Samsung 85UDHS9 czyli czas na 4K , telewizor za 150.000 zł już w Polsce.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung 85UDHS9 czyli czas na 4K , telewizor za 150.000 zł już w Polsce.
img_S9_m02.jpg


Samsung na prezentacji swojego flagowego modelu 84UHDS9 4K dokonał alegorii porównawczej w obecności wiekowego dzieła Jana Matejki czyli obrazu "Bitwa pod Grunwaldem".
Nowy model telewizorowa Samsunga w tej sali ma nawiązywać do niezwykłej, nieprzemijającej jakości dzieła. Ma nawiązywać do niezwykłej ilości szczegółów na ekranie - podobnie jak niezwykle precyzyjnie dokonywał malowania Jan Matejko.
Ma prezentować rozmach wizji, wielkości i wyglądu podobnie jak uczynił to nasz - Jan Alojzy Matejko – polski malarz, twórca obrazów historycznych i batalistycznych.

004_P1610021.JPG

Spotkanie z dziennikarzami otworzył Henryk Chorążewski Consultant PR firmy Samsung Polska.
Przedstawił ogólnie najnowsze dziecko korporacji.



W Polsce w sprzedaży na razie będzie w Arkadii i w Galerii Samsunga.
Model w Polsce kosztować ma 149.999 zł
Po zamówieniu będzie dostarczany do klienta przez specjalną 6 osobową ekipę montażową. Telewizor waży bowiem razem z ramą i opakowaniem waży 200 Kg.

Waga


  • Zestaw bez podstawy: 58,6 kg
  • Zestaw z podstawą: 85,8 kg
  • Opakowanie: 121 kg

007_P1610025.JPG

Grzegorz Rafalak który dopiero co wrócił ze specjalnego europejskiego szkolenia ( uczestniczyło 30 osób ) omówił w szczegółach zalety tego modelu. Podkreślał wielokrotnie, że cała myśl techniczna, wykonanie i elementy wyposażenia stanowią w całości własność intelektualną firmy Samsung z czego są bardzo dumni.

008_P1610026.JPG

Telewizor posiada na wyposażeniu...

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...or-za-150-000-zl-juz-w-polsce.html#post933249

 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Cena kosmiczna ' stylistyka beznadziejna - co miał w glowie ten co projektował ten tv ? , dla mnie nie pojete .Ciekawe jak w rzeczywistości z ta jakością ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakość tylko ze zdjęć, będziemy go testować za tydzień ale w Samsungu.
Jak na zdjęcia to trzeba przyznać, że robi prawdziwe wrażenie.
Zdjęcia są z kąta i trzeba przyznać, że kąty ma dobre.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
jestem ciekaw czy ma jakąś wadę za tą cenę hehe:D
:hihi:Kontrast ANSI jak na leda krawędziowego pewnie max 3000:1,jak ja mam dosyć tych eksperymentów, wiedzą cwaniaczki że nie mogą już więcej wycisnąć z lcd-ków, to łapią się za 4K.Co mi z tej rozdziałki skoro obraz nie ma głębi jak należy a czerń to najważniejszy parametr obrazu !!!! a tu taka jakość za koszmarne pieniądze.:razz:
 
"Podkreślał wielokrotnie, że cała myśl techniczna, wykonanie i elementy wyposażenia stanowią w całości własność intelektualną firmy Samsung z czego są bardzo dumni."

A matryca czyja?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakość tylko ze zdjęć, będziemy go testować za tydzień ale w Samsungu.
Jak na zdjęcia to trzeba przyznać, że robi prawdziwe wrażenie.
Zdjęcia są z kąta i trzeba przyznać, że kąty ma dobre.

Witam wczoraj go widzialem juz w saturnie w Warszawie, material puszczony w 4k wiec jest dobrze zreszta dlugo sie nie przygladalem , ceny jeszcze nie znaja jaka bedzie... stylistyka jak dla mnie do bani ale to juz kwestia gustu, mi sie nie podoba i wolalbym juz 84 calowy lg bo raz ze duzo tanszy , dwa lepiej wyglada. Trzeba jeszcze by porownac sam obraz ale tak na szybkiego lg lepszym rozwiazaniem jest patrzac cena - wyglad i jakosc mysle tez ze porownywalna... ale zeby byc pewnym trzeba by bylo miec oba kolo siebie i ten sam material. W saturnie stoja oba, ale sa w innych miejscach i inne materialy na nich leca...
 
Do góry