Samsung F6650 - nieaktywne aplikacje

Marcin2706

New member
Witam drogich forumowiczów.
Z początku chciałem się przywitać gdyż to mój pierwszy post. Od wczoraj jestem posiadaczem telewizora Samsung serii ue40f6650. Telewozor ten jest "smart" który między innymi posiada wiele już zainstalowanych aplikacji.
NIestety te aplikacje oprócz Ipla są nieaktywne. Połączenie z internetem jest bo odtwarzane są filmy w ramach serwisu Ipla. Aplikacje takie jak m.in przeglądarka internetowa jest nieaktywna (objawia się szarą ikonką). Wszystkie aplikacje są nieaktywne orpócz wspomnianej Ipli i tvp.VOD. Z racji tego chciałem się dowiedzieć jak można temu zaradzić.
Pozdrawiam
Marcin
 

tdx

New member
Bez reklam
reset smart hub lub reset TV...
Najczęściej jest to niestabilne połączenie internetowe lub pominięcie kroku konfiguracji neta podczas 1 uruchomienia
 

Marcin2706

New member
Niesety to nic nie pomogło. dodatkowo uaktualniłem oporgramowanie i przy pierwszym uruchomieniu wszystkie aplikacj były aktywne - oprócz przeglądarki www natomiast przy kolejnym uruchomieniu znów aktywne jest tylko ipla i tvp vod.
Mam reklamować w sklepie?
 

Marcin2706

New member
Niestety nic nie działa.
Ani hard reset ani aktualizacja nic nie pomaga.
Włączając telewizor dostępna jest tylko aplikacja IPLA a po ok 3 minutach pokazuje się pozostałem ikonki ale nadal nieaktywne.
Czy coś jest nie tak z telewizorem?
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
jaki hard reset?
Jak jesteś pewny tego że to TV to zrób jeszcze reset serwisowy z faq na pewno ruszy
 
Do góry