Samsung C650 + wieża AUX

cygnarkuba

New member
Witam!
Mam następujący problem przez ostatnie miesiące mój telewizor podłączony był z wieżą za pośrednictwem kabla: cinch-jack. Cinche do wieży Aux, jack do wejścia słuchawkowego.
Niestety dzisiaj wejście słuchawkowe przestało działać dlatego mam pytanie w jaki sposób teraz mogę połączyć tv z wieża tak aby bez względu czy gram na konsoli czy oglądam filmy z dekodera dźwięk wydobywał sie z głośników wierzy a nie telewizora??

Niżej zamieszczam link do zdjęcia wejść tv i wieży:
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Pozdrawiam
 

pavio

New member
w domu posiadam taka przejściówkę: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
rozumiem ze nie działa bo ta przejściówka musi być z tym przełącznikiem żeby było output czy tak???

Tak. widocznie masz euro polutowane jako wejscie a ty potrzebujesz wyjscie (inny układ połączeń wewnatrz wtyczki co zapewnia przełacznik)
Jeżeli lubisz majsterkowac to poszukaj na necie schematu i sobie przelutuj:)
 

cekaj

New member
Witam wszystkich. Nie chcąc zakładać podobnego tematu i zaśmiecać forum podepnę się tutaj.
Mam podobny problem a mianowicie w moim kinie domowym jest tylko wejście AUX. Po zakupie Samsunga 37D5000 podpiąłem to wszystko tak: TV wyjście słuchawkowe -> kino wejście AUX.
Czy istnieje jeszcze inny sposób na podpięcie tego? W starym LG miałem to podpięte przez Eurozłacze, ale w tym TV nie ma Euro.
 
Do góry