samsung 55mu7002 Dobry wybór?

Crank1987

New member
Kochani zastanawiam się nad nowym tv do mieszkania które wykańczam.

Do tv będzie wisiał zamierzam zakupić taki uchwyt:


Obrotowy uchwyt pod tv


Co do hdmi to takie chce kupić:


Auda Prestige 2,0 3 m


Do tv również zamierzam podłączyć amplituner wraz z tymi głośnikami:

Dennin AVR x2400h oraz głośniki Jamo S809 i sub S810


Co do wyboru z tego co czytałem najlepszym rozwiązaniem będzie dla mnie

samsung 55mu7002 bardzo mi pasuje w nim ONE CONNECT z powodu, że tv będzie wisiał na ścianie a co chwile przesuwanie go i podłączanie np usb czy dodatkowego hdmi było by raczej uciążliwe(chyba, że inni producenci też mają odpowiednik one connect).



Co do moich upodobań to :
- oglądanie tv około 70%
- Oglądanie filmów 20%
- Granie w gry na konsoli 10%(zamierzam konsole w przyszłości kupić).


Tv będzie w dość jasnym salonie



Również myślałem nad zakupem OLEDU PHILIPSA 55POS9002 (ale nie wiem czy jest sens dopłacać prawie 3 tys do tv no i jednak plontanina kabli w tv by mnie wkurzała(brak one coonect).
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Do OLED-a jeszcze za szybko , niech zejdą jeszcze z ceny natomiast ten Samsung to dobry wybór z matrycą VA i matrycą 120hz w tej cenie nic lepszego nie ma więc BIERZ :)
 

Crank1987

New member
Hmm jakoś mi ten samsung bardziej leży:) i chyba będzie szybszy jeśli chodzi o funkcje smart. Aktualnie mam Toshibe REGZA 42ZV650U (od 8 lat) więc przepaść będzie olbrzymia. A na Oled przyjdzie czas jak bardziej udoskonalą matrycę.
 

Crank1987

New member
Jak kupowałem 8 lat temu Toshibe miałem wybór nad PLazmą a LCD wybrałem LCD.Teraz mam podobnie z prostego powodu - obawy nad wypaleniem a potem z gwarancją jest pewnie ciężko jak nagle logo tvnu się wypali w rogu (oglądam sporo tv). Również pobór prądu jest większy w oledzie niż w LEdzie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pobór prądu po kalibracji jest bardzo zbliżony.
Jeśli na okrągło TVN24 to faktycznie odpuść sobie Oleda.

Jaką masz max odległość od telewizora ?
I ile masz max kasy ?
 

Crank1987

New member
Pobór prądu po kalibracji jest bardzo zbliżony.
Jeśli na okrągło TVN24 to faktycznie odpuść sobie Oleda.

Jaką masz max odległość od telewizora ?
I ile masz max kasy ?


odległość od tv mam 2-2,5 m co do kasy max 6,5 tys:) ale ten samsung 55mu7002 można wyrwać za 3,9 tys nie wiem czy jest sens wydawać więcej kasy a co do cali to chyba max 55 cali starczy
 

Crank1987

New member
Ok dzięki wielkie czyli tak czy siak wybór padł na samunga Mu 7002:) jednak one connect jest dla mnie super rozwiązaniem oraz obraz jest super(byłem na testach więc obraz żyleta).
Rozumiem, że nie będę miał problemu z podłączeniem amplitunera? bo jednak wole mieć dźwięk przestrzenny w tv:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobry układ obsługi po polsku masz w LCD LG z Ai i to w extra cenach dla niebieskich członków forum.
 

Crank1987

New member
Dobry układ obsługi po polsku masz w LCD LG z Ai i to w extra cenach dla niebieskich członków forum.

Az mi tak nie zalezy na obsłudze glosu aby przechodzic na lg :)
A czy model UE55KS7000 jest wyższy od mu7002? Bo widzialem jest droższy o okolo 600zl.
 
Ostatnia edycja:

Crank1987

New member
Jaka jest różnica między Samsung UE65MU7002 a Samsung UE65MU7042 ?? Zamierzam tv kupić za okolo 1 miesiąc a już chciałbym wybrać (i tak nowe modele nie pojawia się ).
 
Do góry