Samsung F6770/F6650

jarjar82

New member
Nie macie wrażenia że smart juz nie jest smart...aplikacje znikają ...nic nowego sie nie pojawia :(

Nadal mam problem z hybrydową tv ...mimo aktualizacji do najnowszego os to nadal brak odp APP w sklepie :( a dotychczasowa/ zainstalowana znikła .
 

psiaja

Member
O nowych apkach IMO zapomnij - TV ma swoje lata, więc producenci raczej będą wspierali nowe produkty (i tworzyli dla nich aplikacje), niż te sprzed 2-3 lat. Inaczej będzie z TV na androidzie (unifikacja systemu) i tu powinno być lepiej
HbbTV nie używam, więc nie pomogę (nawet nie zauważę, jak coś wyłączą ;) )
 

jarjar82

New member
...nie chce krakać ale zaczyna się :( zaczyna się pier**** ten telewizorek.
Skokowe przemieszczanie sie postaci obiektów ( sporadyczne ) zwalałem na jakość sygnału...rozedrgane linie z tym każdy LCD w jakimś stopniu się boryka. ale dziś dosżło do tego że obraż podzielił się an dwie części ( góra i dół ) góra się rozjeżdżała ...potrójne... po wielokrotne kontury obiektów . Ewidentnie systemowo nie radził sobie. Na każdym kanale podobnie. Wyłączenie i po min włączenie "uspokoiło" obraz, lecz co kilka min się pojawia na kilka sec. Martwi mnie to bardzoooooo :(
 

asked

New member
a może ktoś chciałby kupić 6640 48'.
Telewizor prawie jak nowy...mało oglądane bo TV kłamie, telewizja to zuo.. :)
Serio pytam, bo potrzebuję zrobić miejsce na choinkę :)
Jestem pierwszym właścicielem kupiony w Saturnie.
 

trek21

Member
Nie macie wrażenia że smart juz nie jest smart...aplikacje znikają ...nic nowego sie nie pojawia :(

Nadal mam problem z hybrydową tv ...mimo aktualizacji do najnowszego os to nadal brak odp APP w sklepie :( a dotychczasowa/ zainstalowana znikła .
wczoraj pojawił się Netflix na regionie PL. także dochodzą więc nowe popularne aplikacje
 

czesioo

New member
Hej, szukałem na forum ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem, mam 46F 6770 i niestety od jakiegoś czasu mam problem z dyskiem zewnętrznym, po podłączeniu do USB obojętnie którego po około 5-6 min telewizor się restartuje niezależnie czy coś jest z tego dysku odtwarzane czy jest tylko podłączony. Ten dysk to Samsung M3 2 TB, wcześniej korzystalem z omegi 1 TB i problem nie występował. Czy możliwe ze coś się popsuło przez podłączenie tego nowego dysku? Teraz nawet stary dysk restartuje TV a nawet pendrive 4 GB. A może zakup dysku zbiegł się z jakąś aktualizacją i winny jest soft? Co sądzicie czy ktoś z tym samym TV i softem 2014 mógłby się wypowiedzieć.
 

psiaja

Member
...nie chce krakać ale zaczyna się :( zaczyna się pier**** ten telewizorek.
Skokowe przemieszczanie sie postaci obiektów ( sporadyczne ) zwalałem na jakość sygnału...rozedrgane linie z tym każdy LCD w jakimś stopniu się boryka. ale dziś dosżło do tego że obraż podzielił się an dwie części ( góra i dół ) góra się rozjeżdżała ...potrójne... po wielokrotne kontury obiektów . Ewidentnie systemowo nie radził sobie. Na każdym kanale podobnie. Wyłączenie i po min włączenie "uspokoiło" obraz, lecz co kilka min się pojawia na kilka sec. Martwi mnie to bardzoooooo :(

Właśnie u mnie pojawiło się to samo. Początkowo sądziłem, że słaba jakość obrazu USB (bajki dla córki), ale okazało się, że i na DVB-T to samo..
Jak się u Cb to skończyło?
 

mruczek66

New member
witam. mam problem z głośnością przy odtwarzaniu filmów z dysku przenośnego. czasami głos jest bardzo cichy. nie ma znaczenia format filmu. oglądam film na poziomie np. 16 głośności a innym razem muszę robić na 60. ten sam dysk z filmem podłączę pod bluray i wszystko jest ok. czy można coś zmienić w ustawieniach tv.
 

jarjar82

New member
Zagląda tu jeszcze ktoś ...fan serii F? pojawiła się nowa aktualizacja... raczej to usuwanie martwych app niż jakiekolwiek zmiany ustawień..... ktoś to jeszcze aktualizuje?
 

BGpl

New member
Zagląda tu jeszcze ktoś ...fan serii F? �� pojawiła się nowa aktualizacja... raczej to usuwanie martwych app niż jakiekolwiek zmiany ustawień..... ktoś to jeszcze aktualizuje?
Aktualizuję na bieżąco ale liczę sie z tym że aktualizacje mogą niebawem się skończyć i że nic nowego już nie zostanie udostępnione.

Co do posta wyżej:
witam. mam problem z głośnością przy odtwarzaniu filmów z dysku przenośnego. czasami głos jest bardzo cichy. nie ma znaczenia format filmu. oglądam film na poziomie np. 16 głośności a innym razem muszę robić na 60. ten sam dysk z filmem podłączę pod bluray i wszystko jest ok. czy można coś zmienić w ustawieniach tv.
Też tak czasem mam (F6400). Pogodziłem się z tym.
 
Do góry