SAMSUNG BD-D5500- problem.

artur1974

New member
Witam.Mam problem z odtwarzaczem wymienionym w tyt.Zaczyn am oglądac film i po np. 10 min obraz zatrzymuje sie,br cos tam mieli ale film nie jest juz odtwarzany.Zauważyłem że po naciśnięciu pazy na pare min. i potem znów start film leci przez chwilke i znów staje.Nie czyta tez plików MKV,pomimo tego że powinien.Jakies rady?
 

tewje

New member
Witam.Mam problem z odtwarzaczem wymienionym w tyt.Zaczyn am oglądac film i po np. 10 min obraz zatrzymuje sie,br cos tam mieli ale film nie jest juz odtwarzany.Zauważyłem że po naciśnięciu pazy na pare min. i potem znów start film leci przez chwilke i znów staje.Nie czyta tez plików MKV,pomimo tego że powinien.Jakies rady?

Dzieje się tak na jednej płycie, czy na każdej włożonej do napędu? Ile plików .mkv testowałeś? Możesz mieć pecha i wszystkie, które puszczałeś były z kompresją nagłówka (problem opisywany już na forum). I najważniejsze: czy robiłeś aktualizację oprogramowania? Pozdrawiam!
 

artur1974

New member
tak,ostatnią robiłem jakieś dwa tygodnie temu.Co do mkv miałem dwa filmy,zaczoł melić i po chwili wyskoczyło coś w rodzaju (zakaz wjazdu).A co do zacinania no na każdej płycie tak robi
 

ciunki

New member
Witam.Niestety mam podobny problem.Albo widzi film ( mkv) to nie widzi fonii, albo zawiesza się i trzeba go wyłączyć , żeby wyjąć płytę. Niektóre filmy widzi i avi i mkv , ale ogólnie widzi gdzieś 1/3 filmów.( mam na myśli ni oryginały) .
BD LG 660 widzi odtwarza wszystkie te płyty bez najmniejszego problemu. Próbowałem wgrać nowy soft z neta , ale jest info , że na razie nowego brak. Co z tym fantem zrobić.Nie stac mnie na same oryginały BD.Pozdrawiam.
 
Do góry