samsung 55MU7042 czy 55MU8002

tomulus

New member
W tej chwili w jednym ze sklepów mogę zakupić 55MU7042 ( nie wiem jaka jest róźnica między MU7002)
Pytanie czy warto dopłacać do nowszego modelu 55MU8002 , kwota w sumie niemała.

I jeszcze jedno, jak odległość do telewizora wynosi 2,7m to brać 49 czy 55" - zastanawiam się jeszcze nad 49"
 

darek86

New member
Modele są tak samo "stare". 8002 jest trochę jaśniejszy i ma inną podstawę.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

tomulus

New member
Wychodzi na to że nie ma co przepłacać do nowego modelu.

Czy 49" - 60hz spokojnie da radę w piłce? czy lepiej dołożyć do 55" ?

Zastanawiam się jeszcze czy odległość do telewizora 2,7m będzie odpowiednia dla 49" gdybym wybrał tą wielkość.
Dzięki
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tomeczku ale masz inne lepsze modele w tej cenie :-D:-D:-D
Chyba że ktoś jest przywiązany do marki to nic nie poradzimy :niewiem:
 

Greymir

New member
Widziałem dzisiaj w Luksemburgu te dwa modele obok siebie i podobno były po kalibracji. W przyciemnionym lekko pomieszczeniu różnic nie widziałem, ale może na innych materiałach coś ktoś zauważy.

W ogole prawie same telewizory Samsunga, Sony i LG. Może że dwa philipsy i że dwa panasoniki :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Musisz szukać na własne oko. Sam pół roku temu szukałem 55' 4K i wybór padł na 55MU7052. Z proponowanych tv tutaj na forum nie widziałem tylko TCL'a i dla mnie w tym przedziale najlepiej wypadł Samsung, ale najlepiej jechać i oglądać:)
 

Crank1987

New member
Musisz szukać na własne oko. Sam pół roku temu szukałem 55' 4K i wybór padł na 55MU7052. Z proponowanych tv tutaj na forum nie widziałem tylko TCL'a i dla mnie w tym przedziale najlepiej wypadł Samsung, ale najlepiej jechać i oglądać:)
Czym się dokładnie różni 55MU7002 między 55MU7052
 

Boowates

New member
Stoję przed podobnym dylematem. W grę wchodził jeszcze LG55SJ850, ale on zaś ma matryce IPS .
Jaki więc polecacie wybrać w zastępstwie tych Samsungów ? Ważne by miał min 55' ,120hz oraz jak najniższy input lag. Ogólnie ,żeby był do meczów i można było na nim zagrać . W sumie za tymi Samsungami przemawia też niezłe audio , 40w.
 
Do góry