Samsung F6340 wylacza sie.

andreas2012

New member
U mojej dziewczyny która posiada ww telewizor zdarzylo się jak na razie wg jej opinii 3 razy ze sam się wylaczyl i po chwili się wlaczyl. Wczoraj w mojej obecności również to się stało poza tym działa. Podczas wylaczenia dioda zaswieca się na bialo. Telewizor jest na gwarancji ale jeśli będzie to raz na kilka dni to ciężko będzie domagać się naprawy gwarancyjnej. Dodatkowo widze ze czasami sa jakies blyski na matrycy (chyba cos z zasilaniem nie tak)


Widze nastepujace rozwiązania
1. zastanawiam się co to może być i jaka jest przyczyna?
2. po dowiedzeniu się sprobowac naciskac na serwis żeby ja usunal
3. w razie problemów z serwisem chyba pozostaje zylowac tv i mieć nadzieje ze padnie na gwarancji


ale na razie punkt 1. Co może być tego przyczyna?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A w czasie gdy tv się wyłącza to w tym czasie inne jakieś odbiorniki nie zauważyliście żeby też na chwilę się wyłączały ? Na innym forum był taki przypadek i tak użytkownik był tym przejęty że nie zauważył że inne urządzenia w tym pomieszczeniu to samo miały - a było to spowodowane spadkiem napięcia w sieci...

Ile już tv ma miesięcy?

Ale te błyski na matrycy to jednak ja obstawiam że coś się...
 

andreas2012

New member
Na razie chodzi ok a TV ma już rok czytałem ze Samsungi seria f nizsze modele miały problemy z zasilaniem wiec może to wina zasilacza, te blyski na matrycy podczas wylaczonego telewizora chociaż nie wiem.
 
Do góry