Samsung F6770/F6650

adamo_

New member
Bez reklam
Pod warunkiem, że sprzęt nie nosi śladów użytkowania.

Co wg. Ciebie oznacza termin "ślady użytkowania". Czy rozpakowanie kabelków z torebek foliowych rozrywając te torebki, kwalifikują się już do śladów użytkowania? czy może ślady pomidora na pilocie tym są.
 

jarmk

New member
Coś się tu chyba namieszało w tym wątku..

Klikając na 86 stronę tego wątku przenosi mnie całkiem gdzie indziej, bo do:

HDforum > Video > 3D TV > 50st50 vs 47dt50
 

jarmk

New member
@ Jann
Rzeczywiście czyszczenie pomogło - dzięki.


@ tdx
Aktualizacja oprogramowania przez USB
Ściągasz soft ze strony rozpakowujesz na pendrive tak żeby był katalog z nr softu w nim folder image a w nim plik upgrade
odpalasz TV wkładasz pena do usb czekasz chwilę dajesz pomoc aktualizacja aktualizuj teraz
Nie wyglądał ten plik po ściągnięciu na plik do rozpakowania..zawsze wszystko rozpakowuje WinRAR-em, a tu całkiem inaczej.. :)
Właśnie aktualizuje.... również dzięki za podpowiedź.
 

tdx

New member
Bez reklam
- Solves Auto Off-On Issue
- Solves the issue Smart Control does not work.
- Solves Network Connection Issue with Wireless Router.
- Improves Picture Quality.
- Solves the issue Screen Mirroring does not work.
- Solves the issue Digital Clean View does not work correctly.
 

Sobtainer

New member
Pytam, bo wczoraj w czasie pobierania przez TV, zatrzymałem pobieranie bo wyskoczyło 17h. Po czym, odpaliłem Source żeby wejść na dysk i odpalić film i pojawiła mi się zakładka mojej sieci LAN do której mogłem się połączyć. Dziwna sprawa, bo tego nie mam w ogóle, a wczoraj się pojawiło.
 

jarjar82

New member
Uffff dzięki za info o aktualizacji...właśnie wkurzal mnie brak reakcji na przyciski w smarcie i może aktualka coś zmieni. Ogólnie od 1115 było już tylko gorzej...dziwne zachowanie smarta...bardziej widoczna "praca wygaszacza stref" czyli jakby migotanie.
 

Lenio FullHD

New member
tv zamawiałem z ole ole, więc nie wiem ale za informacje o liczniku dzięki:) Brałem pod uwagę jakiś delikatny czas, np dla testów w fabryce gdzie składają całość.

Ktoś może podpowiedzieć co mogę zrobić z tv, żeby ewentualnie sklep nie odrzucił mojego zwrotu? Czyli wspomniane "ślady użytkowania"? Oczywiście o menu serwisowym nie mówimy... Mam na myśli jakieś folie ochronne, dokumenty...

Juro przychodzi TV więc z pewnością się pochwalę ( mam nadzieję )
 

tdx

New member
Bez reklam
możesz rozpakować, skręcić, wyciągnąć i używać pilota...
Folii lepiej nie ściągaj z podstawy oraz ramek
 

Lenio FullHD

New member
zamówiłem z opcją przykręcenia podstawy i podłączenia pod instalację ( mam połamaną nogę ... ;/ )
czyli zwrócę uwagę Panom na temat folii. Rozumiem, że wyłapię wszelkie problemy z matrycą z naklejoną folią?
 

Lenio FullHD

New member
no to czekam na dostawców.
a wogóle, to sporo ostatnio aktualizacji wyszło, mam nadzieję że na plus. Ktoś może potwierdzić, czy największe problemy zostały poprawione?
 

zbyniu4

New member
Witam. Pobrałem waśnie nowe software do 6770 i jestem mega zadowolony. Z moich i nie tylko moich obserwacji poprawili dźwięk, jest jak by głośniej i wyraźniej, jak dla mnie na pewno poprawili płynność i wyrazistość obrazu. Generalnie dużo lepiej jak na poprzednim software.
ps
może też są inne poprawki których nie zauważyłem. Proszę o wypowiedzi na temat nowego oprogramowania.
 

Lenio FullHD

New member
myślę, że jak dziś włączę nowy tv to będę dużo dużo do tyłu z aktualizacjami, więc włączę najpierw na starym oprogramowaniu potem zaktualizuję i zobaczymy...

pendrive musi być specjalnie przygotowany, aby wgrać nowy soft? oraz czy wejście usb w tv będzie miało znaczenie?
 
Do góry