Samsung 65RU8... vs Panasonic 65GX8..???

strazakp

Banned
Mam od 3 lat Panasonic 58dx700 z którego jestem zadowolony, ale....jest chęć na wiecej cali :)
Upatrzylem sobie dwa modele jak w temacie.
Samsung na papierze to w tej cenie ok 3500 zł wygląda super. Co do Panasonica to trzeba by dołożyć prawie 1000 zł.
Nie patrząc na Smart tv (zbędny gadżet dla mnie) to który lepszy do telewizji (canal+ z dekoderem 4K) i konsoli Xbox?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
oooo Strazakp się pojawił :D:D:D dawno Cię nie było :lol::lol::lol:
Idź od razu w 75 a nie 65" - po co będziesz sie rozdrabniał :D
 

strazakp

Banned
oooo Strazakp się pojawił :D:D:D dawno Cię nie było :lol::lol::lol:
Idź od razu w 75 a nie 65" - po co będziesz sie rozdrabniał :D
Wielkie dzięki za przywitanie. Tak, to ja! Miło że dalej jestem tutaj znany i o mnie pamiętacie.
Na spokojnie najpierw 65" a po czasie 75".
Fajne jest to że dziś 55" dziś praktycznie nic nie kosztują bo to standard, 65" tylko ciut droższe a 75" jeszcze za drogie.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Widać to bardzo bo ru ma jasność hdr w okolicy 350 a nu ponad 800 to już raczej spora różnica. Następca nu w tym roku jest q70 a nawet on jest słabszy. Nu8002 byl wyjątkowo dobrym tv w swojej klasie najlepszym
 

strazakp

Banned
Najlepiej tak do max 4500 ale fajnie by było taniej.
Oglądałem wczoraj w sklepie tego ru8002 ale 55cali i szału nie zrobił. Na pewno wykonanie jest słabe bo ramki kiepski plastik który się rusza. Oczywiście jakości obrazu w sklepie przy demo nie da rady dobrze ocenić ale myślę że mój Panasonic 58dx700 nie jest gorszy na pewno.
Samsunga nu8002 i jeszcze 65cali raczej nowego się nie dostanie już. Może kiedyś uda się z drugiej ręki dostać w dobrej cenie.
Myślę że Panasonic gx8 byłby chyba najlepszy choć cena jest wyższa niż wiele innych tej klasy. No ale panas to panas :)
 

strazakp

Banned
Na gorąco!!! Właśnie szef nam do pracy kupił (prezent na święta) tv Samsung 65RU7xxx. Podlaczylismy pod antene naziemna bo nie mamy żadnego dekodera sat.
Muszę przyznać że jak na tak duży tv i za takie niewielkie pieniądze (2699 zł) jestem mile zaskoczony jakością obrazu. Wiadomo że te kanały w HD są lepsze a pozostałe ciut gorsze (ale dalej dobre) ale ogólnie naprawdę jest Wow!
Pewnie większość z Was ma dużo większe doświadczenie z tv i może jakoś większe wymagania ale dla mnie ten Samsung 66ru7xxxx jest naprawdę bdb i podejrzewam że 65ru8002 jest raczej nie gorszy choć ok 1000zl droższy.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Nie jest gorszy natomiast jesli chcesz obcować z czyms bardzo dobrym np na netflix cz amazon Prime to oba sa zbyt ciemne, chyba ze wystarczy ci kablówka
 
Do góry