Samsung eh5300 menu serwisowe

moralez

New member
W poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie poczytałem troche i niestety dokładniejszych informacji nie znalazłem.

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy ten model telewizora mogę zhackować i np.włączyć mu konwersję 2D do 3D??

Albo np.WiFi??

Albo zinstalować przeglądarkę która odtworzy mi weeb.tv bądź też do odtworzonego obrazu odtworzy dźwięk ze strony tv-online.strefa.pl?? Bez fonii nie ciekawie..

Czekam więc na podpowiedzi,wyjaśnienia,propozycje z tym telewizorem i serwisowym menu związane.

Pozdrawiam:bober:
 

kendo74

New member
W tryb serwisowy wchodzisz po naciśnięciu w tej kolejności przycisków na pilocie (INFO -> MENU -> MUTE -> POWER) tylko nie pamiętam czy przy włączonym czy wyłączonym tv musisz sam sprawdzić . Niestety nie zrobisz z tego tv 3D ponieważ ma za słabe odświeżanie obrazu i innych rzeczy mu do tego brakuje by było 3D . Ten telewizor ma wi-fi ready czyli musisz dokupić wifi dongle pod ten model ale też jest inne rozwiązanie możesz kupić takie urządzenie które podpinasz pod wejście hdmi tu masz opis tego urządzenia Cabletech to urządzenie działa pod wifi a przy okazji rozwiąże trzeci twój problem ponieważ urządzenie to ma zainstalowanego adobe flash 11(model twojego telewizora też ma flash ale w wersji lite i dla tego nie radzi sobie z takimi stronami jak weeb.tv) a po ściągnięciu na te urządzenie przeglądarki opera (w samym telewizorze nie ma narazie możliwości by zainstalować inną przeglądarke)będziesz mógł oglądać weeb.tv grać w androidowe gry itp. Jedynie co możesz zrobić w tym telewizorze po wejściu w tryb serwisowy to uruchomienie PVR czyli na grywanie programów tv na zewnętrzy dysk może to być pendrive ale musi być pojemny i mieć możliwość szybkiego odczytu i zapisu opis jak uruchomić tą funkcję znajdziesz na tu na forum . Wracając jeszcze do tego urządzenia cabeltech android smart tv to tylko przykład na rynku jest wiele takich urządzeń te przedstawione jest już troszkę starszym rozwiązaniem bo można już kupić takie urządzenie z lepszym i szybszym procesorem oraz z większą pamięcią operacyjną .
 
Ostatnia edycja:
Do góry