Samsung eu 46 es 8000 s

snok3r

New member
Witam.
Czy z tym modelem (es8000) dzialaja moduly Cl+ ostepne w UPC? Wedlug ich strony model ten nie jest oficjalnie wspierany.

pozdrawiam
 

tomgru82

New member
Panowie, mam problem z tym samsungie mianowicie nie działa mi wifi. Sprawa wyglada następująco, tv kupiłem w połowie marca, wszystko podlaczyłem, ładnie pięknie hulało włącznie z wifi. Natomiast od kilku dni nie mam połączenia bezprzewodowego...momencie jak wchodzę w ustawienia sieciowe i próbuje wyszukać sieci to albo nie znajduje żadnej albo znajdzie kilka i po 1 sek. wyłącza sie menu i tak w kółko...podłączony net przez kabel oczywiście działa. Aktualizację do 2006 zrobiłem przez usb bo przez net tv jej nie znajdował. Da sie coś z tym zrobić...??
 

Lesshek

New member
cam ci+

A czy ktoś testował może moduł CAM CI+ z Cyfrowego Polsatu z serią ES8000? Wg mnie teoretycznie powinno być OK, ale czy może ktoś to potwierdzić? Lub ewentualnie zaprzeczyć :)
 

mazdar1

New member
Panowie, mam problem z tym samsungie mianowicie nie działa mi wifi. Sprawa wyglada następująco, tv kupiłem w połowie marca, wszystko podlaczyłem, ładnie pięknie hulało włącznie z wifi. Natomiast od kilku dni nie mam połączenia bezprzewodowego...momencie jak wchodzę w ustawienia sieciowe i próbuje wyszukać sieci to albo nie znajduje żadnej albo znajdzie kilka i po 1 sek. wyłącza sie menu i tak w kółko...podłączony net przez kabel oczywiście działa. Aktualizację do 2006 zrobiłem przez usb bo przez net tv jej nie znajdował. Da sie coś z tym zrobić...??

miałem to samo,uszkodzona karta wifi,zglos do samsunga na ich stronie,u mnie sprawa zalatwiona w ciagu 2 dni,przyszedl technik i wymienil karte i teraz hula
 

RafMat

New member
Posiadam go prawie rok.I jestem zadowolony z obrazu jak
i z możliwości multimedialnych o wyglądzie już nie wspomne :).Tylko Ja na twoim miejscu inwestował bym w model z tego roku"F" Sam osobiście czekam na przystawkę evolution kit która ma usprawnić wszystkie multimedia jak i jeszcze lepszy obraz cena tego urządzenia to ok. 300€.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

mazdar1

New member
witam przymierzam się do kupna tego telewizora, czy mógłby ktoś mi podać jakąś opinie o tym modelu
z czystym sumieniem moge polecic mimo ze mialem problemik z karta wifi ,tv posiadam 4 miesiace,obraz odlotowy na kanałach hd,sterowanie głosem ok,gestami takie sobie(ale to moje odczucie)smart hub -bajka(rozmowy przez skypa z rodzina w niemczech i anglii ciagna sie godzinami)
 

Korzen334

New member
Problem z flashem

Witam mam problem z tym tv mianowicie mam problem z przegladarką internetowa w tym tv a mianowicie flashem gdy chce poogladac filmy z serwisu zalukaj tv to odtwarza mi tylko dzwięk a nie ma obrazu dodam że youtube działa więc nie wiem o co chodzi spotkał się ktos kiedyś z takim problemem ???
 

zzabek

Member
Panowie, mam problem z tym samsungie mianowicie nie działa mi wifi. Sprawa wyglada następująco, tv kupiłem w połowie marca, wszystko podlaczyłem, ładnie pięknie hulało włącznie z wifi. Natomiast od kilku dni nie mam połączenia bezprzewodowego...momencie jak wchodzę w ustawienia sieciowe i próbuje wyszukać sieci to albo nie znajduje żadnej albo znajdzie kilka i po 1 sek. wyłącza sie menu i tak w kółko...podłączony net przez kabel oczywiście działa. Aktualizację do 2006 zrobiłem przez usb bo przez net tv jej nie znajdował. Da sie coś z tym zrobić...??
Mam identyczny problem tylko że TV jest już po gwarancji. Dzwoniłem do samsunga tylko że chcą go zabrać do naprawy [zielona góra ponad 200km.odległa i zarazem najbliżej] to będzie droga naprawa no i czas bez TV. Pytanie: może jest gdzieś możliwość kupienia takiej płytki i bym ją sam wymienił ?
 

zzabek

Member
Zamówiłem kartę WIFI do 46es8000.
Bardzo bym prosił może ktoś wie gdzie ona się znajduje bo zamierzam ją sam wymienić.
 

Szaczek

New member
Witajcie,


W moim tv UE46ES8000 pomogło takie działanie znalezione w sieci na Samsungforum, choć już miałem wymienić kartę wifi którą nawet kupiłem w serwisie Samsung za 120PLN:


put tv in stand by mode
push info > menu > mute > power ( it is secret or service menu )
be careful, don't change others things
go to: Control > sub option and change 'wifi region' and chose A
go back
go to: SVC > SVC reset


Tylko przestrzegam przed innymi zmianami w menu serwisowym.


Pozdrawiam Wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry