Samsung czy Panasonic

solofh

New member
Witajcie HD-cy!!!
Jest to mój debiut na forum, wię proszę o wyrozumiałość dla ewentualnych potknięć!
Jestem - jak wielu z Wa - na etapie wyboru LCD-ka.
Mój pokój ma około 18 m2, ogleglość od TV - około 2-3 metry.
W planach Playstation3 i N-ka.
Mam już sprzęt Samsunga (DVD, kino domowe) - i dlatego poważnie brałem pod uwagę najnowszy model LE37A656A1F. Kusi mnie jednak ostatnia nowość Panasonica TX-37LZD800(lub TX-37LZD85).
I tu prośba do Was: pomóżcie w wyborze!!!
Z góry dziękuję.
Solofh
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Zdecydowanie panasonic.Przeleciało mi przez ręce już pięć samów i żaden nie był w 100% ok.Niestety ta firma robi mega-masówkę a Panas to troche inna półka moim zdaniem.
 

RheeTCT

New member
Też bym chyba wybrał Panasa.Piszę chyba bo go jeszcze na własne oczy nie widziałem.Ale firma ,parametry.....
Nie twierdzę,że mam coś do Samsunga jako firmy(mam np monitory-b.dobre),ale jego tv jakos mi nie leżą.Rzecz gustu.
Przy 3 metrach brałbym większy rozmiar,ale Panasa niema większego.
Poleciłbym 40" Toshibę ZF-moim zdaniem debeściak.
 
Ostatnia edycja:

solofh

New member
Re

SierzantHarris napisał:
Zdecydowanie panasonic.Przeleciało mi przez ręce już pięć samów i żaden nie był w 100% ok.Niestety ta firma robi mega-masówkę a Panas to troche inna półka moim zdaniem.

Dzięki serdeczne za info. Powiem szczerze, że Panasonic też kojarzy mi się jako firma z ciut wyższej półki. Co do Samsunga to jest trochę jak z tą reklamą banku od wszystkiego, który jest do niczego.
Pozdrawiam.
 

solofh

New member
Re:

RheeTCT napisał:
Też bym chyba wybrał Panasa.Piszę chyba bo go jeszcze na własne oczy nie widziałem.Ale firma ,parametry.....
Nie twierdzę,że mam coś do Samsunga jako firmy(mam np monitory-b.dobre),ale jego tv jakos mi nie leżą.Rzecz gustu.
Przy 3 metrach brałbym większy rozmiar,ale Panasa niema większego.
Poleciłbym 40" Toshibę ZF-moim zdaniem debeściak.

Dziękuję za pomocną informację. Myślę, że jednak Was posłucham i wybór padnie na Panasonica TX-37LZD800 - mimo, że ma kontrast mniejszy od Samsunga, ale kto to zauważy???
Dam znać jak to się zakończy i podzielę się wrażeniami.
Pozdrawiam
 

RheeTCT

New member
Tymi kontrastami na papierze za bardzo się nie przejmuj.Każda firma mierzy je inaczej-nie ma jednej obowiązującej normy.Sprawdz własnymi oczami,pobaw się ustawieniami obrazu,bo tv w sklepach potrafią byc wyregulowane tragicznie.
 
Do góry