Samsung eu32d5500 a adapter wifi

shoowar

New member
Witam

Zakupiłem na allegro do mojego samsunga eu32d5500 adapter wifi EDIMAX Nmax ew-7718uN z myślą że może będzie hulał na tym tv. Jednak przy podłączeniu do tv, telewizor nic nie wykrywa. W ustawieniach sieci pisze natomiast ąby "podłączyć adapter wifi".
Czy ktoś już może podłączał te karty do telewizorów z serii "D"? Czy jest na nie jakaś inna metoda poza oryginałem, czy po prostu wyrzuciłem pieniądze w błoto :neutral:

Kto rozwiąże problem stawiam :popcorn:

 

butcher23

New member
Witam

Zakupiłem na allegro do mojego samsunga eu32d5500 adapter wifi EDIMAX Nmax ew-7718uN z myślą że może będzie hulał na tym tv. Jednak przy podłączeniu do tv, telewizor nic nie wykrywa. W ustawieniach sieci pisze natomiast ąby "podłączyć adapter wifi".
Czy ktoś już może podłączał te karty do telewizorów z serii "D"? Czy jest na nie jakaś inna metoda poza oryginałem, czy po prostu wyrzuciłem pieniądze w błoto :neutral:

Kto rozwiąże problem stawiam :popcorn:

Tu jest temat o tym http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/54494-co-w-zamian-za-wifi-wis09abgn.html #63 post opisane jakie urządzenia da się podłączyć

Ja próbowałem AP, ale na razie nie ruszy go. Muszę go skonfigurować na kompie, a później podpiąć pod TV

Choć jeden z użytkowników pisał, że ta karta śmiga. Więc próbuj może się uda
Jak coś to trzeba pogrzebać też w routerze ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry