Samsung B8000 (46B8000, 55B8000) Opinie, informacje test, wszystko o serii...

Vytt

New member
Witam,
Jestem na 99% zdecydowany na zakup 46B8000. Chciałbym jedynie rozwiać pewną wątpliwość:
Czy możliwy jest nieograniczony dostęp do Internetu, czy jedynie do Youtube-a i innych badziewi, które mnie kompletnie nie interesują? Jeśli nie jest "fabrycznie" możliwy, to czy da się coś z tym zrobić?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pzdr, Vytt

ps. Przy okazji, czy także mógłbym prosić o wysłanie danych do kalibracji?
witek at indigo pl
Dzięki!
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
b8000

Witam,
Jestem na 99% zdecydowany na zakup 46B8000. Chciałbym jedynie rozwiać pewną wątpliwość:
Czy możliwy jest nieograniczony dostęp do Internetu, czy jedynie do Youtube-a i innych badziewi, które mnie kompletnie nie interesują? Jeśli nie jest "fabrycznie" możliwy, to czy da się coś z tym zrobić?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pzdr, Vytt

ps. Przy okazji, czy także mógłbym prosić o wysłanie danych do kalibracji?
witek at indigo pl
Dzięki!
Witam,jak kupisz to napisz(jaka masz matryce AA,czy SQ)
 

grzegrz1

New member
Kalibracja b8000

Czy to jest jakaś tajemnica jesli chodzi o kalibracje obrazu w tych samsungach? Czy nie można napisać tych ustawień na forum.
Nie wiem jakie są zasady ale także chciałbym znać parametry dobrej kalibracji.
Jeśli nie da się inaczej to proszę o maila :
grzegrz@gmail.com z góry dzięki.
 

Vytt

New member
Witam,jak kupisz to napisz(jaka masz matryce AA,czy SQ)

TV przyjechał i jest w dechę :)
Ale nie mam pojęcia jak mam sprawdzić jaką ma matrycę. W instrukcji i specyfikacji niczego takiego się nie doczytałem.
Można liczyć na te ustawienia do kalibracji?
V.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Matryca

TV przyjechał i jest w dechę :)
Ale nie mam pojęcia jak mam sprawdzić jaką ma matrycę. W instrukcji i specyfikacji niczego takiego się nie doczytałem.
Można liczyć na te ustawienia do kalibracji?
V.
Podaj E-mail na priw.to wysle z tylu TV jest oznaczenie matrycy Version-i np.SQ01,lub AA01.
 

Vytt

New member
Model: UE46B8000XWXXU
Version: SS02

Nie jest to ani SQ01 ani AA01. Ktoś jest w stanie wyjaśnić po ludzku co kupiłem? :|
 

kistian

New member
A po czym sie dowiedziec ze jest to martyca samsunga a nie jakis inny chłam
oraz czy ktos z Was grał na tym tv w gry na ps3 ?? Jak na tym tv to wyglada?
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Input lag

A po czym sie dowiedziec ze jest to martyca samsunga a nie jakis inny chłam
oraz czy ktos z Was grał na tym tv w gry na ps3 ?? Jak na tym tv to wyglada?

Witam,z tylu TV jest tabliczka znamionowa;Version-np-SS02.,SQ01...to są matryce samsunga.
Input Lag B 8000-( standard-90ms.) (game mode-60ms) pozdr.
 

Kondor_PL

New member
Witam wszystkich!
Sprawa dotyczy LCD LED 40 B 8000 Samsung
Jest to sprzęt kolegi, który jest kompletnym laikiem i prosił mnie o pomoc. Niestety dopiero w poniedziałek będę miał dostęp do instrukcji. No chyba że można ją ściągnąć z netu. Na stronie Samsung PL nie ma.

Zdaję sobie sprawę z tego, że informacje te mogą być już gdzieś na tym forum, ale jakoś nie mogę do nich dotrzeć. Chodzi mi o:

1. Jak dostać się do menu serwisowego aby sprawdzić ilość przepracowanych godzin.
2. W jakim formacie (srt, txt:Micro DVD, TM Player; czy jakiś inny) przygotować napisy do filmów, aby były poprawnie interpretowane przy odczycie z USB podczas oglądania filmu.
3. Czy działają napisy w plikach MKV, do których zostały wmuksowane, i czy należy na coś konkretnego zwrócić uwagę.

Mam nadzieję, że nie zrugacie mnie za lenistwo, bo się nie leniłem, a czasu mam już bardzo mało.

pozdrawiam

P.S. Jeśli ktoś wie, gdzie było to już omawiane, to proszę o podanie linka, żeby się zbytnio nie rozpisywać.
 

kistian

New member
Witam,z tylu TV jest tabliczka znamionowa;Version-np-SS02.,SQ01...to są matryce samsunga.
Input Lag B 8000-( standard-90ms.) (game mode-60ms) pozdr.


ale czy to jest wystarczajace? Czy ktos grał na tym tv? Warto go kupić do ogladania filmow w jakosci HD i do grania na PS3??
 

mobiusek

New member
Białe plamy + ustawienia

WItam.

Na swoim UE46B8000 również zauwżyłem białe plamy widoczne w zacienionym pomieszczeniu. Mam również problemy ze zmużeniem. Czy jest możliwość skorygowania ustawień? Proszę o pomoc mobiusek@go2.pl.


Pozdrawiam

Sebastian
 

Kondor_PL

New member
Mój poprzedni post (#76) jest już nieaktualny.
Okazało się, że ten TV to seria 40B7000, a pozostałe wątpliwości rozwiała instrukcja w PDF (multijęzyczna) ze słowackiej stronki. Bardzo dziwne, bo na polskiej w ubiegłym tygodniu jej nie było.
 
Do góry