Samsung Evolution Kit- sensowność ewentualnego montażu

tdx

New member
Bez reklam
Zobacz w instrukcji co powinno byc na stanie tv

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

jacek375

New member
Ogólnie nie potrzebuje tego slotu, bo mam dekoder NC+ z HD.
A ze slotem nie ma możliwości nagrywania no i VOD-u.
 
Widzisz i tutaj się mylisz. Mając ten slot jak to nazywasz i moduł CI możesz mieć wszystkie dostępne usługi. Włącznie z nagrywaniem. Sam miałem kiedyś Nbox ale zrezygnowałem i teraz nie mam dodatkowego klocka na półce, pilota, kabli a i prądu trochę mniej mam zużyte bo Nbox czy właczony czy w StandBy to i tak jednakowo żre energii.
 

zzabek

Member
Widzisz i tutaj się mylisz. Mając ten slot jak to nazywasz i moduł CI możesz mieć wszystkie dostępne usługi. Włącznie z nagrywaniem. Sam miałem kiedyś Nbox ale zrezygnowałem i teraz nie mam dodatkowego klocka na półce, pilota, kabli a i prądu trochę mniej mam zużyte bo Nbox czy właczony czy w StandBy to i tak jednakowo żre energii.
Dodam tylko jeszcze że listy [odpowiedni program] można sobie układać po swojemu.
 

jacek375

New member
A jak wtedy korzysta się z VOD-a, przecież filmy przesyłane i zapisywane są na dysku twardym dekodera?
A jak z nagrywaniem?
Trzeba mieć podpięty do TV jakiś dysk zewnętrzny?
 

harryt

New member
Można stworzyć listę ulubionych z np. 50 programów, a jak ktoś lubi układać 1000 to jego sprawa.
Multiroom też odpada.
Tak na marginesie, nadal to jest temat o EK ?
 

ravkal1

New member
Witam
Zastanawiam się nad sensownością zakupu evolution kit oraz nad tym czy będzie on w ogóle kompatybilny z moim tv (samsung ue65f6400). jest to tv z procesorem dwurdzeniowym. Oglądając niektóre filmy z pendriva, niekiedy obraz jest wyświetlany szybciej niż dźwięk (na kompie jest ok). Zastanawiam się czy to urządzenie dzięki lepszemu procesorowi i grafice może pomóc i ogólnie czy poprawi choć trochę jakość wyświetlanego na tv obrazu.
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
Do góry