Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To co, już jest 98P755?
Czym to się różni od 98P745?
Komuś tam się ewidentnie nudzi, takiego bajzlu w oznaczeniach tv jeszcze nie widziałem.

No, ale trzeba przyznać, że reklamę fajna zrobili:


Tutaj coś po Włosku,

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i jest dylemat,
Jestem zdecydowany na 98" P745 nawet na jutro, ale jakbym nie mierzył na 99% nie wejdzie w dostawie.
Jeszcze mam nadzieję...

Co zatem zostaje,

85" QN90b - europejska gwarancja, trzeba po niego jechać, bawić się w transporty... Szczerze mi się nie chce, ale to mój faworyt w 85"
85" QN80c - dostępny wszędzie, ale jakoś nie widzę sensu wymiany.

No i TCL 85" C845, też dostępny.

Żałuje, bo jednak 98" wnosi najwięcej.

Wszystkie oscylują w granicy 10k i więcej nie zamierzam płacić.
Najgorsze, że w obecnym nic mi nie brakuje - albo inaczej, cieszy za każdym razem i się sprawdza, owszem, są lepsze, ale jakoś nie zależy mi na jeszcze lepszej jakości w kontekście dopłacania drugie tyle.

Może jeszcze coś z Sonego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DLa członków forum ceny trochę inne - na wszystkie modele.
Wszystkie nowe są dostępne od ręki i to z pełnym pakietem.
 

hbdyz

Member
No i jest dylemat,
Jestem zdecydowany na 98" P745 nawet na jutro, ale jakbym nie mierzył na 99% nie wejdzie w dostawie.
Jeszcze mam nadzieję...

Co zatem zostaje,

85" QN90b - europejska gwarancja, trzeba po niego jechać, bawić się w transporty... Szczerze mi się nie chce, ale to mój faworyt w 85"
85" QN80c - dostępny wszędzie, ale jakoś nie widzę sensu wymiany.

No i TCL 85" C845, też dostępny.

Żałuje, bo jednak 98" wnosi najwięcej.

Wszystkie oscylują w granicy 10k i więcej nie zamierzam płacić.
Najgorsze, że w obecnym nic mi nie brakuje - albo inaczej, cieszy za każdym razem i się sprawdza, owszem, są lepsze, ale jakoś nie zależy mi na jeszcze lepszej jakości w kontekście dopłacania drugie tyle.

Może jeszcze coś z Sonego?
A patrzyłeś na opcję dostawy z użyciem windy meblowej i dostarczeniem przez okno/balkon?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też o tym myślałem, raczej w formie żartu. Mało tego, nawet gdyby, to między barierką, a sufitem balkonu jest też niecałe 150cm.
Może, może na styk i to też pod kątem, ale to już cudowanie. Lipa ogólnie, byłbym nawet skłonny wziąć moją ekipę od transportu, wyciągnąć tv z pudła i te parę cm zyskać, ale i tutaj się okazuje, że samo pudło nie jest wiele większe jak tv.
Generalnie jest opcja dostawy, jak wejdzie to wejdzie, jak nie wejdzie, to tv wraca i temat zamknięty, może magicy coś by wykombinowali (wymanewrowali).
Z drugiej strony, wiem, że też nie będą ryzykować i cudować z jakimś noszeniem w pionie, bo oni odpowiadają za dostawę do samego domu.
Lipa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak mi wrzuci, jak mikołaj przyjdzie, a do komina chyba ten największy w Kazachstanie ; )
Tak myślę, że jakby gada bez pudła spróbować jednak. Tu się rozchodzi o te parę cm.
Tyle, że trzeba by własną ekipą odebrać ze sklepu i we własnym zakresie wyciągnąć przed domem i próbować, bo ci z firmy sklepowej raczej nie pójdą na jakieś wyciąganie i ryzyko.

Tego jeszcze nie grali, żeby człowiek chciał kupić tv, a ten się okazuje, jest za duży ; )

Widzę, że jest jakaś opcja wniesienia w pionie bez pudła. Oczywiście, we własnym zakresie. Jest nadzieja.
Wysokości miałby 218cm, szerokości 126cm.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i dodatkowo jeszcze w pionie ; )
Myślę, że jak uda się w ten sposób, to go wezmę.
Kupi się grubą gąbkę, założy na matryce na ew. wypadek styku z jakąś poręczą i ten kawałek chłopaki by wnieśli.
Zobaczymy, na razie nie odpuszczam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest taka opcja, a tymczasem trzeba korzystać z życia, lub przynajmniej przetestować na własnej skórze.
Nie wejdzie, to się weźmie którąś 85", albo zostanie co jest.
Chyba można sobie sprawić na święta raz na kilka lat "małą" niespodziankę? ; )
 
Do góry