samsung f6500 czy soniak s790

remus

New member
Witam wszystkich.
Noszę się z zamiarem zakupu nowego TV. Wybór padł na Sonego KDL-40W905A i potrzebuję zakupić również odtwarzacz BR. Proszę o podpowiedź czy kupić Soniaka BDP-S790 (choć to model z tamtego roku) czy Samsunga BD-F6500. Chodzi mi o uniwersalność formatów no i oczywiście 3D. A może Sony wypuści niebawem następce S790. Czytałem również o blokadzie Cinavia w Samsungu która potrafi uprzykszyć życie.
Za każdą podpowiedź z góry dzięki.
 

SDman

Banned
Proszę o podpowiedź czy kupić Soniaka BDP-S790 (choć to model z tamtego roku) czy Samsunga BD-F6500.

Witam,
nareszcie wolny od bubla (S490) firmy Sony.
Serwis Sony zostawia Cię z problemem, infolinia jak nie wie co dalej rozłącza się to jej metoda -żenada !
Zeszłoroczny model S490 (S590 i S790 również), a obecny Samsung BD-F6500 dzieli przestrzeń międzygalaktyczna !

Samsung BD-F6500 w tej klasie cenowej -absolutny HIT !
Rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku (aż się nie chce wierzyć, że to Samsung)
Upscaling DVD lepszy od Sonego i to zauważalnie !
Super obraz z YouTube -nareszcie HD , anie jak w Sony tylko SD .
Mnogość aplikacji jak w TV Samsunga z tym urządzeniem robimy sobie upgrade własnego TV który nie posiada smarta lub posiada beznadziejnego !
Logowanie do IPLA -jak przyjemnie kurczę rok się męczyłem (do dzisiaj nie ma tego w marce SONY ) jakaś kpina !!
Odtwarza wszystko z USB i po sieci co bym nie zapodał.
Doskonała współpraca ze Smartfonem Samsung GS3 (AllShareCast)
Ponoć miracast również działa więc inne marki Smartfonów również sie połączą.
Pilot jest bardzo ergonomiczny ale najważniejsze, że działa pod każdym kątem w Sony to porażka (na wprost 2 m od urządzenia max)
WiFi net 10-12 MB/s z routerem w standardzie G bez jakichkolwiek przycięć w HD (Ipla, TVN player, Inne).
Polecam TO INNY wymiar rozrywki , a nie męczarni .

Pozdrawiam
 
Do góry