Samsung Frame QE85LS03BGUXXH

Co sądzicie o tym modelu Samsunga ? QE85LS03BGUXXH, tegoroczny model 2023. Wiem, że to nie miniLED, ale strasznie podoba mi się jego designe, no i mocno matowa matryca. Niechciałbym się zawieść obrazem, więc sonduje Wasze odczucia (jeśli ktoś go posiada lub widział) lub Waszą wiedzę. Na oficjalnej stronie Samsunga kosztuje niecałe 13k.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po za designem, jedyną realną zaletą The Frame jest matowa matryca. Sam patent rewelacyjny, pod warunkiem, że te odbicia miałbyś na matrycy glare. Jeżeli tych odbić nie miałbyś, to ja osobiście w takiej przekątnej wolę matrycę glare. Więcej głębi i "połysku" w kolorach. Nie widziałem tego konkretnego, ale długo oglądałem poprzednie i do konkretnych warunków taki mat super. Pytanie, czy ten mat u Ciebie się sprawdzi i czy jest faktycznie potrzebny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałbym w tej klasie już jakość a nie tylko design.
Przypomnij się jutro na PW to podam Ci ofertę dla członków forum oraz lepsze modele jakościowo w klasie.
Design świetny, ale to nie wszystko , szczególnie na tak dużym ekranie.
 
Po za designem, jedyną realną zaletą The Frame jest matowa matryca. Sam patent rewelacyjny, pod warunkiem, że te odbicia miałbyś na matrycy glare. Jeżeli tych odbić nie miałbyś, to ja osobiście w takiej przekątnej wolę matrycę glare. Więcej głębi i "połysku" w kolorach. Nie widziałem tego konkretnego, ale długo oglądałem poprzednie i do konkretnych warunków taki mat super. Pytanie, czy ten mat u Ciebie się sprawdzi i czy jest faktycznie potrzebny.
No cóż miałem nadzieję, że mi nie wybijecie go z głowy hehe. Właśnie te dwie rzeczy mnie urzekły, mat i designe, trudno, trza szukać czegoś innego. Jakościowo podobają mi się soniacze ale są strasznie grube, a telewizor wisiałby tak, ze byłoby to widoczne, samsungi miniLEDy chyba odlatują trochę z cenami, o TCLu i jego problemach z softem naczytałem się gdzieś w Waszym wątku, LG podobno potrafią być wadliwe.. No i jak żyć Panie Premierze ? Jak żyć ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko pamiętaj, że nawet topowy tv nie ma najmniejszych szans z The Frame, jeżeli masz okno na przeciwko, lub nietypowe umiejscowienie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, ale konkurencja ma w modelach dobre powłoki antyrfleksowe i jak ustawisz prawidłowo to będzie extra.

====================

Victorarmy - wysłałem...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma nic na rynku, choćby to był topowy Oled, po za komercyjnymi ekranami (matowymi), który byłby się w stanie równać z The Frame w warunkach które opisywałem w innym wątku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
The Frame - świetny desingn, mat - ale inne możliwości ma słabsze jak konkurencja.
 
Do góry