Samsung A656 A Ps3

lasic19

New member
Witam
mam ps3 w wersji 80 gb podlaczone do samsunga z serii a656 kablem HDMI proline 1.3b za 70 zl i zdażają mi się chwilowe braki sygnału. Zawsze gdy uruchamiam grę i czasami w grach ale bardzo rzadko i nie we wszystkich. Ekran robi się czarny na powiedzmy ok 3 sek przy czym tlelewizor informuje o braku sygnału potem obraz pojawia się ponownie.

A cały problem polega na tym że 5 grudnia kończy mi się gwarancja na ps3 i nie wiem czy wysyłać ją do serwisu który może nawet nie zauważyć ze coś jest nie tak bo nigdy nie wiem kiedy to się może stać, a przy włączaniu gry dzieje się tak zawsze ale to może jest normalne zachownie tego teleiwzora

Ogólnie zależy mi na tym aby dowiedzieć się czy innym uzytkownikow samsunga też ten telewizor traci sygnał po włączeniu gry na ps3 czy gry uruchamiają się płynni bez ponownego wyszukiwania sygnału, no i może ktoś zna rozwiązanie na to że tak samo dziej się czasem w grach ale nie w każdej bo np w killzone 2 nigdy to mi się nie pojawiłi a w modern warfare 2 grając przez weekend zdażyło mi się to 3 razy, wcześniej bywało tak z little big planet i z uncharted 1.

Bardzo proszę o pomoc bo może poprosu coś trzeba pozmieniać w ustawieniach.

Pozdrawiam

PS. Właśni przed chwilą zaktualizowałem FW telewizora i zmieniłem podłączenie HDMI z wejści 2 na 3 i jest gorzej bo juz po 5 min gry obraz zniknął dwa razy.
 
Ostatnia edycja:

zibiraze

New member
Ps3 A 658

Witam
1.PS3 przy ładowaniu gry zmienia rozdzielczość podawanego sygnału,
(może to być 720/1080 lub w dół), takie samo zjawisko zachodzi pecetach,
tylko że tam rozjeżdża nam się obraz aby po chwili powrócić do czytelnego
stanu - a tu sony odcięło w tym momencie sygnał wizji.Tak sadzę bo u mnie
zachodzi takie samo zjawisko na samie a 551 (te same bebechy co Twój).
2.Jeżeli chodzi o podobne zachowanie w czasie gry,radziłbym sprawdzić listwę
zasilającą i wetknięte w nią wtyczki, miałem podobnie i winowajcą okazała
się wtyczka od subwoofera - nie wiem na czym polegała jej wada ale była
jakaś taka "za luźna" i poruszenie nią powodowało chwilowe wyłączenie
plejki gdy inne urządzenia podłączone do tej samej listwy pracowały
normalnie, wymiana kabla wyeliminowała to zjawisko.
Mam nadzieję że pomogłem
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry