Samsung F6770/F6650

zxxzz

New member
Oglądając MŚ w piłce nożnej w TVP, ale to samo było gdy oglądałem Ligę Mistrzów w Canal+ a nie było tego przy oglądaniu naszej Ekstraklasy, że czasem głos komentatora o ok. 1,2 sek. wyprzedza akcję na boisku. Tak nie jest cały mecz tylko np.1 połowe lub kilkanaście minut meczu .Nie wiem czy ma to może związek z tym że często oglądam te mecze nagrane na tunerze, jak dzisiaj np. mecz Anglia-Włochy tak miałem w 1 połowie.
 

jarjar82

New member
Ogladacie mundial. ...dopasowal ktoś jakieś fajne nastawy obrazu heh ja co mecz próbuje ..testuje i ...do szczęścia trochę brakuje.
 

bartolinio

New member
@zxxzz to nie wina Twojego ani tunera, to wina TVP, jakość sygnału jest fatalna, a najgorsze są problemy z synchronizacją dźwięku

Wysłane z mojego Lenovo B6000-H przy użyciu Tapatalka
 

pike

New member
Panowie ogromna prośba.. Od wczoraj mecze sie z konfiguracją pilota od Dreamboxa 800HD. Czy w tym modelu obsługa pilotem smart jest możliwą w przypadku tego odbiornika? Pozdrawiam i dziękuję za każdą wskazówkę. Oczywiście korzystałem z FAQ.
 

tdx

New member
Bez reklam
musisz też śpróbować alternatywnej konfiguracji poszukaj w temacie samsunga problem z konfiguracją pilota [rozwiązany]
 

pike

New member
Dziękuję @tdx. Jedyne co udało się osiągnąć to włączenie\wyłączenie tego DM800. Dobre i to, zmiana kanałów jednak nie działa. Pozdrawiam serdecznie
 

tomaso23

New member
Witam! I co panowie nie macie problemów na tych skurwiałych Samsungach podczas oglądania MŚ ?!!!
-ja mam smugi na murawie podczas przemieszczania się zawodników M.S.A.K.R.A Uwaga ostrzegam wszystkich niezdecydowanych na Szajsungi mój model 46 F6770 nie kupujcie tego lepiej dołożyć niż żałować . Tydzień przed mundialem zepsuł mi się Sony 2letni i straciłem zaufanie,mój błąd że zdradziłem markę a mecze na nim były o niebo lepsze " sony 40ex72" Po 3 dniach chciałem oddać do Euro rtv ale Kierownik stwierdził że to nie od niego zależy i polecił napisać pismo i wysłać na maila do Wawy ,zrezygnowałem i tak się z nim bujam już prawie miesiąc kombinuje z tymi ustawienami ale to nic nie daje czarne smugi na murawie mnie prześladują :(
 

jarjar82

New member
Tomaso nikt nie ukrywal że ten model cierpi na banding :( mnie też to wkurr, coś ustawieniami mozna zniwelować ale do końca nie wyeliminujesz.

Jak macie ustawiony Motion plus podczas meczu?
 

psiaja

Member
Po 3 dniach chciałem oddać do Euro rtv ale Kierownik stwierdził że to nie od niego zależy i polecił napisać pismo i wysłać na maila do Wawy

"skurwiały" to z pewnością jest ten sklep, w którym kupowałeś - tu zrobiłeś największy błąd (by nie było-kupuję u nich, ale wyłącznie przez neta-by nie było, że antyreklamę uprawiam)

Osobiście nogi nie oglądam, ale parę min poświęciłem, by zobaczyć jak mecze wyglądają na tym TV (też mam 46 F6770) i akurat nie mam żadnych uwag.. bardziej mnie dobija przejaśnienie ekranu przy lewej stronie poniżej środka wysokości..

Nie mogę się doczekać tych chromolonych LED'ów :D :cry: :blagam:
 

krzysb

New member
Witam serdecznie.
Mam pytanie, raczej do tdx, bo ogarnia profesjonalnie całą tematykę, ale może ktoś z Was spotkał się z czymś takim, że TV (46f6770) w stanie czuwania sam od siebie bez żadnej ingerencji pstryknie, zamruga dioda jakby chciał się włączyć, po czym kontrolka gaśnie, TV nie pracuje i po 2-3 minutach pstryknie i znów się zaświeca kontrolka czuwania. Kiedyś miałem serię D i podobnie wariował, ale wówczas bezczelnie się włączał w środku nocy, lub wyłączał kiedy chciał, albo mocno zawieszał i była padnięta płyta główna ( ponoć przez wadliwy moduł CAM, notabene wykończył mi 2 płyty, ale poszło na gwarancji a przy 3 próbie wariacji nie czekając na rozwój wydarzeń wyrzuciłem moduł, zainwestowałem w nowy i problem zniknął). Czy teraz też siada elektronika, czy tak po prostu " te typy tak mają"? Bardzo proszę o Wasze spostrzeżenia lub inne ciekawe przypadki, które być może u mnie też występują i są powiązane z tym co się dzieje, ale jeszcze ich nie wyłapałem. Będę wdzięczny za sugestie.
 

tdx

New member
Bez reklam
:) czasami winne są aktualizacje automatyczne, lub sprawdzanie czy są nowe... Może być też wina nośnika wpiętego w USB...

Generalnie najlepiej pobawić się w małego detektywa czyli np na 2 dni wyłączyć wifi w TV i sprawdzić czy nadal sam wstaje
 

krzysb

New member
Dzięki tdx za sugestie, chociaż aktualizację automatyczną mam wyłączoną, net po kablu od zawsze. Nie masz jakiegoś jeszcze pomysłu. Próbowałem już wszystko włącznie z resetem ustawień fabrycznych, aktualizacją modułu CAM, chyba że....może najnowszy soft coś miesza ????? Wgrałem go bo od nowości TV wydaje mi się jakby przymulony, tzn zakładki smarta przewija wyraźnie wolno, jakby się przycinał ( chyba że tak ma być, nie mam porównania) , więc może sobie zaszkodziłem, choć z drugiej strony po to robi się uaktualnienia by było lepiej ( a może jednak nie zawsze..?)
 

krzysb

New member
Neta odłączę - problemu nie ma, ale bez modułu nie mam oglądania, bo nie mam naziemnej anteny, więc trudno to sprawdzić. A jak zrobić reset serwisowy?
 
Do góry