Samsung BD-E5300 i BD-E5500

dawidwojtala

New member
Tak naprawde to czym sie roznia te wszystkie modele samsunga z 3D? Czy doplacamy tylko za dvb-t, dysk wewnetrzny, czy jest lepsza jakosc odtwarzania, szybsze użytkowanie. Mam zamiar zakupic model E5500. to jest najtanszy model z 3D. Mozecie mi powiedziec czy warto dokladac kase do wyzszych modeli i czy w tej klasie cenowej, moze nawet troche wyzszej do 450 zl mozna znalezc cos lepszego. I co najwazniejsze, dlaczego lepszego, czy oplaca sie dokladac kase. I jeszcze pytanie czy warto czekac do nowego roku na nowe modele samsunga(seria F?) i czy wiecie kiedy samsung wypuszcza snowe modele.:) prosze o odpowiedz.
 

zbyszek35

New member
Mi tam wszystko działa na 5300 , Ipla,Iplex, Onet Vod, Youtube i reszta aplikacji więc coś źle poinstalowałeś , testowałem wiele urządzeń i myśle że ten jest strzałem aw 10.
 

dawidwojtala

New member
a wiecie jak zmienic w e5500 tlo(wyglad tła) czy skorke, nie wiem jak to napisac. Ja mam fioletowa i sie zastanawialem czy sie da zmienic kolor lub wyglad na inny:D
 

wojtstar

Member
witam zakupiłem BD-E5500 samsunga i po instalacji aplikacji z neta wszystko ładnie chodzi ipla ,tvp vod ,iplex,tvn player , i kilkanaście innych nic nie tnie i niemuli jak piszą niektórzy obraz przez pena ładny i czyta dużo formatów odtwarzanie płyt blurey trochę głośne przy uruchomianiu płyty ale po starcie jest już ok, ogólnie sprzęt za 400 zł dobrej jakości polecam
 

zbyszek82

New member
witam zakupiłem BD-E5500 samsunga i po instalacji aplikacji z neta wszystko ładnie chodzi ipla ,tvp vod ,iplex,tvn player , i kilkanaście innych nic nie tnie i niemuli jak piszą niektórzy obraz przez pena ładny i czyta dużo formatów odtwarzanie płyt blurey trochę głośne przy uruchomianiu płyty ale po starcie jest już ok, ogólnie sprzęt za 400 zł dobrej jakości polecam

Jestes zadowolony z tego modelu?
Ja wlasnie rozgladam sie i nie wiem ktory kupic trn czy e6100.

Sprawdzales czy czyta napisy do filmow po sieci czyli DLNA?
 

kerad77

New member
Mi tam wszystko działa na 5300 , Ipla,Iplex, Onet Vod, Youtube i reszta aplikacji więc coś źle poinstalowałeś , testowałem wiele urządzeń i myśle że ten jest strzałem aw 10.

Czy ktoś jeszcze może potwierdzić na 100% że w modeli E5300 działają usługi internetowe: TVNplayer, ipla, iplex, onetVod itd.
Nie jest mi potrzebne 3D na ta chwile, a jak najbardziej zależy mi na powyższych usługach, gdyż mój WDTV Live nie ma ich na pokładzie.
Dziekuje
 
Ostatnia edycja:

kerad77

New member
Dzis odebrałem BD-E5500 i mam pytanie warto go aktualizować do nowszej wersji softu? Mam w tym momencie 2012/07/24_001015, ale słyszałem że ludzie maja problemy z cinavia, tylko nie wiem z która wersja sie to pojawiło?
 

icek69

New member
ja oddałem bd-e5300 i zamieniłem na bd-d5300 gdzie smart hub działa i appki też działają
 
Ostatnia edycja:

M1513K

New member
Witam. Mam pytanie do posiadaczy modelu E5300. Czy tez nie macie możliwości zmiany ścieżki dźwiękowej i napisów w filmie odtwarzanym z dysku blu-ray? Włączyłem dziś film "Wielki błękit" z oryginalnego dysku blu-ray i mam możliwość jedynie oglądać z dubbingiem francuskim i polskimi napisami. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim.
 

Tekle

New member
A nie jest to wina przypadkiem samego filmu ? No bo skoro nie ma innej opcji w ustawieniach przy wyborze ścieżki dźwiękowej no to opcja jest tylko jedna prawda ?
 

Ghost202

New member
Witam,

Odświeżę temat. Czy ktoś próbował podłączyć E5300 do internetu Lanem i zrobić aktualizację ? Pod koniec testu sieci wyskakuje komunikat, że port HTTP jest wyłączony. Przerabiał to ktoś ?

Pozdrawiam,
 
Do góry