Samsung BD-P1580 - czy ktoś posiada?

vvilk

New member
Mam możliwość zakupu tego BR za niewielkie pieniądze. Czy ktoś z forumowiczów posiada taki model?
Interesuje mnie czy ma on następujące możliwości:
- odtwarzanie AVCHD pzez USB lub z DVD (materiał z kamery)
- zmianę koloru, rozmiaru, pozycji napisów przy filmach DIVX
- ewentualnie jakie ma inne funkcje warte uwagi oraz jakie ma wady i zalety.

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)
 

roro00

New member
Blokady na tym forum nie pozwalają mi wkleić linka, ale na polskiej stronie samsunga jest specyfikacja tego odtwarzacza i instrukcja obsługi po polsku.
 

vvilk

New member
Tyle to i ja znalazłem. :) Niestety często instukcja i specyfikacja nijak ma się do rzeczywistości lub nie podaje wszystkich informacji.
Wcześniej miałem dvd samsunga i niby odtwarzał napisy ale oglądać sie tego nie dało bo wyświetlał je na środku ekranu. O tym już producent nie wspomniał.
 

Max123

New member
vvilk napisał:
Tak myślałem, że to za drogi sprzęt aby ktoś w Polsce już go miał. ;)
Chyba będę pierwszy. 8)
Też jestem zainteresowany kupnem. Za ile go kupujesz, bo wcześniej napisałeś, że za niewielkie pieniądze? A teraz, za drogi???
 

BoDeX

New member
vvilk napisał:
Tak myślałem, że to za drogi sprzęt aby ktoś w Polsce już go miał. ;)
Chyba będę pierwszy. 8)


Ty czytasz czasami to co napiszesz ? Koń by się uśmiał ....

Ten model to zapowiadany z rynku USA odpowiednik 1500/1600
i wartość rynkowa to okolice 500 pln. Wg. mojej wiedzy nie wszedł do sprzedaży.
 

vvilk

New member
Też myślałem, że nawet koń by się uśmiał, bo wydawało mi się że żart był łatwy do zrozumienia chociażby przez ;) na końcu zdania...
Wracając do tematu, mogę go kupić właśnie za 500 zł.
Zależy mi właściwie tylko na tym, żeby odtwarzał AVCHD z zewnętrznego dysku. Niestety nie mogę go przetestować. Według parametrów jest podobny do 1600 ale o nim też jest mało opinii.
 

w1lly

New member
Witam!

U mnie w Częstochowie w mediamarkt w gazetce jest po 540 złoty na 30 nieoprocentowanych rat - wiec sie bardzo opłaca tylko czy faktycznie warto go kupować?
Pytanie co z mkv? Ktoś już na forum pisał ze samsung bedzie wprowadzał taką możliwośc w nowym sofcie...

piszcie proszę jakie są wasze odczucia cvo do tego modelu.
 

prekto

New member
i jak ktoś może kupił/testował ten model samsunga, bo testów w necie prawie nie znalazłem a u mnie w Gorzowie w mediamarkt jest promocja za 540 zł i tak się zastanawiam czy kupić czy ściągać z netu lg370 a jest tak ok 240 zł droższy.
Dla mnie priorytetem jest czytanie plików z kamery Canon AVCHD i obrobione filmy, które zapisuję w formacie pliku avchd.
divx z napisami też byloby super gdyby dobrze obsługiwał.

może ktoś już ma ten model. proszę o jakieś info ;)



Pozdro
Prekto



już nie trzeba ;) zamówiłem lg bd370.

Pozdrawiam,
Prekto
 
Ostatnia edycja:

sebwiecz

New member
Witam

Robił ktoś już z was aktualizację, chciałbym się dowiedzieć jak z tym .MKV w tym modelu działa.
Czy ma te same problemy z USB jak 370 LG, czyli nie czyta z NTFS.
Czy w ogóle da się z Pena lub z Hdd coś otworzyć?

Wiem że jeżeli chodzi o jakość obrazu to LG ale z wyglądu ten sum lepiej się prezentuje.8)
 

slaby0

New member
mkv w bd1580

witam
Z tego co wyczytałem na stronie samsunga to ten bd nie
odtwarza mkv .W najnowszym sofcie odtwarzacz bd1580 został pominięty,
nie wiem dlaczego:confused:
pozdrawiam
 

Darekw1967

New member
Witam !

Kupilem pare dni temu Samsunga BD-P1580 i co moge powiedziec ?

Swietnie skaluje DVD na full-hd.
Swietnie skaluje DIVX, XVID na full-hd.

Filmy z plyt BLU-RAY - rewelacyjna jakosc.

Naped szybko czyta plyty zaraz po wlozeniu.

na USB czyta FAT-32 i NTFS.

MKV - nie czyta
AVCHD - nie czyta (MTS - nawet nie widzi)
H.264 - nie czyta

Dogralem nowa wersje softu i to samo.




Pozdrawiam
 

muszyna2

New member
Kurcze w Krakowie w euro jest po 399zł i do tego w 30 ratach 0% kurcze tak się zastanawiam co zrobić. Gdyby odtwarzał mkv to pewnie bym się chwili nie zastanawiał a tak myślę czy tą zabawkę czy jakiś hd player. Kurcze sam nie wiem cena fajna :)
 

muszyna2

New member
Czy ktoś może orientuje się czy samsung wprowadzi jakiś soft który umożliwi odtwarzanie plików mkv i czy to w tym odtwarzaczu jest możliwe? Drążę temat brać go za 399zł czy lepiej jakiś hd player co radzicie?
 

guc

New member
Witam.Posiadam telewizor samsunga i doskonale czyta matroske z wejścia usb a także divx w większej rozdzielczośći niż standardowa,moje pytanie czy ten odtwarzacz też przeczyta divx w większej rozdzielczości?ewentualnie czy oprogramowanie stosowne by to zmienilo gdyby samsung takowe wypuścił?i jeszcze jedno pytanie dla znawców czy ten model także skanuje filmy do wyzszej rozdzielczości z wejscia usb?
 

adam6150

New member
muszyna2 napisał:
Czy ktoś może orientuje się czy samsung wprowadzi jakiś soft który umożliwi odtwarzanie plików mkv i czy to w tym odtwarzaczu jest możliwe? Drążę temat brać go za 399zł czy lepiej jakiś hd player co radzicie?

Ten playerek nie będzie czytał mkv. Kup sobie LG 370
 

Lemoniada

Member
czy samsung 1580 czyta mp3 z pen driva?
czy płyty kopiowane z blu ray?
czy przeczyta filmy zgrane z kamerki sony?
jak jakość skalowania obrazu z dvd do HD ma się do sony 360
 

estor

New member
mam kamerę hd sony , dziś zakupiłem samsunga 1580 czy wystarczy nagrać plik z kamery na pendrive i odtwarzacz powinien je normalnie widzieć jako filmy ? czy filmy muszą być z jakimś konkretnym rozszerzeniem , czy trzeba je przerobić bo wrzuciłem dwa na szybko i ich nie widzi , ale sam nie wiem czy to były plik z sony czy z canona hd

i jeszcze jedno czy u was pliki avi a napisami sa z polskimi ogonkami ? bo puszczony film miał krzaczki na niektórych literach tka jakby jedne widział a inne nie ?
 
Do góry