Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

rufsiany

New member
widgety [cd]

w_brat napisał:
U mnie funkcja P&P przywróciła widgety. Niesty zastosowanie P&P rujnuje ustawienia kanałów w TV. Wojtek

mozesz napisac dokladnie co to znaczy, ze "funkcja P&P przywrocila widgety"? czyli po kolei, co wybierales i gdzie. W menu servisowym? zwyklym?
z gory dzieki
Grzegorz
 

Krist10

New member
Witam,nie otrzymałem odpowiedzi,ponowię więc pytanie:czy może ktos potwierdzić działanie EPG w modelu UE46B7000 a dokładniej czy wyświetla wam się INFO o programie bo u mnie wyświetla się pusta karta.Bardzo proszę o podpowiedź bo nie wiem czy egzekwować to u dostarczyciela sygnału(z kablówki a oni twierdzą że wysyłają tylko mój TV nie czyta).Dzięki waszej podpowiedzi a zwłaszcza tych co mają ten model,ruszę z miejsca a tak nie wiem gdzie tkwi problem.
 

georg444

New member
czy masz dekoder dostarczony przez tv kablową? jaki? i czy na nim wyświetlane jest epg poprawnie? na pilocie powinna być funkcja epg
 

maly_szcz

New member
rufsiany napisał:
mozesz napisac dokladnie co to znaczy, ze "funkcja P&P przywrocila widgety"? czyli po kolei, co wybierales i gdzie. W menu servisowym? zwyklym?
z gory dzieki
Grzegorz
Też miałem z tym problem tyle, że ja chciałem widżety Yahoo, zamiast Samsungowych.
1. Wybierz P&P, wybierz jezyk Polski, po uruchomieniu Internet@TV będą widżety Samsunga.
2. Problem z Youtube - nie wybieraj UK, tylko inny (chyba był US?), bo na UK nie działa YouTube. Zrobiłem tak samo i dopiero po snifowaniu pakietów sieciowych dowiedziałem sie, czemu nie działa.

PS. Czy ktoś z Was wie jak w widżetach Yahoo zalogować sie do swojego konta na YouTube? podobajma mi się te widżety z kilku powodów - po pierwsze jest ich więcej, po drugie jako programista mam zamiar napisać kilka własnych widżetów (a tylko w ten sposób bedę mógł ich używać).


Pozdrawiam.
 

Krist10

New member
Dzięki georg444 za zainteresowanie,z kablówki dostałem nie dekoder tylko kartę włożoną do modułu i całość pasuje w gniazdo COMMON INTERFACE karta zgodna z DVB-C,powiedzieli że mnóstwo tych kart sprzedali i nie było zastrzeżeń(ja tego nie wiem),twierdzą że TV nie czyta wszystkich informacji,sprzedawca TV próbował to zrobić poprzez aktualizację oprogramowania ale to nic nie zmieniło i zasugerował że może to być przez tą kartę.Jeśli chodzi o samo działanie EPG to owszem uruchamiam przyciskiem na pilocie Guide wyświetla się lista programów ale przy 90% jest brak informacji,np. przy TVP1 jest spis na 24h + i - ale nie ma info o programie(pusta karta).
 

rufsiany

New member
widgety

maly_szcz napisał:
podobaja mi się te widżety z kilku powodów - po pierwsze jest ich więcej, po drugie jako programista mam zamiar napisać kilka własnych widżetów (a tylko w ten sposób bedę mógł ich używać).
Pozdrawiam.

do maly_szcz:
no wlasnie tez sie przymierzalem do widgetow, tylko zniechecila mnie informacja znaleziona gdzies na necie, ze napisane widgety Yahoo trzeba do nich przeslac, zeby uzyskac certyfikat, po czym oni umieszczaja je w swojej galerii. Dla swoich prob potrzebowalbym najpierw je potestowac przez lokalny LAN, czyli bezposrednio z komputera zainstalowac na TV. Ale w tym celu musialbym miec TV z odblokowanym dostepem przez konsole.
Nie wiem jak to zrobic i a tym utknalem
pozdr
Grzegorz
P.S. Dotyczy mojego wczesniejszego postu o widgetach Yahoo: dzieki poradzie od w_brat'a udalo mi sie przywrocic poskie widgety po upgradzie softu! Dzieki!
 

lisekg

New member
Witam

Wczoraj wgrałem ponownie stary soft 2004 ( miałem 2009 ) ma 40B7000 bo niestety nie dziaał mi Annet+ po HDMI dla sprzętu SONY..... na sofcie starszym "2004" bez problemu mogę odpalić PS3 Slim Sony i pilotem Samsunga przełączyć "wszystko" :D. Wydaje mi się jednak, że najleprzym softem był 1006 który obsługiwał najwięcej sprzętu po HDMI...

Czy ktoś ma PS3 Slim Sony i moze ma jakieś własne spostrzeżenia? :confused:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

suchy@

New member
werdykt

Panowie przestańmy pytać czy ma to czy tamto,tylko niech jeden z posiadaczy określi się czy warto zainwestować w ten tv czy lepiej poszukać innego a jeśli tak to co jest jego zaletą co powoduje że go polecacie?
 

Baniapoz

New member
Menu serwisowe

Witam wszystkich . Mam prośbe czy mógły ktoś mi wysłać na priv zdjęcia menu serwisoego model 46B7000. Bo cosik tam mi się zmieniło i niewidzi pawięci wewnętrzej telewizora a pendriva widzi. Z góry dziękuje.
 

grzegorz_33_33

New member
A ja mam takie pytanie:
Czy da się skopiować coś z PEN'a do pamięci telewizora (content library)? np film lub zdjęcia. A jeśli tak, to jak to zrobić? I jeszcze jedno... w reklamie na stronie samsunga jest napisane, w "temacie biblioteka" że mozna zagrać w szachy... Jak?
Pozdrawiam G.
 

touareg1972

New member
suchy@ tyle już było napisane o tym TV o jego zaletach i wadach, że wystarczy prześledzić od początku temat tego tv, żeby zdecydować czy się go kupi czy też inny model czy markę.Mam znajomych którzy posiadają lcd marki Sony,Sharp ale widok ich twarzy jak patrzą na mojego szajsunga :-D jest bezcenny...
 

Dudzik78

New member
Neostrada Livebox a udostepnianie filmów z kompa

Witam wszystkich. Przejrzalem cale forum i nie natknalem sie na takie rozwiazania problemow jak ja mam w zwiazku z czym mam 2 pytania
1. Czy komus udalo sie uruchomic udostepnianie folderow majac Livebox'a?? Ja mam to podlaczone w ten sposob ze w komputerze mam adapter WiFi TP Link a do TV leci kabelek sieciowy prosto z Livebox'a czy to jest odpowiednie polaczenie ?? prosilbym o w miare dokladna odpowiedz bo z sieci jestem laikiem.
2. Jak uruchomic pliki .vob na caly ekran bo mam obraz jedynie w takim malym okienku??
Aha i od nowosci nie zmienialem softu w TV a mam go juz ze 3,4 miechy czy zmiana cos pomoze w w/w problemach?? TV to B7020.
 

suchy@

New member
b7000

Wiem że było sporo ponieważ przeczytałem cały temat więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wiem co jest w nim zawarte.Dlatego pytanie,czy żałują zakupu i czy drugi raz dokonali by tego samego wyboru skierowałem do osób które posiadają ten tv a nie osób które testowały go jeden dzień.
 

suchy@

New member
b8000

a co powiecie o tym modelu czy znajdę jakiś posiadaczy tego modelu na forum? jaka jest różnica między b8000 a b7000 oprócz hz?czy warto dopłacać?
 

ares333

New member
suchy@

Ja zastanawialem sie dlugo nad modelem b6000 , b7000 , b8000 .
Bylem zdecydowany na b8000 , ale po dluzszym rozwazaniu
wybralem b6000 , poniewaz tv ma mi glownie sluzyc do ogladania bez przeplacania za "bajery " ,
ktorych i tak bym pewnie nie uzywal a mozna je rozwiazac inaczej .
Z tv jestem zadowolony 46" niski pobor energi , obraz git ,
czego wiecej chciec .
Na dzien dzisiejszy kupil bym go jeszcze raz bez zastanawiania sie .

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:
Do góry