Samsung F6400 -opóźniony dźwięk

Pawelixx

New member
Witam, od dłuższego czasu borykam się z problemem jaki występuje w samsungu F6400 jest to dzwięk w filmach HD 720p i 1080p otóż za każdym razem żeby mieć dźwięk zsynchronizowany z filmem muszę przewijać do tyłu wtedy jest OK ale wystarczy ,że przewijam do przodu to dźwięk znowu się chrzani ;/. Wkurza mnie to już że za kazdym razem muszę przewijać do tyłu aby mieć normalnie dzwięk. Zna ktoś może sposób jak rozwiązać ten problem ? Może to kwestia jakiegoś ustawienia ? Filmy puszczam przez zewnętrzny dysk twardy. Kopie dvdrip normalnie działają tylko jest problem z HD.
 

tdx

New member
Bez reklam
ja dużo oglądam filmów na 46F6400 i żadnych problemów nie ma. Piszesz o dźwięku z TV czy z kina?
 

Pawelixx

New member
Dźwięk jest normalnie z głośników tv.Czyli widzisz u Ciebie jest normalnie to możliwe ,że to jakaś kwestia ustawienia czegoś to jest takie minimalne opóźnienie ale drażniące :/ Tylko dziwne ,ze jak przewijam do tyłu to już jest OK.Ale wolałbym mieć normalnie a nie za kazdym razem przewijać...
 
Ostatnia edycja:

Pawelixx

New member
Niestety nic to nie dało.Już nie wiem jak to naprawić będe musiał chyba stosować sposób z przewijaniem. Jeszcze nie napisałem ,że są to pliki MKV i Avi i tylko filmy HD maja ten problem.
 

Pawelixx

New member
To musiałbym Ci dać przykład do wszystkich filmów w HD które oglądam :) To w każdym filmie występuje gdzie jest rozdzielczość HD a ciekawostka jest taka ,że jak film leci z pendrive lub z dysku zewnętrznego to dźwięk się chrzani bo jak puściłem przez DLNA to działa normalnie a dysk i pendrive jest dobry bo w niedawno kupiłem :)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
na 46F6400 z yify HD 1080p działają bez problemu z USB...
Zmień pena zmień port usb i sprawdź czy będzie lepiej
 

Wywern

New member
Mam podobny problem w moim 6500 :(
Odtwarzanie MKV z Fergusona arivy 210. Na starym tv idealnie, teraz jest opóźnienie.
Z BD dźwięk jest zsynchronizowany ok

Jeszcze nie zdążyłem sprawdzić knyfa z cofaniem
 

marcinek40

New member
Witam ja mam ten sam problem , u mnie obojętne czy przez usb czy dlna dzwięk przesunięty, czy ktoś już coś zaradził na ten temat??
 
Do góry