Samsung eu 46 es 8000 s

RafMat

New member
Jestem zainteresowany kupnem SAMSUNG EU 46 ES 8000 S właśnie takiego modelu, ale nigdzie nie znalazłem opinii na jego temat i czy " chmurzenie'' temu modelowi też towarzyszy? proszę o pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nowy model , czekamy na egzemplarz do testów. Trudno na razie się w tej kwestii wypowiadać .
 

xisio

New member

djdolar

New member
u mnie tez chmurki sa tyle ze nie w dolnym prawym a w gornym lewym rogu najbardziej hehe ale jak popracowalem nad nim to prawie prawie nie widac denerwuje tylko samoistne sciemnianie sie obrazu przy ciemnych scenach
 

xisio

New member
u mnie tez chmurki sa tyle ze nie w dolnym prawym a w gornym lewym rogu najbardziej hehe ale jak popracowalem nad nim to prawie prawie nie widac denerwuje tylko samoistne sciemnianie sie obrazu przy ciemnych scenach


Chętnie bym poznał twoje ustawienia, mozesz je zapodac w watku dotyczącym tego tv ?
 

djdolar

New member
mimo wszystko w sprzecie za 7000 czy za 10 000 taki clouding wydaje mi sie nie do pu szcza lny !! moge smialo powiedziec ze denerwuje mnie to strasznie probowalem ogladnac anioly i demony leca na polsacie hd i nie do ogladniecia caly czas jasna plame widac z boku a jak sciemnie ze prawie jej nie ma to i obrazu prawie niema ma ktos jakas recepte ??
 

tojamarcin

New member
mimo wszystko w sprzecie za 7000 czy za 10 000 taki clouding wydaje mi sie nie do pu szcza lny !! moge smialo powiedziec ze denerwuje mnie to strasznie probowalem ogladnac anioly i demony leca na polsacie hd i nie do ogladniecia caly czas jasna plame widac z boku a jak sciemnie ze prawie jej nie ma to i obrazu prawie niema ma ktos jakas recepte ??

pamietam jak pisaleś że szukasz tv do 95% pilki nożnej od czasu do czasu film -pisałem wielokrotnie że jak ktoś nie szuka tv pod 3D to samsunga niech omija z daleka - pasy, plamy to jest norma u nich - gdybyś posluchał sie rady i kupił soniacza nie miałbyś tych problemów - no ale tak to jest - prosi sie o radę kogoś a później i tak robi sie po swojemu - bez obrazy :):) - na Clouding nie ma żadnej rady - nie ma żadnych ustawień które to likwidują - musisz z tym żyć już do końca żywotności tego tv - a wiem co mówię - amen. :popcorn:
 

djdolar

New member
niemam zadnych zastrzezen co do sportu pieknie swieci tu lepiej niz sie spodziewalem zadnych pasow niema zero smug i wogle extra gorzej jest podczas ogladania jakiegos filmu z ciemnymi elementami ale dzisiaj mysle ze poradzilem sobie z cloudingiem w sposob wiecej niz zadowalajacy cos tam niby jeszcze jest ale juz niewiele znaczy nie widac dopoki niema ciemnego momentu w filmie znaczy czarnego juz nie zauwazalne to jest prawie moja zona i tak tego niewidzi ja to chyba juz takim perfekcyjnym okiem to zauwazam
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Zostane jednak przy moim D7000 :)

Ogladajac zdjecia z obrazu na tym nowym to porazka totalna, fujj

I ta belka od dołu ? co to ma byc ??

A co do zuzicia proądu, moj D7000 ( 46 cali ) - skalibrowany, zuzywa max 85 W
 

Primer

New member
Zostane jednak przy moim D7000 :)

Ogladajac zdjecia z obrazu na tym nowym to porazka totalna, fujj

I ta belka od dołu ? co to ma byc ??

A co do zuzicia proądu, moj D7000 ( 46 cali ) - skalibrowany, zuzywa max 85 W

Jak ocenia się telewizor przez "oglądanie zdjęć z obrazu" :) to gratuluję.
Ja myślę że wolisz D7000 ponieważ go posiadasz a nie dla tego że jest lepszy od ES8000.No i ta cena 10 tyś może za wysokie progi ?
A belka u dołu dla mnie bomba.
Ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma:)
 
Do góry