Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

Krzychu1

New member
Wgrałem do 40B7000 ten nowy soft>>> ver.T-CHU7DEUC-3000.G <<<
i nic nowego nie zauważyłem, ale może nie wszystko patrzyłem ;)
Myślałem, że będą "szachy".... ale nie widzę.. :|
Wszystkie parametry i ustawienia pozostały bez zmian.
 

slawco

New member
Tellicous napisał:
Cześć,

Też mam tysk 500 gb i ten sam tv, sprawdź czy nie masz dysku sformatowanego na FAT 32 i jak tak to jeszcze raz zapuść format na NTFS i będzie dobrze.

Pozdrawiam
Sformatowałem na NTFS ale tez czyta tylko do 4 GB.
Już nie wiem co jest z tym TV
Pomocy
 

xisio

New member
Krzychu1 napisał:
xsisio
Dobrze, ze przerzuciłeś.... :bober: bo widzę, że z mojego upa... już OFF....
Swoją drogą nie wiem czy nie powinniśmy pomyśleć o jakimś "upku" na którym trzymalibyśmy starsze softy do naszych TV... :idea:
... a moze administracja HDforum by w tym pomogła... lub np. jakiś user ma na stałe konto Premium...a w jakimś przyklejonym temacie /lub tutaj/ wykaz z linkami... :D

Mam od 2.5 roku premium, jak masz cos do wrzucenia to daj na pm wiadomość
 

Eleonor

Member
witam

Krzychu1 - pobrałem 2 x juz ten plik i niestety ale jest on uszkodzony - w momencie rozpakowania pojawia sie :

Extracting T-CHU7DEUC\crc
Extracting T-CHU7DEUC\ddcmp
Extracting T-CHU7DEUC\image\appdata.img.enc
Extracting T-CHU7DEUC\image\exe.img.enc
CRC failed in T-CHU7DEUC\image\exe.img.enc
Extracting T-CHU7DEUC\image\info.txt
Extracting T-CHU7DEUC\image\serial_temp
Extracting T-CHU7DEUC\image\validinfo.txt
Extracting T-CHU7DEUC\image\version_info.txt
Extracting T-CHU7DEUC\MicomCtrl
Extracting T-CHU7DEUC\rc.local
Extracting T-CHU7DEUC\run.sh.enc
Extracting T-CHU7DEUC\image
Extracting T-CHU7DEUC

jesli mozna prosiłbym o wrzut spakowanego pliku z np 1-2 % danych naprawczych

pozdrawiam
 

Eleonor

Member
Krzychu1 - wybacz ale takiego softu nie odważe sie wgrywac do TV -- bo go uwale ...

prosze o nierozpakowany soft gdyz tylko taki gwarantuje poprawnosc sum kontrolnych i gwarancje ze nic sie nie zepsuje

pozdrawiam
 

Baniapoz

New member
T-chu7deuc-3000.g

Pytanie co tak dokładnie zmienia ver.T-CHU7DEUC-3000.G. Może nareszcie będzie DTS. Czy ktoś zauważył jakieś zmiany?
 

Krzychu1

New member
Eleonor
Nierozpakowany podałem wcześniej.... ale piszesz, że "coś nie teges"... a innego nie mam. :sad:
Ja bym się nie bał wgrać tego rozpakowanego...
Wziąłem go ze swojego pena /i tylko spakowałem rar-em/.... z którego wgrywałem do TV...
ale moze ktoś Ci pomoże... :D

Baniapoz
Wyżej napisałem, n.t. wgranego softu 3000...:eek:
 

ANS

New member
slawco napisał:
Sformatowałem na NTFS ale tez czyta tylko do 4 GB.
Już nie wiem co jest z tym TV
Pomocy

Na pewno dałeś NTFS? A nie np. exFAT albo inny wynalazek?
Da się na dysk skopiowac pliki większe niż 4 GB po podpieciu do komputera? Jeśli się da, to nie ma żadnych przeciwskazań żeby to odczytać ;/
Jesli się ma dysk z FAT32, to podczas kopiowania dużych plików pojawia się komunikat o braku miejsca pzy osiągnięciu granicy 4gb podczas kopiowania :)
No i moze sprawdż jaką masz wersję oprogramowania w TV? bo moze masz jakąś starą, z błędami ? Dysk nie ma problemów z zasilaniem? Format był na szybko czy pełny ? To tak na szybko zgaduję co może być przyczyną... jaki to wogóle dysk? Ja podłaczałem do swojej 7000 dysk a-data sh93 500 gb- i śmiga az miło (ntfs).
 

Zerro

New member
Pytanie:
Pod które wejście mam mieć podłączony kabel HD od dekodera telewizji kablowej? 1,2,3 czy 4? czy nie ma to znaczenia? przy 1 jest napis w nawiasie (DVI)

Samsung powinien podawać listę zmian do nowych softów...
 
Ostatnia edycja:

ANS

New member
Zerro napisał:
Samsung powinien podawać listę zmian do nowych softów...

Powinien ale ma to gdzieś... sam czekam na jakieś udoskonalenie oprogramowania, aby tv przepuszczał dalej sygnał dżwiękowy do dekodera zewnętrznego, jak sam nie potrafi tego zrobić.
 

Krzychu1

New member
tomch150181

Mam 40B7000.... a w menu serwisowym jest typ: 40A1UF0E .... może na zasadzie analogii coś podpasujesz.... albo poczekj a może jakis właściciel 46B7000... Ci odpowie... :)

Edit:
acerr
... UB7000 to jest "model".... a koledze tomch150181 chodzi o TYP .... looknij jeszcze raz :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry