Samsung BD-P3600 poważne problemy z działaniem.

BoloJang

New member
Witam
Czy jest ktoś, kto miał do czynienia z BD-P3600? I czy doświadczył całą masę problemów z tym odtwarzaczem? Bo u mnie od pierwszego włączenia same problemy występują tzn. zawiesza się zaraz po uruchomieniu z informacją LOAD na wyświetlaczu lub jeżeli już wystartuje to co chwila zmieniają się tryby pracy obrazu, lub pojawia się zielony/fioletowy ekran, wiesza się przy odtwarzaniu i itp. Wyczytałem na zagranicznych forach, że to chyba dość częsta przypadłość tego modelu. Prawdopodobnie będę go musiał zwrócić i nie wiem czy wymieniać na nowy (bardzo mi się podoba ten model) czy zmienić na coś zupełnie innego. Dodam, że wgrałem najnowszy firmware 1.03 ale problemu to nie rozwiązało. A i jeszcze jedno, jeżeli ktoś wie, czy jak przy starcie napęd głośno pracuje (warczy) to jest normalny objaw, samo odtwarzanie płyty jest ciche?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
testujemy w tej chwili 5 odtwarzaczy BD. I żadne nie warczy - więc masz chyba problem.
Ja skorzystałbym z serwisu lub wymiany jeśli masz taka możliwość. Szczególnie że Ci się podoba.
 

matee

New member
kiki,
możesz coś na pisać o głośności 3600. przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy szum wentylatora jest dokuczliwy i czy kręci on non-stop, czy tylko po przekroczeniu zadanej temperatury?
 

BoloJang

New member
matee napisał:
kiki,
możesz coś na pisać o głośności 3600. przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy szum wentylatora jest dokuczliwy i czy kręci on non-stop, czy tylko po przekroczeniu zadanej temperatury?

Przy włączeniu napęd "warczy" tzn. gdy przesuwa mechanizm z laserem, podczas odtwarzania naped jest cichy. Po włożeniu płytki dvd+r z filmami, dość długo odczytuje ją i wytwarza podobny dźwięk jak przy starcie. Normalną płytę dvd z filmem startuje właściwie błyskawicznie, szybciej niż moje dvd yamahy. Co do wentylatorka to jest on słyszalny, przy braku dźwięku, ale nie przeszkadza. Wentylatorek kręci się cały czas.
 
Do góry