Samsung czy Panasonic? 50''

cbf.lucas

New member
Witam.
Zdecydowany jestem na zakup TV 50''. I byłem przekonany do Panasonca 50pv700. Ale na forum zobaczyłem, że sporo osób czeka na Samsunga 50Q91? Co myślicie o wyborze pomiędzy tymi dwoma modelami?
 

ulysse

New member
A kolego patrzyłeś na LG PG6000 ? Sam kupuję 50" Plazmę i od dłuższego czasu się rozglądam za jakimś TV i ten LG mi podpasował :)
 

cbf.lucas

New member
Powiem Ci, że nie jestem przekonany do LG jako marki.
O wiele bardziej cenię sobie japończyki. Stąd też niezdecydowanie na choćby Samsunga. :) Jeśli zaraz grono ludzi wyrazi się na TAK na tego LG'ka to przemyślę. Ale wątpie by taka sytuacja miała miejsce. :)
 

dk1960

New member
Japonczyki ?

Skoro przekonany jestes do japonczykow to chyba zapomniales ze istnieje jedyna sluszna marka czyli Pioneer :) Pytanie jakim budzetem dysponujesz .Pioneer 508D jest w tym rozmiarze poza klasa ,ot co !
 

cbf.lucas

New member
Już myślałem nad tą marką... :] Jednak do 6tys. (przy czym osobami decyzyjnymi byli także rodzice) to nie było jak na Pioneera namówić. :) I tak dobrze, że Phillipsa z głowy wybiłem...
 

BoDeX

New member
Ostatnia edycja:

ulysse

New member
Kolego BoDeX Samsung podany przez Ciebie kosztuje ponad 7tys. zł Więc wykracza poza budżet który wynosi 6tys.

cbf.lucas marka... za markę trzeba płacić jak wszyscy wiemy. A ten telewizor z tego co widzę ma naprawdę dobre parametry i w przedziale cena/jakość chyba nie będzie miał sobie równych. Przeczytaj sobie recenzję tego telewizora :
http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2008/04/01/LG-50PG6000-50in-Plasma-TV/p1

Sam czekałem na TH-50PV80 który się nie pojawi niestety.
A powiedz kolego coś o warunkach w jakich będziesz oglądał telewizję ?
A co do Samsunga to sam muszę się tym zainteresować.
 

BoDeX

New member
ulysse napisał:
Kolego BoDeX Samsung podany przez Ciebie kosztuje ponad 7tys. zł Więc wykracza poza budżet który wynosi 6tys.

1626 E x 3.5 = 5690 zostaje więc 310 pln. na transport - a to jest wykonalne ! :) ( no chyba, że kolega mieszka w Rzeszowie )

Nie ma obowiązku kupowania w Polsce , a w GB jest jeszcze taniej ! :)
1120 GB , czyli ok. 5 000 pln. - no i co , nie warto trochę oszczędzić ?

Pzdr.
 

ulysse

New member
Chełm 20 km od Ukraińskiej granicy :) To mówię o sobie bo dysponuję podobnym budżetem i też szukam 50" :)

A jak kolego z gwarancją ? Jest europejska ? I najbardziej to mnie interesuje transport ? Jaki i za ile jeśli możesz powiedzieć to chętnie kupię ? I czy wystawiają faktury Vat'owskie ?
 
Do góry