Samsung F6770/F6650

zxxzz

New member
W poście #688 tego tematu są moje ustawienia w tym też balans bieli, przestrzeń kolorów oraz 10p balans bieli.
Balans bieli ustawiasz tak jak jest czyli od góry do dołu.
10p balans bieli ustawiasz odpowiednio interwał 1- -3 0 -2 interwał 2- -1 0 2 interwał 3- 0 0 0 itd.
Przestrzeń kolorów bardzo podobnie z tym ze dla każdego z kolorów czyli red, green, blue... ustawiasz odpowiednie wartości.
Mam nadzieje ze coś z tego zrozumiałeś i będzie Ci już łatwiej to ogarnąć.

Ustawiłem te ustawienia które poleciłeś, ale na mój gust te które miałem do tej pory są lepsze. Może Ci co się znają na tym powiedzą coś o tych ustawieniach, które używam bo chyba są niezłe, znalazłem je na YouTube. Dodam tylko że używam Tryb obrazu -Film- Samsung LED TV Picture Settings and Calibration - YouTube
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
...ale do jakiego modelu one są przypisane ?....dobrze wiesz że miedzy dwoma takimi samymi modelami mogą zachodzić różnice w ustawieniach a co dopiero pomiędzy seriami ;)...a z ciekawości i tak je sprawdzę
 

ajej

New member
Słuchajcie, zastanawiam się nad Samsungiem 46F6770 i byłem już gotowy go kupić, gdybym nie zauważył negatywnych opinii na... oficjalnej stronie Samsunga!

Ludzie piszą, iż po aktualizacjach ostatnich są problemy ze Smart TV, na których mi zależy.

Chcę TV z dobrze odtwarzającym TVN Player i ładnym obrazem, co polecicie?
 

jarjar82

New member
.....te nastawy z YT nie są takie złe ...a nawet sobie je zostawiłem :) jedno się rzuca w oczy ..większy clouding ale jakoś to ścierpię.
 

nowot

New member
witam,mam problem, nie dzialaja mi wszystkie aplikacje, a telewizor polaczenie z internetem ma, czy jest ktos w stanie pomoc
 

tdx

New member
Bez reklam
ale co to znaczy nie działają? :)
1. reset smart hub jak nie pomoże ustaw dns inne jak nie pomoże pełny reset TV ;)
 

luki1260

New member
Witajcie,
podłączyłem głosniki komputerowe (logitech x-230) pod wyjscie słuchawkowe, ale niestety nie działaja jakiekolwiek ustawienia dzwięku w TV. Czy istnieje mozliwość podłączenia dzwięku inaczej, może dwukierunkowe jest wejscie Component/AV IN /Euro , tak bym mógł dodać tonów wysokich (brak regulacji w samych głośnikach komp. )
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
jak już to może jedynie przez scarta.

Możesz też samodzielnie zrobić prosty EQ (cena ok 30zł) albo kupić używkę 50-60 :)

Możesz też puścić dźwięk przelotowo przez laptopa/pc
 
Do góry