Samsung F6350 problemy

andreas2012

New member
Mam od kilku dni Samsunga 6350 i mam kilka problemów
1. pilot działa niestabilnie slabo reaguje - czasem mija 1-2 sekundy od nacisniecia do reakcji czy to normalne w Samsungach?
2. obraz jest naprawdę slaby jak na leda (nawet lg lm620 bije go na glowe) da się cos z tym zrobić? obraz jest mało ostry piksele na sd widoczne jakiś ciemny? co z tym zrobić?
na razie tyle później reszta problemow
 

bhn92

New member
Bez reklam
podziel sie ustawieniami obrazu na jakich ogladasz ile cali i z jakiej odleglosci ogladasz i czy tv byl nowy czy moze z wystawy sklepowej?
 

andreas2012

New member
"
Tryb obrazu FILM
podświetlenie 16
kontrast 96
jasność 47
ostrość 13
Kolor 50
Odcień G50/R50

Opcje zaawansowane
kontrast dynamiczy Wył
Tonacja czerni Wył
Odciń skóry 0
Tylko tryb RGB Wył
Przestrzeń kolorów Auto
10pt Balans bieli Wł
Gamma +1
Wzorce zaawansowane Wył

Opcje obrazu
Tonacja koloru Ciepły2 >> tu możesz wybrać co Ci odpowiada mi bardziej Ciepły1
czysty obraz cyfrowy Wył
Redukcja zakłuceń MPEG Wył
Poziom czerni HDMI (Niski jeśli dostępny)
tryb Filmu Wył
Motion Plus wyraźny/płynny >> tu możesz się pobawić


10pt Balans bieli
Interwał|czerwony|zielony|niebieski
1 0 1 0
2 1 0 -2
3 0 0 2
4 0 0 0
5 -1 0 +1
6 0 -1 0
7 -1 -2 -2
8 0 2 1
9 1 0 0
10 2 1 0

Balans Bieli
C 25
Z 25
N 27
C 19
Z 22
N 21

Rozwiązanie eko >> Oszczędzanie energii - niskie
"


ustawienia sa takie jak wyżej z drobnymi modyfikacjami tzn testuje je (np. teraz kolor cieply 1, podsiwtlenie 13 itp. kosmetyczne zmiany, 55 cali, z wystawy tzn. był zalaczony i wzialem wlasnie ten bo był ostatni, odleglosc około 3.5 metra?

obraz niestety wciąż mi nie odpowiada jest jakby ze zdjęcia mpeg nijaki do tego dość ciemny (w najciemniejszych scenach) a jasne sa jasne, kolory beznamiętne, nie wiem jak go ustawić mój poprzedni 42 cale lm620 przy tym prezentuje się bardzo dobrze jeśli chodzi oobraz jest wyraźny czysty nic mu nie brakuje no może plynnosc mogla by być lepsza ale już wole slabsza plynnosc jak ogolnie nijaki obraz, przy czujniku eco jak się zalaczyl to obraz robil się jakby lepszy tylko znow za ciemno ale czujnik się zalacza i wylacza wiec nie idzie ustawić specjalnie na zalaczony obrazu,

mysle podjechać do sklepu i wymienić ten tv na inny chyba ze jest dla niego szansa jeszcze ja na razie nie widze?
 
Do góry