Samsung CW-29Z508T lub CW-29Z508P

kowal75

New member
Zamierzam kupic nowy telewizor 29"crt. W sklepie sprzedawca odradzil mi Philipsy(szybko sie psuja) za to zaproponowal mi na przeczekanie 4-5 lat Samsunga CW-29Z508T bez PIP lub CW-29Z508P z PIP (nowy model slim - premiera w Polsce 3 tygodnie temu)
Czy ktos mial juz stycznosc z tym tv (w necie nic nie ma na jego temat), czy wyeleminowano w nim wady innych samsungow (glosne brzeczenie, rozmyty obraz w naroznikach, itp). Wybieram sie jeszcze raz do sklepu aby zobaczyc jak gra gdyz odbiornik byl wylaczony i nie mialem okazji go sprawdzic ale chcialbym isc juz z jakas wiedza na temat tego tv.

Ewentualnie moze polecicie jakis inny sprawdzony juz model 29"
 

hojlo1

New member
Bez reklam
....to jest (chyba) TV 4:3, a w nich nie było problemu z "rozmytymi rogami" (jak sprawny).

Wybór TV CRT jest coraz mniejszy i jeżeli zadowoli Cię jakość obrazu, jaki problem. ;)

Sam ocenisz (juz sam napisałeś,że wiesz czego szukać), a potem pochwal się jak w praktyce wyszlo.

Pozdrawiam.;)
 

kowal75

New member
hojlo1 napisał:
....to jest (chyba) TV 4:3, a w nich nie było problemu z "rozmytymi rogami" (jak sprawny).
No ten co go widzialem w sklepie to mial rozmyte rogi (rozmyta czcionka) + widoczne przebarwienia czerwone w prawym dolnym rogu
Zbieznosc kolorow tez pozostawiala wiele do zyczenia. Bez obrazu kontrolnego widoczna byla rozbieznosc kolorow z prawej czerwony i z lewej niebieski. Tak wiec np. na jasnym tle ciemna postac miala jeszcze czerwona otoczke.
Nie wiem czy to kwestia tego egzemplarza i jego regulacji ale moj kilkuletni Grundig i kilkunastoletni Universum ma lepszy obraz z kablowki niz to "cudo" podlaczone do cyfrowego Polsatu

Mozecie polecic jakis fajny 29 calowy tv
 
Do góry