Samsung bije kolejne rekordy.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung ogłosił wyniki finansowe za półrocze. Podczas gdy inne firmy ogłaszają trudności i spadki wyników finansowych samsung bije historyczne rekordy. Wyniki dotyczą spółek technologicznych.
samsung_02.jpg


Samsung oczekuje że wyniki kwartalne będą najlepsze w w historii .
Dział zanotował tylko w drugim kwartale sprzedażą kwotę 41,5 mld $ .
Również zysk netto est gigantyczny bo wynosi prawie 6 mld $ .
To nowy rekord firmy, gdyż dotychczas najlepszy wynik sięgał 5,1 mld $ i był osiągnięty ... w poprzednim okresie .
reuters
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I to jest wlasnie firma , mozna sie spierac z tuym czy te tv sa fajne czy nie fajne wszystko kwestia gustu ale to jak to robia zeby mieli taki zysk to jest naprawde cos niesamowitego i kilka innych firm mogloby sie poduczyc jak to robia ludzie ktorzy potrafia dotrzec swoimi produktami do ludzi.
Lolek
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Atrakcyjne ceny, design, dobra reklama. Gdyby dla przykladu Sony ze swoja "legenda" na jaka kiedys zapracowal w odpowiednim momencie przyjal polityke Samsunga to mysle ze moglo by to dzis wygladac troche inaczej.
Mi nigdy w zasadzie nic sie nie zepsulo, pionierem w tej kwesti byl dopiero Samsung i to w 3 roznych produktach, mam nadzieje ze to tylko pech i nie zrazam sie do tej firmy, ale niesmak maly zostal.
 

marcinkoleksl

New member
dlatego w telewizorach samsunga masz tylko 3 wejścia hdmi, trochę mało (kryzys - tylko dla kogo). w najwyższych seriach philips daje 5 szt. tu dolar, tam dolar i mamy zyski... a ty odłączaj co chwile jakieś urządzenia, bo masz blu-ray, konsole, aparat, dekoder, dvd, itp...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli chodzi o HDMI to mi wystarczy jedno wejscie w tv, wszystko i tak wchodzi do ampli a z niego jednym kablem do tv, wiec w zasadzie bez roznicy czy tv ma 2 wejsia czy 5. Sytuacja sie zmienia w przypadku braku ampli, to fakt ale z drugiej strony jak ktos juz ma ps3,BR,dekoder itp. to mozna w pewnym uproszczeniu przyjac ze nie jest to typowy ogladacz telenowel, wiec ampli takze prawdopodobnie trafi do kolekcji i rozwiaze ten problem :)
 

habbar

New member
dlatego w telewizorach samsunga masz tylko 3 wejścia hdmi, trochę mało (kryzys - tylko dla kogo). w najwyższych seriach philips daje 5 szt. tu dolar, tam dolar i mamy zyski... a ty odłączaj co chwile jakieś urządzenia, bo masz blu-ray, konsole, aparat, dekoder, dvd, itp...

bez przesady 3 hdmi wystarczą w zupełności , kto potrzebuje 5 i wiecej takich złącz moze 1 na 100 osób kupujących , podłączony pc , konsola , dekoder wystarczą i przynajmniej ja moge raz na jakis czas odlączyc 1 kabel i podłączyć cos innego , nie jest to jakis wielki wysiłek ( juz widze jak zwykły Kowalski codziennie apart podlącz pod tv :smile: )
 
Do góry