Samsung Evolution Kit naprawdę zwiększa wydajność TV i zwiększa pobór energii

-MAO-

New member
Z tego co można wyczytać, obejrzeć na zdjęciach oraz na filmikach w Internecie; Kit jest podłączony z TV dodatkowo przez kabel HDMI (który będzie dołączony do zestawu). Możliwe, że jest to tylko potrzebne podczas instalacji nowego HUBa (zajmuje to dosłownie kilkanaście sekund).

W zestawie jest także całkiem nowy (przeprojektowany), bardziej ergonomiczny pilot SmartTouch.

Samsung szykuje promocje dla klientów, którzy zarejestrują swój TV na stronie producenta. Ci, którzy to zrobią będą mogli zakupić owy KIT ze zniżką 50 %. Promocja pewnie ograniczona terytorialnie i ilością zgłoszeń.

Póki co poczekajmy aż dotrze do nas możliwość zakupu i przetestowania tego dodatku. Przekonamy się czy warto doinwestować swój TV. U nas ma się pojawić prawdopodobnie na przełomie maja-czerwca.
 

MazdFan

New member
Z tego co można wyczytać, obejrzeć na zdjęciach oraz na filmikach w Internecie; Kit jest podłączony z TV dodatkowo przez kabel HDMI (który będzie dołączony do zestawu). Możliwe, że jest to tylko potrzebne podczas instalacji nowego HUBa (zajmuje to dosłownie kilkanaście sekund).

W zestawie jest także całkiem nowy (przeprojektowany), bardziej ergonomiczny pilot SmartTouch.

Samsung szykuje promocje dla klientów, którzy zarejestrują swój TV na stronie producenta. Ci, którzy to zrobią będą mogli zakupić owy KIT ze zniżką 50 %. Promocja pewnie ograniczona terytorialnie i ilością zgłoszeń.

Póki co poczekajmy aż dotrze do nas możliwość zakupu i przetestowania tego dodatku. Przekonamy się czy warto doinwestować swój TV. U nas ma się pojawić prawdopodobnie na przełomie maja-czerwca.

Troche bez sensu zeby dokladac dodatkowy kabel HDMI na stałe :p (nie jestem zwolennikiem kabli) po to sa te sloty, mam nadzieje ze bedzie tak jak piszesz ze tylko do instalacji HUBa bedzie potrzebny.:fool:
::::Edit:::
OK, kabel to tylko adapter LAN wiec nie bedzie potrzebny, chyba że na początku by właczyc KITa i skonfigurować nowe połaczenia WiFi

Co do zniżki 50% Prosze powiedz skad takie masz informacje :blagam:
Wifi też bedzie w tym SEK nowe ?
 
Ostatnia edycja:

-MAO-

New member
Troche bez sensu zeby dokladac dodatkowy kabel HDMI na stałe :p (nie jestem zwolennikiem kabli) po to sa te sloty, mam nadzieje ze bedzie tak jak piszesz ze tylko do instalacji HUBa bedzie potrzebny.:fool:
::::Edit:::
OK, kabel to tylko adapter LAN wiec nie bedzie potrzebny, chyba że na początku by właczyc KITa i skonfigurować nowe połaczenia WiFi

Co do zniżki 50% Prosze powiedz skad takie masz informacje :blagam:
Wifi też bedzie w tym SEK nowe ?


Yhym, widać że LAN teraz będzie przechodzić przez KITa.
Co do tej promocji, to wyczytałem na jakimś innym forum (niemieckim bądź ang) i ta promo już jest dostępna...ale póki co w Korei :) Być może dotrze do innych krajów i może do nas.

A co do samego KITa ...jestem sceptycznie nastawiony, przede wszystkim za jego cenę. Owszem, przyciąga dodatkowa pamięć, nowy RAM i procek w przyszłości potrzebne do lepszych. bardziej wymagających aplikacji. Sam Smarthub nie robi wielkiego wrażenia.
 

rodreso

New member
Yhym, widać że LAN teraz będzie przechodzić przez KITa.
Co do tej promocji, to wyczytałem na jakimś innym forum (niemieckim bądź ang) i ta promo już jest dostępna...ale póki co w Korei :) Być może dotrze do innych krajów i może do nas.

A co do samego KITa ...jestem sceptycznie nastawiony, przede wszystkim za jego cenę. Owszem, przyciąga dodatkowa pamięć, nowy RAM i procek w przyszłości potrzebne do lepszych. bardziej wymagających aplikacji. Sam Smarthub nie robi wielkiego wrażenia.

Witam

Panowie,promocja dotarla do Europy??Polski lub Uk? ??

Mam es8000 kupiony w maju i smialo za powe ceny wezme ten kit

Prosze o info tu dla wdxystkich i jak moxna na priv


Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś rozmawiałem już wysłali do nas. Nie mam pojęcia jaki będzie efekt Ale jestem ciekawy...
 

MazdFan

New member
W przyszłym tygodniu dostaniemy na testy.
testujecie już? :hmm:
Ja dziś osobiscie rozmawiałem z ludźmi z Samsunga i potwierdzili ze w przyszłym tygodniu rusza sprzedaż głównym partnerem jest SATURN i tam w pierwszej kolejności trzeba sie spodziewać dostaw. Cena? max 999zł

Pytałem o promocje/zniżki dla klientów rejestrujących sie ... to pani nie wiedziała o czym mowie ale jak jej wspomniałem ze na innych rynkach była taka akcja, to powiedziała ze coś pomyślą :rolleyes:
 

MazdFan

New member
na aledrogo jest za 999zł
Taka właśnie chyba jest cena producenta, w sklepach może być drożej.
Ten zestaw na allegro nie wiem czy jest z PL dystrybucji :p

Poza tym czytalem komentarze z innych rynków to użytkownicy skarżą sie na choroby wieku dziecięcego czyli m.in na stabilność nowego softu i ogólnie aplikacji.
Poczekać chyba trzeba na końcówkę roku :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś przyjechał dopiero, nawet nie zdążyłem podłączyć.
Jutro koledzy go przygotują i sprawdzą - ja się po południu podłączę.
 

RafMat

New member
Dziś przyjechał dopiero, nawet nie zdążyłem podłączyć.
Jutro koledzy go przygotują i sprawdzą - ja się po południu podłączę.

I jak tam Kiki, koledzy nie przyszli do pracy? :) co z obiecanym testem EVOKIT to już miesiąc. Nie chodzi mi o specyfikacje i wyposażenie, tylko porównanie ES z evokit i F czas reakcji, płynność ,itd.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

jurekl14

New member
Jakiś czas temu miałem okazję przetestować ten moduł.
Przez ponad tydzień był podłączony do UE40ES7000. Problemy już się zaczęły podczas instalacji. Musiałem przerobić stelaż na którym jest zawieszony tv ponieważ lekko zasłaniał gniazdo. Pierwsze uruchomienie - telewizor nie włącza się. Demontaż i ponowny montaż modułu i ponowne uruchomienie - tv startuje i następuje aktualizacja oprogramowania (co ciekawe z najnowszej wersji 2011 do 2008 ) plus aktualizacja firmware samego modułu. Następnie pełna konfiguracja "nowego telewizora" (skan kanałów DVBT i SAT i parowanie pilota + odpowiedzi na kilka różnych pytań).
Pierwsze uruchomienie (menu chyba to samo co w serii F) jeszcze kilka ustawień - kontrast, jasność, podświetlenie, ustawienia dźwięku i gotowe.
Pierwsze wrażenia wizualne to:
- lepszy obraz zauważalny "gołym okiem" (w moim odczuciu), lepszy kontrast, większe nasycenie kolorów, wyraźniejszy obraz - więcej szczegółów
- jeśli chodzi o płynność jest znacznie lepiej, ale nie idealnie. Nadal niektóre dynamiczne sceny klatkują bądź generują artefakty.
- całkowicie odmienny sposób działania SMART TV - można się przyzwyczaić
- lepiej działające gesty - większa precyzja.
- nowy pilot - lekki, zgrabny - może brak niektórych klawiszy np. listy kanałów - ale to również rzecz gustu.
- Przełączanie kanałów - trochę sprawniejsze ale tylko na module CAM Polsatu, na DVBT tak jak było.
A teraz wady:
- podstawowa wada to odmienny sposób działania telewizora z podłączonym modułem w trybie czuwania. Po wyłączeniu tv (z pilota) następuje przejście do trybu czuwania ale moduł jest nadal zasilany i np twardy dysk podłączony do USB nadal pracuje.
- u mnie dodatkowo tv kilka razy samoczynnie włączył się w nocy.

Niestety te wady (może tylko u mnie) przekonały mnie do zwrotu modułu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry