samsung b650 40' problemy z odtwarzaniem napisów txt

volf

New member
Witam, mam bardzo denerwujący mnie problem:po 3-miesięcznym użytkowaniu zauważyłem że mój samsung b650 a dokładnie jego wbudowany player bardzo kiepsko radzi sobie z napisami txt w filmach. Mam na stałe podłączony hdd pod dedykowane łącze usb. Najpierw zauważyłem problem z ze złą synchronizacją napisów do filmu (na laptopie jest wszystko ok) i nijak nie potrafię tego naprawić,w tv jest jakaś możliwość korekty czasowej ale to nic nie daje. Ponadto ostatnio zauważyłem że niektórych plików z napisami tv wogóle nie widzi a co za tym idzie nie wczytuje wraz z filmem. Oczywiście problem znika jeśli podłaczę pod tv, komputer i odtwarzam przez sub edita, ale nie na tym ma rzecz polegać. Powiem szczerze że jestem bardzo rozczarowany akurat tą opcją w tym modelu samsunga. Własny player w tym akurat modelu działa fatalnie i jest niedopracowany. Proszę o pomoc może ktoś ma radę w tej kwestii. Pozdrawiam
 

rutekr1

New member
Siemka tez mam ten sam problem z tym B650 nie widzi niektórych napisów i nie obsługuje w niektórych filmach dźwięku normalnie porażka może ktoś wie jak to zmienić poprawić soft i zapewne było by Oki czekam na pomoc
 

jolan

New member
W instrukcji jest napisane jakie formaty audio i video tv obsługuje. Na pewno filmy mają dźwięk nie obsługiwany przez tv a co do napisów to muszą się tak samo nazywać jak film, kropka w kropkę.
 

grajen

New member
jolan napisał:
W instrukcji jest napisane jakie formaty audio i video tv obsługuje. Na pewno filmy mają dźwięk nie obsługiwany przez tv a co do napisów to muszą się tak samo nazywać jak film, kropka w kropkę.
jesli napisy sa w txt to musze byc w formacie micro dvd:
Kod:
{poczatkowa_klatka}{koncowa_klatka}napis
oprocz tego moga byc jako subrip (*.srt), sami (*.smi), subviewer (*.sub) i jeszcze jeszcze mpeg-4 time based text (*.ttxt)

polecam konwersje napisow na .srt programikiem subedit
 
Do góry