Samsung c7000 nie dzialaja okulary

michaelvasyl

New member
mam problem z okularami a moze z TV i widokiem 3d, zaraz po zakupie i podlaczeniu TV sprawdzilem jak to wyglada w 3D, fajnie TV zmienial obraz z 2D do 3D wszystko dzialalo. kilka godzin pozniej chcialem odpalic 3D i cos sie zwalilo. nie ma efektu 3D, telewizor przerabia widok do 3D ale nic nie widac w okularach, tak jak by one przestaly dzialac, nic nie blokuje sygnalu do czujnika, czerwona dioda w okularach swieci przy wlaczeniu i wylaczeniu ale nie widac efektu. zauwazylem jedna rzecz gdy zaraz po zakupie odpalilem okulary szkla zmienialy kolor, teraz tak sie nie dzieje. myslalem ze to moze wina slabej baterii ale wymienilem na nowa i dalej nic. nie wiem co moze byc nie tak, po malu juz mnie szlag trafia bo wydalem kupe kasy i nie chodzi. moze jakies pomysly co moze byc zwalone zanim wysle TV na gwarancje!!


TV to UE46C7000
 

michaelvasyl

New member
Nie denerwuj się i wymień,jakieś 60% wraca na sklepy:-D:-D



po prawie 1,5 miesiaca czekanie otrzymalem nowe okulary serwis samsunga poprostu wymiata (jestem w UK nie wiem jak w innych krajach) i jest wielki zonk dalej okulary nie dzialaja, zagotowalem sie i kupilem dodatkowe 2 pary i one tez nie dzialaja. czyli wniosek jest jeden cos jest nie tak z TV czy moze ktos ma inne pomysly?? po swietach wysylam go do gwarancji mam nadzieje ze z tym pojdzie szybciej. wiecej oczekiwalem od sprzetu za 1500 funtow.
 

#lukasz

New member
W "Tools" (na pilocie)musisz włączyć transmiter (z tego co pamiętam)(spróbuj jak włączysz jakiś materiał 3D).
W instrukcji PL na stronie 19 jest informacja - ze dioda LED świeci podczas komunikowania się okularów z nadajnikiem.
Zobacz gdzie szukać tej diody.
 
Do góry