Samsung F6770/F6650

Jameroo

New member
Koledzy myślał ktoś z Was o reklamacji sprzętu z powodu bandingu?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

mam ten sam model i też podobne tak jakby pasy szarości widzę podczas meczów ale np. grając na konsoli w fife czy oglądając jakieś mecze w aplikacjach jak ipla, żadnych tego typu rzeczy nie widać.
może to wina sygnału?
 

Pawell1

New member
mam ten sam model i też podobne tak jakby pasy szarości widzę podczas meczów ale np. grając na konsoli w fife czy oglądając jakieś mecze w aplikacjach jak ipla, żadnych tego typu rzeczy nie widać.
może to wina sygnału?

Nie wydaję mi się żeby to był sygnał :mad: na starszym lcd tego nie było... ja chyba się skusze i zglosze to serwisowi. ..niektórzy piszą że jest to norma dla mnie to jest dziwne żeby tv za blisko 4tys miał taki problem z tak prostą sprawą jak np. transmisja meczu

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

SDman

Banned
Nie wydaję mi się żeby to był sygnał :mad: na starszym lcd tego nie było... ja chyba się skusze i zglosze to serwisowi. ..niektórzy piszą że jest to norma dla mnie to jest dziwne żeby tv za blisko 4tys miał taki problem z tak prostą sprawą jak np. transmisja meczu

Witam,
zmartwię Cię banding jest znacznie gorszy niż duży clouding do wyegzekwowania w serwisie.

Pozdr.
 

proktolog

New member
kilka dni temu dołączyłem do grona posiadaczy 6770 46"

dzięki za wszystkie porady!

chciałem jeszcze zapytać o wejścia USB,przy każdym są inne oznaczenia
podpiąłem pendriva z filmem pod ten najwyżej i działa bez probl.
chciałbym teraz podpiąc dysk przenośny, czy ma znaczenie pod które USB podepnę?
 

tdx

New member
Bez reklam
1A pod tysk twardy 0.5A pendrive ale tak naprawde dla penow znaczenia to nie ma :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

jarjar82

New member
Masakra ...powiedzcie po kiego grzyba funkcja wyłącz obraz, kiedy nie działa ona przy np słuchaniu muzyki z pena ????? pomijam słuchanie ESKI bez obrazu... Mam zgrane kołysanki dla malucha i szkoda że funkcja WYGASZENIA OBRAZU podczas odtwarzania jest nieaktywna...tylko wyświetla się ten mizerny player :/
 

danila

New member
Witam,

Od tygodnia jestem posiadaczem 46f6770 - ogólnie model bardzo ok, ale mam problem. Nie ma efektu 3d:(...materiały się odpalają z pena, all share czy z explore 3d, ale nie ma efektu taki jaki powinien być, a oglądałem efekt 3d na innych telewizorach, okulary sparowane. Być może stało się to w momencie wejścia w menu serwisowe jak odbierałem TV - chciałem sprawdzić matrycę. Czy ktoś uprzejmy mógłby napisać jakie powinny być poprawne ustawienia w pozycji type , SW Model oraz BOM Model ja mam odpowiednio 46A1AF6V, UF6700 i 6770, albo jakie opcje odpowiadają za poprawność 3d ( w MRT option mam 3d support na ON). Ewentualnie czy może ktoś strzelić foty z menu serwisowego - wtedy bym porównał co mam inaczej...
 

jarjar82

New member
danila... wybacz że pytam o tak prozaiczną sprawę ...ale odpalasz film 3D z pena bądź po DLNA i co....? Masz obraz podzielony na połowę ? SbS lub góra dół ?? Opisz sprawę... bo po odpaleniu filmu musisz włączyć opcje 3D która nałoży te dwa obrazy na siebie.
 

emalia

New member
witam, zastanawiam się nad kupnem tego TV pod koniec miesiąca
ale czy kupując na RATY w Media /Saturn /Rtv i Agd jest możliwość zwrotu do 10dni? bez podania przyczyny? czy wtedy tylko wymiana?
 

SDman

Banned
witam, zastanawiam się nad kupnem tego TV pod koniec miesiąca
ale czy kupując na RATY w Media /Saturn /Rtv i Agd jest możliwość zwrotu do 10dni? bez podania przyczyny? czy wtedy tylko wymiana?

Witam,
masz 14 dni na wycofanie się z kredytu i 14 dni na zwrot sprzętu.

Pozdr.
 

danila

New member
danila... wybacz że pytam o tak prozaiczną sprawę ...ale odpalasz film 3D z pena bądź po DLNA i co....? Masz obraz podzielony na połowę ? SbS lub góra dół ?? Opisz sprawę... bo po odpaleniu filmu musisz włączyć opcje 3D która nałoży te dwa obrazy na siebie.

@jarjar82

Tak, mam obraz podzielony na połowę w pionie lub w poziomie w zależności od materiału , tryb 3d włączony , zakładam pingle , obraz się nakłada okulary lekko ściemniają się iiii...tyle:( , brak efektu 3d.
Dlatego też moja prośba o info czy mam poprawne ustawienia w MS dla pozycji type , SW Model oraz BOM Model - ja mam odpowiednio 46A1AF6V, UF6700 i 6770, albo jakie opcje odpowiadają za poprawność 3d ( w MRT option mam 3d support na ON). Ewentualnie czy może ktoś strzelić foty z menu serwisowego - wtedy bym porównał co mam inaczej...pozdrawiam
 

danila

New member
dziękuję bardzo tdx , z tego wynika , że tak ma być jak jest - wydawało mi się, że obraz będzie wychodził z ekranu:) , ale z tego wynika, że tv jest za mały albo materiały są w słabej jakości - nie oglądałem 3d z blu-ray a jedynie z ripów...tak czy inaczej TV jest świetny.
 

gruby123452

New member
Motion plus

Witam
Od niedawna posiadam model u46F6650 i wydawało mi się, że ustawienia motion plus są dla każdego ustawienia obrazu oddzielne (dynamiczny, film, naturalny, standardowy). Jednak jak zacząłem się bawić ustawieniami zauważyłem, że te ustawienia są dla wszystkich tych trybów taki sam. Proszę o informację czy to tylko mi się wydawało czy coś się pokręciło. Dodatkowo jak najlepiej ustawić tą opcję aby obraz był taki teatralny a zarazem nie "ciął" się lub nie gubił szczegółów.
Pozdrawiam
 

grzenio10

New member
Witam. Proszę mi powiedzieć czy wszystko jest ok z moim F6770. Ostatnio zauważyłem, jak dotąd tylko na kanałach hbo (nc+) przy szybszych akcjach pojawiają się takie pionowe mało widoczne paski :/ nie zawsze tak jest i nie na wszystkich filmach. Na innych kanałach tego nie zauważyłem. Motion plus ustawiony na standardowo, ustawienia dynamiczne. Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam
 

SDman

Banned
Witam. Proszę mi powiedzieć czy wszystko jest ok z moim F6770. Ostatnio zauważyłem, jak dotąd tylko na kanałach hbo (nc+) przy szybszych akcjach pojawiają się takie pionowe mało widoczne paski :/ nie zawsze tak jest i nie na wszystkich filmach. Na innych kanałach tego nie zauważyłem. Motion plus ustawiony na standardowo, ustawienia dynamiczne. Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam

Witam,
korzystasz z fabrycznego ustawienia obrazu "dynamiczny" ?
Sory ale jeśli tak to co to ma wspólnego z dobrym obrazem ?

Pozdr.
 
Do góry