Samsung F6400 a F6800

Mateeo1

New member
Witam,
chcę kupić jeden z powyższych modeli i jakby ktoś się orientował jakie są między nimi różnice oczywiście poza wyglądem F6500 ma stylizacje One Design a F6800 Branch. Nie widzę na stronie Samsunga aby miały Micro Dimming, szczerze to nie widzę żadnych różnic w specyfikacji.
 

patefkrak

New member
Ja też się zastanawiam nad F6500 lub F6800, tylko jakoś strasznie mało jest informacji o tych modelach, o różnicach i jak się sprawują w użytkowaniu.

Może ze z względu, że to są nowe modele, ale jakoś mało ludzi się wypowiadają o tych telewizorkach :)
 

Mateeo1

New member
Nie no F6640 ma CMR 600 i teoretycznie Micro Dimming ale już cena 4200 to za dużo, F6500 można kupić za 3700 a F6800 za niecałe 4000. Wybierając F6500 można zaoszczędzić 500. No niestety nikt nie pisze o nich jak z obrazem i jak z cloudingiem i jeśli ktoś może odpowiedzieć jakie są między nimi różnice.
 

patefkrak

New member
Widziałem wczoraj w Media 55F6500 i wyświetlany obraz był całkiem OK. Ogólnie całkiem przyjemnie ta nowa seria F wygląda - ale to oczywiście moje zdanie :)

Zainteresowany byłem F6500 tylko zastanawiam się tylko czy jest sens dopłacać 600 zł. (za Clear Motion Rate 600 i Micro Dimming) do modelu F6640.

A swoją drogą, ciekawe dlaczego modele 55 cali serii F6640 są tylko dostępne w Media i Saturn ?
 

Mateeo1

New member
Ja kupiłem F6650 ze względu na Micro Dimming a 600Hz zawsze to więcej. Akurat F6800 nie podoba mi się podstawa, której nie można obracać.
 

Xander

New member
Ja posiadam 40F6500 i w porównaniu do Es6800 to niebo a ziemia w obrazie na plus F oczywyście.
Nie ma przede wszystkim filoetowej poświaty w ciemnych scenach, clouding wystepuje ale jest akceptowalny a i jasnośc i ostrość panela F jest lepsza od Es6800.
 

tomaszhajduk

New member
ja czytałem, że 200hz jest od f6800 włącznie

tak samo jak to, że micro dimming jest od f6400 (łącznie) wzwyż

zastanawiam się tez nad 40f6500, a nawet jestem juz zdecydowany

napisz jak dział ten dotykowy pilot, jak działają głosowe funkcie (są po polsku?), jest to lepsze niż standardowe klikanie plauchem w przycisk czy tez zbędny bajer?

dzięki!
 

green11

New member
a te 600 Hz CMR to tak naprawde matryca 100 czy 200Hz? Bo to jest chyba ważniejsza rzecz niż te marketingowe zagryfki producentów:)
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja nie wiem skąd wy macie informacje o tym microdimmingu :)

W samsungu matryce 200hz zawsze zaczynały się od seri x7xxx

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Ostatnia edycja:
Do góry