Samsung F6770/F6650

raphaw

New member
Witam mam f6770 i dekoder od multimedii ustawiłem własnę listę programów i mam pytanie czy tv moze zaktualizować liste ,chodzi mi o to by były odpowiednio przypisane w "Warto obejrzeć" a nie tak jak oryginalnie od multimedii.
 

jarjar82

New member
Hallloooo użytkownicy F6770 jak sie wasze panele mają ? ;-) juz przeszło dwa sezony z nami. Seria H juz powoli odejdzie do lamusa TDX wrzucil line out serii K ehhhh oszaleć można, tak z tym lecą ;-) wykorzystujecie możliwości naszych sprytnych TV? U mnie dużo filmów z dysku/pendriva odtwarzam...córeczka bajeczki z YouTube pochłania...ja jakieś teledyski z Vevo zapuszczam...a ostatnio także "pale w kominku" hah używając app dream screen i na tym koniec. Najbardziej mi żal ze nie doszło do skutku przeprowadzenie profesjonalnej kalibracji tv...ciągle kasa na cis innego ucieka.
A wy dalej na ustawieniach z początku istnienia serii F?? Może ktoś ma juz takie wypracowane na cyk ;-P
 

psiaja

Member
Zainstalowałem Nową wersję firmware (2103.4 z 2015.01.12) ale:
- nadal są problemy z adresem Youtube.com na przeglądarce (brak certyfikacji, czy jakoś tak dla tej strony)
- Totalnie nie działa apka VOD. TVP (nie ładują się reklamy a co za tym idzie materiały wideo)
- Nie działa Player TVN'u (chodź ponoć on nie działał od ok 11.2014) -mogę przeglądać zawartość, ale gdy przychodzi do wyboru oglądania materiału wideo, to apka zawiesza się i reaguje wyłącznie na "Return" do menu zainstalowanych aplikacji. Ponowne uruchomienie apki, nie rozwiązuje problemu :(

Rozumiem, że powyższe (w szczególności VOD TVP i TVN) zgłaszam do odpowiedniego działu technicznego TVP i TVN>?
Macie tak samo?
Macie jeszcze inne problemy, których jeszcze nie zauważyłem?
 

jarjar82

New member
uuuu ja jak na razie mam problem tylko z TVP VOD
TVN PLAYER działa poprawnie ...nowej aktualizacji jeszcze nie instalowałem.

wkurza mnie ostatnio jeszcze jedna sprawa, mianowicie, ustawiam czujnik eko na minimalne podświetlenie "5" i na drugi dzień sprawdzam a on znów jest OFF ( dla mnie to przydatna rzecz, oglądam dużo nocą i nie potrzebuje mega blasku :p )
 

Lenio FullHD

New member
witam po dłuższej nieobecności

chcę zakupić kamerę IP do monitoringu dziecka. Chciałbym aby obraz z kamery był wyświetlany również na tv 6770. Czy jest to możliwe?
 

LiYuan

New member
Po co są różne oznaczenia hdmi w tv. np hdmi stb czy hdmi arc? Czy te wyjścia różnią sięfizycznie od siebie?
 

Stylishh

New member
Witam, posiadam 46F6770 oraz Dekoder Orange, zastanawia mnie czy kartę z Orangę mogę podłączyć bezpośrednio pod telewizor z pominięciem dekodera. Tak aby mieć tylko jeden pilot, a przy tym nawigować tym co oglądam z poziomu telewizora.

Za wszelkie rady i pomoc dziękuje.
 

zbyniu4

New member
Witam, posiadam 46F6770 oraz Dekoder Orange, zastanawia mnie czy kartę z Orangę mogę podłączyć bezpośrednio pod telewizor z pominięciem dekodera. Tak aby mieć tylko jeden pilot, a przy tym nawigować tym co oglądam z poziomu telewizora.

Za wszelkie rady i pomoc dziękuje.

Samej karty nie podłączysz. Musisz mieć odpowiedni moduł CI, który będzie kompatybilny z kartą i w tedy całość wkładasz do gniazda i powinno działać.
 

78martini

New member
Zainstalowałem Nową wersję firmware (2103.4 z 2015.01.12) ale:
- nadal są problemy z adresem Youtube.com na przeglądarce (brak certyfikacji, czy jakoś tak dla tej strony)
- Totalnie nie działa apka VOD. TVP (nie ładują się reklamy a co za tym idzie materiały wideo)
- Nie działa Player TVN'u (chodź ponoć on nie działał od ok 11.2014) -mogę przeglądać zawartość, ale

hej,

problem z tvn player występował również i u mnie na Samsungu 55F6770. Temat okazał się banalny:
Ma zwiazek z akceptacją zmienionego regulaminu. Zaloguj sie przez komputer na stronie player.pl . Jeśli po zalogowaniu pojawi się automatycznie okno z prośbą o akceptację zmian, zaakceptować, a następnie wylogować się i zalogować ponownie w aplikacji na telewizorze. Można przy okazji podać nowy numer kodu wygenerowany na stronie.

U mnie zadziałało

pozdro:mrgreen:
 

Stylishh

New member
Posiadam F6770, dziś zainstalowałem nową aktualizację ver 2105, no i jest cyrk w SmartHubie. Mianowicie po całkowitym resecie telewizora wchodząc na zakładkę "inne aplikacje" widzę że ściąga się samoczynnie stera różnych aplikacji, które są mi zbędne i niepotrzebne. Jak to wywalić?

Zastanawia mnie jakie zmiany zostały wprowadzone wraz z tą aktualizacją, na razie nie widzę nic "lepszego".
 

psiaja

Member
Ostatnio audio w kanałach DVB-T ustawiają ścieżkę na "Nieokreślony(AD)" - ścieżka dla niedowidzących/niewidomych, gdzie jest narrator komentuje, co aktualnie bohater robi na ekranie. Mam Samsunga F6770 i mimo ustawień dźwięku na "Polski", lub ręcznym przestawianiu na danym kanale na "Polski", po włączeniu/wyłączeniu telewizora, znowu ścieżka przestawia się na "Nieokreślony(AD)".
Czy jest jakaś rada, by ścieżka "Polski" była DOMYŚLNĄ i WYBIERANĄ?
Do TV po optyku jest podłączony soundbar LG a wyjście audio w DTS Neo 2:5
 

jarjar82

New member
...po dł czasie od zakupu ...pojawił-a sie towarzyszka mojego Samsunga ...heh czyli mini wieża DENON -39 ...teraz pytanie jakże banalne...podpinam TV po optyku i ...? co ustawić w menu by wszystko było cacy ?
 

psiaja

Member
Podłączając listwę głośnikową po optyku w moim TV, w menu dźwięku ustawiłem głośniki zewn i odp kodowanie (DTSNeo 2:5 jest "głośniejsze"/wyraźniejsze niż PCM) a w listwie ustawiłem na wejście optyczne.. Może podobnie jest i u Cb
 
Do góry