Samsung 6710 a sat tv

harywi

New member
Witam posiadam sama 6710 i zastanawiam sie w jakie źródło telewizji hd najlepiej by go uzbroić .
W chwili obecnej mieszkam w Niemczech a chciałby na swiata trochę polskiej tv poglądach ,dlatego zastanawiam sie czy warto wydać kasę na CI + czyli to co oferuje telewizja N .
Zastanawia mnie rownierz czy mozna podłączyć sam kabel z anteny sat bez dekodera w celu oglądania tv sat.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc .
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam posiadam sama 6710 i zastanawiam sie w jakie źródło telewizji hd najlepiej by go uzbroić .
W chwili obecnej mieszkam w Niemczech a chciałby na swiata trochę polskiej tv poglądach ,dlatego zastanawiam sie czy warto wydać kasę na CI + czyli to co oferuje telewizja N .
Zastanawia mnie rownierz czy mozna podłączyć sam kabel z anteny sat bez dekodera w celu oglądania tv sat.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc .

Możesz podłączyć sam kabel możesz założyć moduł z C+ lub z N na karte wszystko zależy od tego co chcesz oglądać i ile płacić :)
 

harywi

New member
Rozumie ze do oglądania c+lub N potrzebne jest połączenie z antena sat.
Mam taki mały problem gdyż raczej nie mogę wywalić za okno anteny sat dlatego szukam jakiegos alternatywnego rozwiązania
 

fula

New member
Bez satelity oglądać polskie programy w Niemczech raczej ciężko.
Kiedyś miałem turystyczną antenę sat 40cm za oknem na parapecie i ładnie mi śmigały programy HD na 40D6500.
 
Ostatnia edycja:
Do góry