Samsung eu 46 es 8000 s

RafMat

New member
Mam problem z ustawieniem ulubionych kanałów na tym Tv. Listę zrobiłem ale w żaden sposób nie mogę jej używać (co najwyżej popatrzeć sobie na nią) cały czas mam "wszystkie" kanały proszę o poradę i pomoc?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

RafMat

New member
W ostatnim czasie mam problem z odbierane połączeń za pomocą skape w Tv. sprawdziłem między komórką a samsungiem.połączenie przychodzi a kiedy odbieram przez tv to telewizor wyłącza się.Wiecie jaki może być tego problem?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

RafMat

New member
W tym momencie ,praktycznie nie mam jak podłączyć kablem. Internet(ruter ) jest na piętrze połączony kablem do anteny odbierajacej sygnał z internetem***ter mam tp-link 150Mbs. N ruter z jedną anteną.Co myślicie o tak zwanym pawerline wireless ? ma to współpracować też oprócz Tv z ps3 laptopem i smartfonami.może macie lepsze rozwiązanie?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

RafMat

New member
Pytanie do fachowców i znawców ;Czy istnieje możliwość " upgrade" ulepszenia wejścia USB 2,0 na USB 3,0 w telewizorze?
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

fikander1

New member
RafMat
ja fachowcem się nie czuje ale to raczej NIEMOŻLIWE
Po co ci takie coś?
Telewizor radzi sobie z odczytem i zapisem przy USB 2.0 i 3.0 nic tu raczej nie poprawi
Posiadam dysk zewnętrzny 1TB na USB 3/2.0 i TV czyta go bez problemu
Nie wiem czy wszystkie urządzenia USB 3.0 są kompatybilne z 2.0 ale
jeśli tobie coś nie działa to wtyczka usb ma wyczuwalne dwa skoki spróbuj przy wkładaniu do gniazdka nie dociskaj jej do końca to zadziała pod usb 2.0
 

RafMat

New member
Dzięki bardzo za odpowiedź.Zaciekawiło mnie z tego powodu że posiadając ten telewizor,mogąc go modernizować wkładką evolution kit czy jest też możliwy szybszy przesyła materiału np. W przyszłości 4k 3d :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

RafMat

New member
Jest nowa aktualizacja 002005.udało mi się zaktualizować online przez Tv(ostatnim razem musiałem przez USB ) jestem ciekaw co wnosi nowego?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

kraszak

New member
Witam,

Mam problem ostatnio z Smart Hubem, a mianowicie nie ładują mi się materiały filmowe z Samsung Smart TV macie taki problem?
Dodam, że wcześniej taki problem nie występował i mam 20mb/s łącze internetowe, z którym TV łączy się przez router.
 

zzabek

Member
Witam,

Mam problem ostatnio z Smart Hubem, a mianowicie nie ładują mi się materiały filmowe z Samsung Smart TV macie taki problem?
Dodam, że wcześniej taki problem nie występował i mam 20mb/s łącze internetowe, z którym TV łączy się przez router.
Możesz napisać jaśniej ''a mianowicie nie ładują mi się materiały filmowe z Samsung Smart Tv'' o co to chodzi?
 

kraszak

New member
Radzę zapoznać się z tym linkiem: Nowy Smart TV. Telewizja jutra.
Nie wiem w czym niby miał mi pomóc ten link, bo wiem, która aplikacja jest do czego:)
Problem polega na tym, że jak odpalam Smart Huba i wybieram aplikacje Smart TV, gdzie wcześniej mogłem oglądać filmy teraz po prostu aplikacja się nie otwiera jak to widać tu:< Zdjęcia >
Dodam jeszcze, że przed chwilką uaktualniłem oprogramowanie przez USB oraz podłączałem TV do internetu po przez kabel sieciowy i wciąż jest to samo.
Proszę o pomoc jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu...
 

zzabek

Member
Nie wiem w czym niby miał mi pomóc ten link, bo wiem, która aplikacja jest do czego:)
Problem polega na tym, że jak odpalam Smart Huba i wybieram aplikacje Smart TV, gdzie wcześniej mogłem oglądać filmy teraz po prostu aplikacja się nie otwiera jak to widać tu:< Zdjęcia >
Dodam jeszcze, że przed chwilką uaktualniłem oprogramowanie przez USB oraz podłączałem TV do internetu po przez kabel sieciowy i wciąż jest to samo.
Proszę o pomoc jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu...
Z tej aplikacji nigdy nie było można oglądać filmy [mam ten TV od kwietnia 2012r] na niej są podawane jakie są nowe aplikacje.
 

RafMat

New member
Z tej aplikacji nigdy nie było można oglądać filmy [mam ten TV od kwietnia 2012r] na niej są podawane jakie są nowe aplikacje.

Potwierdzam.Mam go od mają.byłem zdumiony że mogłeś oglądać filmy za pomocą tej aplikacji tak samo jak podglądać programu Tv przy przegladaniu przewodnika samsunga.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

kraszak

New member
Już wiem o co w tym wszystkim chodzi i przepraszam za zamieszanie...:)

Mam za to inną prośbę, a mianowicie będę bardzo wdzięczny jak posiadacze UE46ES8000S podzielą się swoimi ustawieniami kalibracyjnymi lub podeślą linka ze znalezionymi:)
 

RafMat

New member
Powiedzcie proszę jak w waszych Tv działa HbbTv, i na jakich kanałach ?Nie mogę tej funkcji załączyć,posiadam C+

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry