Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

mari_p

New member
wojsoft napisał:
Czy ta funkcja po wcięciu kanałów przywraca je ponownie czy tylko wykonuje ponowne odszukanie kanałów.
Odszukać kanały nie problem, gorzej zrobic wszystkie opisy i poustawiać je tak jak były przedtem.
To jak ktoś wie niech powie co robi plug&play?

Pozdrawiam
Wojtek
P&P przywraca youtube a nic z tematu kanałów
 

lisekg

New member
mari_p napisał:
P&P przywraca youtube a nic z tematu kanałów

Załadowałem ....2004

Oczywiście u mnie kanały nie znikneły... opis również jest...


Zmian jest i to dużo ( cały pasek widgat jest inny i jest wszystko.... od news po giełdę .... pasek znany z reklam tego TV ) ale jak przywraca sie Yotube? znowu do 1006 :confused:
 
Ostatnia edycja:

bembenek

New member
lisekg napisał:
Załadowałem ....2004

Oczywiście u mnie kanały nie znikneły... opis również jest...

Co ciekaw jest już wersja oprogramowania ......2004.0

Zmian jest i to dużo ( cały pasek widgat jest inny i jest wszystko.... od news po giełdę .... pasek znany z reklam tego TV ) ale jak przywraca sie Yotube? znowu do 1006 :confused:

Po zainstalowaniu nowego softu uruchom plug&play Youtube powróci na swoje miejsce
 

Krzychu1

New member
w_brat ... Dzieki.
Też dzisiaj wgrałem >>> (ver.T-CHU7DEUC-2004.0)
ale dla mnie nie wniósł nic nowego.... / pewno nie korzystam z wielu jego mozliwości/
@lisekg ,,, niestety programy musiałem ustawiać i opisywać od nowa...
 

Marian111a

New member
Samsung 7020

MIRO-GN napisał:
Telewizor LED 46" Full HD
UE46B7000
Specyfikacja techniczna:
- Telewizor LED 46"
- Tuner cyfrowy DVB-T MPEG4 i HD TV (wbudowany)
- Crystal TV - unikalne wykończenie obudowy telewizora
- Full HD - Rozdzielczość 1920x1080
- Ultra Clear Panel
- Wyświetlanie 100Hz z technologią MotionPlus
- Mega Kontrast
- Technologia 24Hz - 1080 24p Real Movie
(obraz zgodny z zamierzeniem reżysera)
- Technologia Wide Color Enhancer Pro (w pełni naturalne kolory)
- PIP (1 Tuner)
- USB 2.0 na panelu bocznym z możliwością odtwarzania filmów
* Obsługiwane formaty plików: avi, mkv, asf, wmv, mp4, 3gp, vro, vob, mpg,
- Internet@TV (usługa oferowana dla wybranych krajów w Europie)
*możliwość wyświetlania wybranych informacji z Internetu - giełda, pogoda, wiadomości,
- DLNA - podłączenie i wyświetlanie zawartości PC na ekranie TV
* kontrola danych i nawigacja przy wykorzystaniu pilota TV
- Contents Library - wbudowana zawartość w pamięć telewizora 2 GB flash - dostępne:
* joga/fitness, przepisy kuchenne, galeria obrazów, rozrywka dla dzieci, etc.
* możliwość własnej konfiguracji zawartości (usunięcie i nagranie nowych materiałów)
- Ukryte głosniki z technologią DownFire
- Dźwięk SRS Trusurround HD & Dolby Digital Plus
- Moc akustyczna 2 x 10 W + dodatkowe głośniki niskotonowe
- Menu ekranowe w języku polskim
- Złącza HDMI z technologią HDMI-CEC (Anynet+)
- Produkt spełniający kryteria europejskiego certyfikatu ochrony środowiska Eco-Flower
- Standardowa konsumpcja mocy 105W, w trybie oszczędności 80W, w trybie czuwania poniżej 0.1W;
- Złącza na panelu tylnym:
HDMI x4, USB x2, optyczne audio, PC (D-SUB), component (mini jack), gniazdo CI,
Composite (mini jack), PC Audio-in (mini-Jack), Ethernet (LAN), antenowe, Scart (mini jack),
- Telegazeta (1000p)
- Obrotowa podstawa
- Dopasowany do mini wieszaka do telewizorów LED (model WMN1000BXXC)
- Dopasowany do wieszaków ściennych w standardzie VESA 400x400
Najważniejsze cechy:
Telewizor LED
Tuner cyfrowy DVB-T MPEG4 i HD TV (wbudowany)
Eco-Flower
EAN:
*dostęp do serwisu YouTube bezpośrednio z poziomu telewizora
* możliwość podłączenia do lokalnej sieci WiFi (Wireless DLNA)

Wymiary (SxWxG): 1129 x 275 x 767/ 1129 x 29.9 x 705 mm (z podstawą/bez podstawy)
Waga: 22.5 / 17.7 (z podstawą/bez podstawy)

Wprowadzenie na rynek:marzec 2009
Zapytuję co to za gniazdo z boku na samej górze nad HDMI 4X,USB2X,DVI.....,do czego może służyć,nie wygląda na kartę SD.
 

lisekg

New member
Krzychu1 napisał:
w_brat ... Dzieki.

@lisekg ,,, niestety programy musiałem ustawiać i opisywać od nowa...

Niestety niezaleznie od trybu jaki wybiorę: ( HDMI / Antena / Euro .... ) zawsze funkcja, zakładka P&P jest nieaktywna :( Ciekawe dlaczego ja zmieniając oprogramowanie ( robiłem to już 2 razy z ....1003 na .....1006 oraz na .....2004 ) nie musiałem ustawiać programów oraz innych parametrów ponownie :confused:
 

Krzychu1

New member
Marian111a napisał:
Zapytuję co to za gniazdo z boku na samej górze nad HDMI 4X,USB2X,DVI.....,do czego może służyć,nie wygląda na kartę SD.
Jest to gniazdo na moduł CI /w Polsce nie przydatne / służy do naziemnej kodowanej w różnych systemach, TV/

lisekg napisał:
Niestety niezaleznie od trybu jaki wybiorę: ( HDMI / Antena / Euro .... ) zawsze funkcja, zakładka P&P jest nieaktywna :( Ciekawe dlaczego ja zmieniając oprogramowanie ( robiłem to już 2 razy z ....1003 na .....1006 oraz na .....2004 ) nie musiałem ustawiać programów oraz innych parametrów ponownie :confused:
U mnie jak dam na źródło TV P&P jest aktywny... :???:
 

thugnigga

New member
Problemy z plikami MKV

Odpalam te pliczki (wielkosci rozne od 1gb do 8gb - HD oczywiscie) i bardzo rzadko wszystko ladnie leci.. najczesciej film się włącza a po jakims czasie sie zatrzymuje i wywala mnie do menu.. i tak w kolko czasami natrafiam na momenty gdzie dalsze ogladanie jest niemozliwe..
pliki na bank poprawne, odpalane z przenosnego dysku USB WD passport.. (fat32) lub mniejszego starszego (ntfs) czy moze byc tak ze za wolno dane sa przesylane i sie wywala? czy zakup pendrivea pomoze? dodam ze odtwarzanie plikow avi o zwyklej nizszej rozdzialce jest bezproblemowe..
 

przemek72

New member
gdy miałem pierwszy soft 103 też były kłopot z filmami. Po zainstalowaniu 106 wszystko płynnie z USB i z DLA. Po podłączeniu HDD na dwa USB (zasilanie przez port) często pokazuje błąd, natomiast HDD zasilane oddzielnie wszystko OK.
Czy ktoś wie jak zapisać i edytować kanały, a po aktualizacji oprogramowania wgrać?
 

Peterhof1

New member
Rozjeżdzające sie napisy w .avi

Witam, mnie .mkv chodzą bez problemu, czasami pokazuje się na chwile napis: "nieobsługiwany format", po czym zaczyna się odtwarzanie filmu.

Za to w niektórych avi, nie mogę poradzić sobie z synchronizacją napisów, nie pomaga zmiana fps ani formatu (klatkowy oczywiscie). Napisy rozjeżdzają się, chociaż obydwa pliki mają ten sam fps.
Czy ktoś może wie co można z tym zrobic?
 

bembenek

New member
Peterhof1 napisał:
Witam, mnie .mkv chodzą bez problemu, czasami pokazuje się na chwile napis: "nieobsługiwany format", po czym zaczyna się odtwarzanie filmu.
Za to w niektórych avi, nie mogę poradzić sobie z synchronizacją napisów, nie pomaga zmiana fps ani formatu (klatkowy oczywiscie). Napisy rozjeżdzają się, chociaż obydwa pliki mają ten sam fps.
Czy ktoś może wie co można z tym zrobic?

a co z dźwiękiem w takim przypadku? u mnie taka informacja pojawia się kiedy film ma dźwięk w DTS którego niestety telewizor nie obsługuje.
Odtwarzasz filmy przez sieć czy z dysku?
 

Peterhof1

New member
bembenek napisał:
a co z dźwiękiem w takim przypadku? u mnie taka informacja pojawia się kiedy film ma dźwięk w DTS którego niestety telewizor nie obsługuje.
Odtwarzasz filmy przez sieć czy z dysku?
Dźwięk idzie normalnie, o ile to nie DTS. Wszystko odtwarzam z dysku lub pena.
 

ork10

New member
Oddałem 46b7000 do serwisu, bo nie mogłem ścierpieć tego sprzężenia z obudową niskich dźwięków. Ku mojemu zdziwieniu oddali tv po tygodniu i już nie dudni. Hi-Fi to to nie jest, ale gra duzo lepiej.
Zaktualizowałem oprogramowanie z wersji 1004 do 2006 i niestety wycieło mi wszystkie kanały z kablówki. Małem 2h dodatkowej zabawy z nazwami i układaniem listy, nie zauważyłem, żeby coś się zmieniło, nie mam podłączonego tv do internetu dodam. Nie odtważa mi *avi o rozdzielczości 1280x720 i to mnie denerwuje delikatnie pisząc.
 

wojsoft

New member
ork10 napisał:
... Zaktualizowałem oprogramowanie z wersji 1004 do 2006 i niestety wycieło mi wszystkie kanały z kablówki. Małem 2h dodatkowej zabawy z nazwami i układaniem listy, ...

Jak widać jest coś dziwnego że te kanały giną u niektórych po aktualizacji.
Może ktoś opisze dokładną procedurkę wgrywania softu, żeby nie ginęły te kanały.
Jest to bardzo uciążliwe.
Nie wgrywam nowego softu bo nie chcę stracić na nowo kanałów.

Pozdrawiam
Wojtek
 

lisekg

New member
wojsoft napisał:
Może ktoś opisze dokładną procedurkę wgrywania softu, żeby nie ginęły te kanały.
Jest to bardzo uciążliwe.
Wojtek

Ja robie to zgodnie z opisem.... zgrywam i rozpakowuję plik na Penie ( pliki i podkatalogi ) a nastepnie wkładam go do gniazda USB ( górne ) i TV sam wykrywa pena i pyta sie czy chce aktualizować.... OK potem sprawdza oprogramowanie na penie może z 30 sek i pyta czy zaktualizować wersje np z .....1006 na ....2004 OK. aktualizacja trwa kilkadzesiąt sekund i TV Wyłaczy sie sami włączy ( reset ) co ciekawe pokazuje napis o właczeniu ponownym komputera :D czyli TV to już obecnie komputer ;). Po samoczynnym włączeniu wchodze w menu i wybieram język Polski.... wszystkie opisy i kanały na antenie pozostawały dotychczas bez zmian, tak samo ustawienia obrazu i dzwięku

Może aktualizacja z oprogramowania wczesniejszego do niz .....1003 to zmienia:confused:

PS.
A i jeszcze jedno - w końcu P&P pojawiło sie aktywne - oczywiście na TV ... ( teraz znowu jest nieaktywne :confused: nie wiemm od czego to zależy ) i mam już Youtuba ... niestety reset ustawień P&P spowodował konieczność ponownego ustawiania kanałów TV i opisu :(

Yahoo miało więcej dodatków ( giełda, news z gazet- pierwsze strony, news sport, zdjęcia, gry, chat ... ) i pogoda była dokładniejsza - niby to samo ale mogłem odczytać dla swojego miasta wszystkie parametry - od prędkości wiatru, ciśnienia i kierunku po wilgotność oraz czas wschodu i zachodu słońca;) W dodatku po pierwszym odpaleniu wszystko pracowało bardzo szybko... nie tak jak na Youtubie - pasek był na dole TV i można powiedzieć, ze cały czas był w "pamięci TV". ponowne naciśnięcie Internet powodowało odrazu załadowanie paska na dole obrazu....- przewijanie równiez było szybkie i oczywiście można było np podczas oglądania pogody mieć cały format obrazu 16:9 obok a nie przysłonięty :rolleyes: Wszystko w języku angielskim - wybrałem GB bo Polski nie :cool:
 
Ostatnia edycja:
Do góry