samsung brak efektu 3d z pendrive

pkomp

New member
obsługa TC wymaga podstawowej znajomości budowy plików - jak sie tego nie zna to nie zmieni się ani w systemie ani w TC - czy to takie dziwne?
jak ktos obsłuzy TC i będzie wiedział jak zmienić rozszerzenie to gwarantuje że i w systemie sobie poradzi

bez grzebania w necie w celu poszukiwania programu, bez zasmiecania dysku i bez nauki obsługi i zadawania potem na formach durnych pytań o obsługę....
a jeszcze jak dzięki waszym poradom ściągnie jakąś wersje zawirusowaną to tylko sie cieszyć co nie?
 

M4co

New member
To niech zrobi to tak:

"w oknie folderu wchodzisz w narzędzia (organizuj w WIN7), opcje folderów później w zakładkę "widok" i odznaczasz ptaszka przy "ukryj rozszerzenia znanych plików" OK i gotowe, potem w oknie folderu zmieniając nazwę pliku możesz zmienić rozszerzenie"

Łatwiej się już nie da (koniec kropka)
 

tomud

New member
obsługa TC wymaga podstawowej znajomości budowy plików - jak sie tego nie zna to nie zmieni się ani w systemie ani w TC - czy to takie dziwne?
jak ktos obsłuzy TC i będzie wiedział jak zmienić rozszerzenie to gwarantuje że i w systemie sobie poradzi

bez grzebania w necie w celu poszukiwania programu, bez zasmiecania dysku i bez nauki obsługi i zadawania potem na formach durnych pytań o obsługę....
a jeszcze jak dzięki waszym poradom ściągnie jakąś wersje zawirusowaną to tylko sie cieszyć co nie?

A ja mysle ze troche przesadzasz. Jaka znajomosc budowy pliku ? Czy chodzi ci moze o wymaganie znajomosci struktury plikow exe, budowy naglowka PE itd. ? Bo chyba nie okreslasz mianem "budowy plikow" jego nazwe.

Co do nauki to masz racje, wiele osob olewa. Jednak tez nie mozna rezygnowac z wygody. Natomiast TC mozna spokojnie sciagnac z oficjalnej strony bez kombinacji w warezy i testowac go przez pewien okres legalnie (zanim wykupi sie licencje ktora zreszta kosztuje niewiele). Wiec sprawa wirusow raczej odpada, zreszta temat wirusow to dluga bajka i duzo mozna by pisac.

Jak bedziemy tak podchodzic do sprawy to najlepiej zmusic do pominiecia interfejsu graficznego i pracy z linii komend :) he he tez sie da tylko po co ? Owszem linia komend jest cholernie wygodna (wygodniejsza od GUI), zwlaszcza oskryptowana np. w Perlu - ale to dotyczy raczej rozwiazan serwerowych (Windows Server).
 

pkomp

New member
tak chodziło mi o budowę w sensie nazwa i rozszerzenie

trzeba wiedziec co sie robi i napewno TC nie jest tu ułatwieniem dla laika

a linia komend?wszystko zależy co się robi bo nie do wielu rzeczy się nadaje
 

wirus400

New member
Problem z 3D

Dołącze się do tematu. Generalnie 20 latkiem już nie jestem ;) i nie wszystko jest mi jasne z tym 3D.

Nabyłem niedawno 46 cali Samsunga 6570.

Ściągnełem sobie film 3D w pliku MKV (nawet kilka filmów). Generalnie jak odpalam normalnie film to widać że ma dwa obrazy czyli jest SBS. Ale żeby uruchomić okulary muszę wcisnąć przycisk na pilocie 3D i wtedy pojawia mi się opcja włączenia 3D czy to pionowego czy poziomego. Niby wszytko ok ale to nic nie daje a wręcz jakby jeszcze raz dodatkowo nakładał jakieś efekty i z całego 3D d...pa.

Pytanie taki, czy ja robię coś nie tak, czy może akurat to nie odpowiedni jest film, może nie da się tak obejrzeć z laptopa filmu ?? Pomoże ktoś mi się z tym uporać ?? Próbowałem już na Avatarze, na Potworach konta obcy oraz na Pirani i każdy tak samo. Co zrobić ??:blagam:
 

mietka

New member
Dołącze się do tematu. Generalnie 20 latkiem już nie jestem ;) i nie wszystko jest mi jasne z tym 3D.

Nabyłem niedawno 46 cali Samsunga 6570.

Ściągnełem sobie film 3D w pliku MKV (nawet kilka filmów). Generalnie jak odpalam normalnie film to widać że ma dwa obrazy czyli jest SBS. Ale żeby uruchomić okulary muszę wcisnąć przycisk na pilocie 3D i wtedy pojawia mi się opcja włączenia 3D czy to pionowego czy poziomego. Niby wszytko ok ale to nic nie daje a wręcz jakby jeszcze raz dodatkowo nakładał jakieś efekty i z całego 3D d...pa.

Pytanie taki, czy ja robię coś nie tak, czy może akurat to nie odpowiedni jest film, może nie da się tak obejrzeć z laptopa filmu ?? Pomoże ktoś mi się z tym uporać ?? Próbowałem już na Avatarze, na Potworach konta obcy oraz na Pirani i każdy tak samo. Co zrobić ??:blagam:
Nie wiem co robisz ale ja tak samo puszczam plik sbs w moim tv i mam 3D gdy zaznacze opcje 2
 

KubaArek

New member
Bez reklam
Ale żeby uruchomić okulary muszę wcisnąć przycisk na pilocie 3D i wtedy pojawia mi się opcja włączenia 3D czy to pionowego czy poziomego. Niby wszytko ok ale to nic nie daje a wręcz jakby jeszcze raz dodatkowo nakładał jakieś efekty i z całego 3D d...pa.
Co zrobić ??:blagam:

musisz jeszcze wł okulary przyciskiem który znajduje się na górze oprawki.
 

wirus400

New member
musisz jeszcze wł okulary przyciskiem który znajduje się na górze oprawki.

Nie no aż takim deklem nie jestem :) oczywiście okulary po włączeniu opcji 3D (jak kolega wczesniej powiedział 2 opcja 3D czyli obraz nakładany pionowo) okulary się aktywują i widać że się zmienia obraz ale nadal nie mam tego efektu i na telewizorze nadal widać dwa nałożone obrazy.
 

wirus400

New member
Wygląda to mniej więcej tak po włączonych okularach, jakby dwa razy mi załączał 3d, nie mogę tego sprawdzić bez włączania 3d na pilocie bo mi się wtedy nie włączają okulary.
 

rodrigos

New member
po właczeniu 3d na pilocie robi sie jeden obraz bez okularów rozmazany
gdy masz dalej 2 obrazy podzielone na tv i rozmazane to robi ci konwersje z 2d na 3d
pliki napewno masz w formacie sbs?
 

tadeooxp

New member
Siemanko -wlacz film 3D na pilocie kliknij klawisz 3d przejdz na ikone sbs kliknij enter pozniej w Menu TV - OBRAZ -3D-TRYB 3D-Perspektywa 3W na 4 --GLEBIA na 6 --OPTYMALIZACJA 3D na 0 bynajmniej ja mam tak ustawione i jest OK
 
Ostatnia edycja:

KubaArek

New member
Bez reklam
tak jak napisał poprzednik ale żeby to zadziałało musisz mieć w opcjach
MENU - OBRAZ - 3D funkcja 3D->2D musi być WYŁĄCZONE.
 
Do góry