 5, ramka boczna to juz praktycznie kopia. Generalnie zapowiada sie smakowicie, ale bardziej cieszy mnie fakt przyszlych ruchow appla. Dla nas klientow moze byc tylko lepiej.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
I znow komputer w kieszeni. Podobno pierwszy lot na ksiezyc obslugiwaly "komputery" o gorszych parametrach niz zwykłe kieszonkowe kalkularotry, a tu proszę. Dzis kazdy ma NASA w kieszeni :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam maly komputerek jak nic w kieszeni, tylko jako tel. to dosyc malo poreczny....
lolek
 

ernet

Active member
Bez reklam
Witam maly komputerek jak nic w kieszeni, tylko jako tel. to dosyc malo poreczny....
lolek

Ten model, to praktycznie wielkość SIII. Ja też tak twierdziłem zanim go ( SIII ) nie potestowałem.
Sugeruję zrobić to samo, a możesz szybko zmienić zdanie ;-) Mam SIII i uważam,ze jest bardzo
poręczny.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam duze dlonie, ale jak S3 jest poreczny to ja dziekuje. Swietny tel. ale dla mnie stanowczo za duzy. Ja trzymam tel. w przedniej kieszeni i iP5 to juz jest praktycznie max co tam mi sie miesci. Tel. traci dla mnie sens jak musze obslugiwac niektore funkcje uzywajac dwoch rak.
Dziekuje, ale tablet mam w domu.
Co do samych telefonow, to co mozna jeszcze wymyslec? Moim zdaniem zostaly 2,3 najwazniejsze rzeczy: bateria i ladowanie na odleglosc (wchodzac do pokoju np.) lub czas ladowania do max paru minut. Cala reszte juz maja obecne telefony.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jeśli do S4 dołożą S-Pen to dla mnie będzie to telefon idealny. Przymierzam się do Note2, ale jakoś za duży jest.
Najlepszy byłby Note wielkości S2.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a tak swoją drogą co sądzicie o xperi T? mogę ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Telefon Bonda? Jak masz dobra cene to kupuj, to fajny telefonik. Bawilem sie nim, ale nie na tyle aby recenzowac. Bedziesz pisal posty na forum z telefonu :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
moja kobietka ma xperie J czyli budżetowy smart, bardzo mi się fonik podoba, gdzie T jest znacznie wyższym modelem. To mój pierwszy taki fon, wydaje mi się że T mi wystarczy skoro J by już była chyba odpowiednia. Bardzo podoba mi się wizualnie to też przemawia do mnie. Oglądałem wiele testów YT i czytałem. Nie jest najlepszy, ale parę rzeczy działa nawet trochę lepiej niż w GS3 czyli nie jest najgorszy:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oby obudowa była dobrze wykonana,jak dla mnie powinna być z aluminium ze skórzanymi matowymi wstawkami aby telefon się nie ślizgał.
13 MPX to już jest coś.
Powinien nagrywać Full Hd w 60 kl/sek
8 rdzeni - bez przesady.Ja mam 4 w swoim kompie i wszystko chodzi mi na maxa a różnica w grafice...........Poza tym granie na ekranie dotykowym....
Strony powinny szybko się wczytywać i powinni zrezygnować z paska wczytywania stron - na co to komu - ja w kompie nie mam żadnego paska i nic mnie nie denerwuje ile jeszcze zostało.....
No i przydałyby się dobre głośniczki z fajnym basem.
Zapowiada się niźle.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak masz dobra cene to nie ma sie nad czym zastanawiac, dobry smartfon to swietna sprawa, a ten z pewnoscia taki jest.

Co do S4, to chyba kazdy widzi ze to praktycznie "klon" iP5, widac doskonale inspiracje.
Jak tak faktycznie ma wygladac, w co nie chce mi sie wierzyc to Samsung jedzie po bandzie, dla mnie jako klienta swietnie, ale niesmak za brak pomyslow dizajnerskich zostanie.
Szkoda ze nie bedzie nowinki w postaci zakrzywionego ekranu, to by bylo cos.
 
Ostatnia edycja:

sfw

New member
Jak masz dobra cene to nie ma sie nad czym zastanawiac, dobry smartfon to swietna sprawa, a ten z pewnoscia taki jest.

Co do S4, to chyba kazdy widzi ze to praktycznie "klon" iP5, widac doskonale inspiracje.
Jak tak faktycznie ma wygladac, w co nie chce mi sie wierzyc to Samsung jedzie po bandzie, dla mnie jako klienta swietnie, ale niesmak za brak pomyslow dizajnerskich zostanie.
Szkoda ze nie bedzie nowinki w postaci zakrzywionego ekranu, to by bylo cos.

A w czym on Ci przypomina jajofona? Przecież to 5' wersja SII, kształt obudowy identyczny! I bardzo dobrze! Bo SIII wygląda niestety odpustowo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym samym co Zenbook Asusa i Mackbook Air.
S2 malo ma wspolnego z S4. Boczna ramka, praktycznie identyczna jak w iP5, tyl plaski z akcentem na dolna oddzielona krawedz (w iP5 jest to szklo/tworzywo tutaj pewnie bedzie tak samo), gora podobnie tylko ze w S4 obnizona z uwagi na logo.
Przod - widoczna boczna ramka na krawedziach, tak samo jest w iP5.
Generalnie caly ten render (jak sie domyslam) to taki iP5 po liftingu.
Dobrze bo S3 wieje tandeta.
 

micp360

New member
To jest tylko concept, więc tak raczej sIV nie będzie wyglądał. Podobnie było przed premierą sIII. Miał wyglądać prawie jak ten powyższy tylko ze w czerni, a jak wyszedł sami wiemy.

Wysłane z mojego GT-N7000
 

sfw

New member
W tym samym co Zenbook Asusa i Mackbook Air.
S2 malo ma wspolnego z S4. Boczna ramka, praktycznie identyczna jak w iP5, tyl plaski z akcentem na dolna oddzielona krawedz (w iP5 jest to szklo/tworzywo tutaj pewnie bedzie tak samo), gora podobnie tylko ze w S4 obnizona z uwagi na logo.
Przod - widoczna boczna ramka na krawedziach, tak samo jest w iP5.
Generalnie caly ten render (jak sie domyslam) to taki iP5 po liftingu.
Dobrze bo S3 wieje tandeta.

Sorry ale Apple nie ma patentu na prostokątną obudowę z lekko zaokrąglonymi rogami. Inaczej SII nie ujżałoby światła dziennego w swoim kształcie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale co mnie interesuje na co ma czy nie ma apple patent, nie to jest tematem dyskusji. Twierdze jedynie ze na pierwszy rzut oka, przynajmniej dla mnie, laczy te dwa telefony charakterystyczny dla iP5 design - detale o ktorych mowa opisalem.
Nie rozumiem dlaczego zawsze jak przywolany jest produkt Apple odzywaja sie hejterzy/fanboye a dyskusja konczy sie na bezsensownych polemikach.
Mi Apple jest kompletnie obojetne, mam kilka produktow bo zwyczajnie nic ciekawszego dla moich potrzeb nie znalazlem, bedzie cos godniejszego to sie zmieni, ot cala historia.
 

sfw

New member
Ale co mnie interesuje na co ma czy nie ma apple patent, nie to jest tematem dyskusji. Twierdze jedynie ze na pierwszy rzut oka, przynajmniej dla mnie, laczy te dwa telefony charakterystyczny dla iP5 design - detale o ktorych mowa opisalem.
Nie rozumiem dlaczego zawsze jak przywolany jest produkt Apple odzywaja sie hejterzy/fanboye a dyskusja konczy sie na bezsensownych polemikach.
Mi Apple jest kompletnie obojetne, mam kilka produktow bo zwyczajnie nic ciekawszego dla moich potrzeb nie znalazlem, bedzie cos godniejszego to sie zmieni, ot cala historia.

Rozumiem, że pisząc fanboje/hejterzy masz na myśli siebie? Dokładnie opisałem dlaczego mi ten render nie przypomina jajofona chociażby ze względu na rozmiary i telefon z którego piszę te słowa. :) LUZ.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, masz racje chodze z iPhonem po galeri handlowej i trzymam go caly czas przy uchu, nawet jak nikt nie dzwoni. iPad rzecz jasna pod pacha, do tego naturalnie biale trampeczki.
Szkoda gadac :)
 
Do góry