Samsung F6770/F6650

Paskuda78

New member
Witam.
TDX o którym przycisku na pilocie mówisz odnośnie "hbbtv" ten "A" bo u mnie pomimo włączonego kanału z danymi podczas uruchamiania wigdetu hbbtv krzyczy żebym włączył wyłączył kanał z danymi. :(
 

tdx

New member
Bez reklam
Funkcja HbbTV jest domyślnie wyłączona. Aby skorzystać z funkcji HbbTV, przejdź do opcji Menu ekranowe
> System > Kanał z danymi i wybierz dla niej ustawienie Włączony.

potem czerwony przycisk na pilocie sprawdź na eska TV jeśli masz DVB-T
 

sebol1988

New member
Vertical edge led wystepuja

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12


a czym to się różni od oznaczenia matrycy 46A1AF6V?

senbol1988 możesz wrzucic fotki tych plam, ja mam takie samo oznaczenie matrycy jak Ty i tez mam takie plamy (nie zawsze) fotki możesz zobaczyc na stronie 48 tego tematu.

Nie mogę uchwycić tych plam ze względu na słaby aparat :sad:
Powiem Ci że są takie jak u Ciebie z tym że u mnie występują tylko z lewej strony, z prawej jest ok, także nie wiem sam co o tym myśleć.
 

toto83

New member
Dalej mam problem z jakością obrazu a co do Hbbtv to jak mam ustawione na dvb-t to dalej niema opcji kanału z danymi w zakładce system. Wersja systemu to 1117.3 ostatnio się zaktualizowało
 

psiaja

Member
Panas ET60 jest mocno polecany nie tylko ze względu na płynność obrazu, ale również i skalowalność obrazu.
Czy może mi ktoś porównać powyższy model do F6770? Dużych różnic w jakości mogę się spodziewać w tych telewizorach i na czyją korzyść?
W przypadku zakupu 46F6770 warto wymieniać modele, aż znajdę matrycę samsunga (czy jest duża różnica w jakości podświetlenia i wykonania do innych producentów matryc w tym modelu?)
 

kundelek

New member
wychodzi na to że oznaczenie matrycy A1FAV to PSA
 

Attachments

  • P1010499.JPG
    P1010499.JPG
    510,9 KB · Wyś: 104

tdx

New member
Bez reklam
Piszesz o producencie matrycy rodzaju matrycy w ms nie ma ale fatwo to sprawdzic

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

kundelek

New member
zrobiłem pare fotek ale te będa chyba najlepsze tylko mam dylemat bo na jednym zdjęciu wyszły mi subpixele skośne takie jak są w S-PVA ale wiekszość wyszła z pionowymi tak jak w PSA, więc chyba trafiłem na tą gorszą matrycę
 

Attachments

  • P1010509.JPG
    P1010509.JPG
    834,5 KB · Wyś: 88
  • P1010515.JPG
    P1010515.JPG
    486 KB · Wyś: 107

kundelek

New member
A no to nie wiedziałem :) Szkoda tylko że te plamy się pojawiają ale z tego co piszą inni posiadacze też tak mają więc to chyba problem tego modelu, chociaż zastanawiam sie czy nie wezwać serwisu telewizor kupiony na koniec grudnia więc chyba nie będzie problemu z wymianą na nowy?
 

tdx

New member
Bez reklam
PLS ma lepsze kąty niż nawet od IPS i lepszy kontrast i jasność przy obniżonym zużyciu energii + lepszy czas reakcji
 
Do góry