Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

137pawel

New member
Uchwyt

kamon napisał:
Dzieki za info. Zalezy mi na obroceniu tv wiec chyba zamontuje na standardowym mocowaniu.

Kupiłem taki zwykły wieszak i mam problem. listwy wieszka są proste, natomiast otwory w telewizorze są schowane i między nimi jest wybrzuszenie. Oryginalne śruby są krótkie. Teraz musze kombinować, szukać jakichś dłuższych śrub i podkładek. Nie chce kombinacji. Może ktoś poleci mi jakiś inny nadający się bez przeróbek wieszk? Oryginalny WMN1000B 600 zł za to przesada
 
Ostatnia edycja:

Artion

New member
UE40b7000

Mały problem-automatyczny wybór źródła sygnału.
Mam dvd podłączone po euro i jak je włączam TV od razu przeskakuje na
na dvd, nie robi tego gdy włączam dekoder podłączony po HDMI.
Normalne czy może gdzieś w opcjach się to ustawia?
 

musclecars

New member
ja do swojego 40" właśnie kupiłem firmy omnimount model VFL w przyszłym tygodniu pewnie będę montował, w zestawie jest kilka rodzajów śrub do zamontowania go do telewizora, więc myślę, że coś dobiorę. Na tym wieszaku tak jak w orginalnym telewizor odstaje od ściany 19 mm. Cena 170 zł.Sprawdziłem są odpowiednie śruby.
 
Ostatnia edycja:

137pawel

New member
musclecars napisał:
ja do swojego 40" właśnie kupiłem firmy omnimount model VFL w przyszłym tygodniu pewnie będę montował, w zestawie jest kilka rodzajów śrub do zamontowania go do telewizora, więc myślę, że coś dobiorę. Na tym wieszaku tak jak w orginalnym telewizor odstaje od ściany 19 mm. Cena 170 zł.Sprawdziłem są odpowiednie śruby.

Śruby to nie problem, problem to to że taki wieszak ma dwie proste podłużnice, a miejsce na śruby są we wgłębieniach, i trzeba zastosować jakiś dystans.
 

dyndas

New member
Artion napisał:
Mały problem-automatyczny wybór źródła sygnału.
Mam dvd podłączone po euro i jak je włączam TV od razu przeskakuje na
na dvd, nie robi tego gdy włączam dekoder podłączony po HDMI.
Normalne czy może gdzieś w opcjach się to ustawia?

Normalne. Jeden z sygnalow przenoszonych przez SCART dostarcza informacji o wlaczaniu urzadzenie. Tej funkcjonalnosci nie ma w HDMI.

//T
 

Mireczek

New member
@137pawel:
Poszukaj dobrze w pudełku od TV. Jest tam woreczek ze śrubami i czterema plastikowymi dystansami, które są idealne jako podkładki do wieszaka. Śruby trzeba dopasować inne, bo oryginalne są za krótkie. Pod koniec polskiej instrukcji do TV jest to ładnie rozrysowane. :)
 

Peterhof1

New member
musclecars napisał:
ja do swojego 40" właśnie kupiłem firmy omnimount model VFL ....

Ja swój 40B7000 też powiesiłem na takim uchwycie, w komplecie miałem kilka różnych zestawów śrub i tulejek dystansowych.

TV leży praktycznie na ścianie, jedyny problem to utrudniony dostęp do złączy. Trzeba się trochę namęczyć aby wszystko podłączyć.
 

137pawel

New member
Peterhof1 napisał:
Ja swój 40B7000 też powiesiłem na takim uchwycie, w komplecie miałem kilka różnych zestawów śrub i tulejek dystansowych.

TV leży praktycznie na ścianie, jedyny problem to utrudniony dostęp do złączy. Trzeba się trochę namęczyć aby wszystko podłączyć.

UŻYŁEM DYSTANSÓW TYCH Z WYPOSAŻENIA SAMSUNGA, SRUBY MUSIAŁEM DOKUPIĆ BO W WIESZKU BYŁY 6 A SAMSUNG MA 8, ALE NIE BYŁO POBLEMU. WIESZAK ZA 65 ZŁ, TV WISI NA ŚCIANIE WYGLĄDA SUPER, DZIEKI ZA POMOC
 

legrooch

New member
Witam,

W specyfikacji na stronie Samsunga zastanowiła mnie jedna sprawa związana z B7000 - jak wyglądają tak naprawdę wejścia?

Mam obecnie 46A768 i będę robić zmianę na B7000.
Mam podłączone 2x cinche, 1x Euro (też przejściówka z cinchy), component pełny (5xRSA) oraz 3 HDMI. Da radę to upchać do B7000?
 

ork10

New member
Ściągnąłem sobie film *.mkv, mediainfo podaje, że strumień wideo to AVC, no i oczywiście tv podaje, że tego nie odtwarza. Czym to przekonwertować i na co?
 

Baniapoz

New member
Ponawiam prośbe.
Witam jestem posiadaczem modelu 46B7000 i po ostatnim wgraniu oprogramowania po resecie coś chyba jest nie tak, jakby gorszy obraz się zrobił ( większa ziarnistość). I mam taką gorącą prożbę o zdjęcia menu serwisowego modelu 46B7000 jak powinno wyglądać w celu sprawdzenia czy coś się w nim u mnie niezmieniło.
 

Max123

New member
137pawel napisał:
gdzie je pobrać ??
Same się wgrają :) Wybierasz dostępne widgety i pobierasz ten, który Ciebie interesuje. Graficznie ten widget prezentuje się b. dobrze (dobra oprawa niebieska) pomimo, że to wersja testowa i lepiej niż wersja amerykańska.
 

gorz_ow

New member
audio codecs

Czy jest jakakolwiek możliwość samodzielnego wgrywania codeców, rzszerzając możliwości odtwarzania audio lub video divxów?
często mam komunikat "np. format audio nieodtwarzany"...
B7000
 

garibaldi

Member
Nowy TV i kilka pytań

Witam
Wlasnie dostałem swoje 46 cali 7000. Jestem bardzo zadowolony ale mam kilka pytań:
1 - mój soft to 2009/07/17_002007 - czy mam cos upgradować ? a jak tak co to mi da ?
2 - divixy chodzą mi super ale prawie każdy mkv mam bez dzwięku bo pisze że nierozpoznawalny format. - czy da się jakoś to poprawić ?
3 - czy jest coś jeszcze o czym musze wiedzieć użytkowując ten TV ?
z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

thugnigga

New member
garibaldi napisał:
Witam
Wlasnie dostałem swoje 46 cali 7000. Jestem bardzo zadowolony ale mam kilka pytań:
1 - mój soft to 2009/07/17_002007 - czy mam cos upgradować ? a jak tak co to mi da ?

lepiej miec nowszy soft niz starszy. costam zawsze poprawiają nie wszystko musi byc widoczne na pierwszy rzut oka

garibaldi napisał:
2 - divixy chodzą mi super ale prawie każdy mkv mam bez dzwięku bo pisze że nierozpoznawalny format. - czy da się jakoś to poprawić ?

tak 1.przeczytac ten wątek po sprawa byla poruszana juz 10 razy.
2. przekodowac dzwiek z DTS na np AC3.

garibaldi napisał:
3 - czy jest coś jeszcze o czym musze wiedzieć użytkowując ten TV ?
z góry dziękuje za odpowiedzi.

Rysuje sie jak sk.....
 
Do góry