Samsung 55KS7000 vs Samsung 55JU7000

galaxteck

New member
Niestety ciężki wybór z z tymi telewizorami, może gdyby ceny były niższe byłoby łatwiej :)

Wiadomo, że Samsung zrobi dużo zamieszania z nowa serią KS, ale czy warto dopłacać do modelu 55KS7000 zamiast 55JU7000? JU można wyłapać w promocji za ok. 5200, a KS pewnie koło 6500 trzeba liczyć więc różnica spora, ale warta?
 

vigoo

Banned
Cena na dzisiaj 55KS7000 to 6227 w sklepie internetowym. Jeśli ktoś może sobie pozwolić, to warto. KS jest w pełni przygotowany na 4K, więc bardziej przyszłościowy.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Cena na dzisiaj 55KS7000 to 6227 w sklepie internetowym. Jeśli ktoś może sobie pozwolić, to warto. KS jest w pełni przygotowany na 4K, więc bardziej przyszłościowy.

W jakim sklepie internetowym taka cena na ks7000, bo google w ogóle mi nie wyszukuje żadnego sklepu oferującego w sprzedaży ten nowy model samsunga???
 

galaxteck

New member
Vobis ma na swojej stronie info 6499, ale "wkrótce w sprzedaży".

A może jakiś sklep nie dla idiotów zrobi akcję bez vat np. na Euro 2016 :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Vobis ma na swojej stronie info 6499, ale "wkrótce w sprzedaży".

A może jakiś sklep nie dla idiotów zrobi akcję bez vat np. na Euro 2016 :)

Na Vobisie to jakie info wisi już z miesiąc czasu prawie, bo śledzę temat na bieżąco.

Ciekawy jestem również czy MM da promo bez vat-u przed Euro. Jeśli nie będzie super promocji na TV przed Euro, to zapewne nowy TV kupię dopiero pod koniec roku.
 

vigoo

Banned
W jakim sklepie internetowym taka cena na ks7000, bo google w ogóle mi nie wyszukuje żadnego sklepu oferującego w sprzedaży ten nowy model samsunga???

Ceneo pokazuje dwa sklepy internetowe, które maja w swojej ofercie ten TV za mniej niż 6300

Podobno w MM/Saturn na początku maja ma być promocja (rabat technologiczny, czy coś w tym stylu). Podobno...
 

galaxteck

New member
Ostatnio jak byl rabat technologiczny w Saturnie to max. wychodziło chyba 15% więc nie tak źle.. ciekawe czy jak będzie podobna akcja to dadzą już wszystkie nowości czy będą chcieli sie pozbyć sprzętu z 2015 r., a potem wrzucą nowości ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mnie interesuje ten model, ale w rozmiarze 60". Szkoda tylko że ten model jest pozbawiony podstawy Y.
 

galaxteck

New member
W Saturnie się pokazał 55KS8000 za 9999.. to chyba trochę dużo.. wracając do Vobisa i wkrótce w sprzedaży podali cenę tego modelu 8299, ale coś czuję, że jak będzie dostępny to i cenę zmienią :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Ceneo pokazuje dwa sklepy internetowe, które maja w swojej ofercie ten TV za mniej niż 6300

Podobno w MM/Saturn na początku maja ma być promocja (rabat technologiczny, czy coś w tym stylu). Podobno...

Dzięki za info :)
Ktoś kiedyś napisał, nie wiem na ile to info prawdziwe, że 2 maja ma być promo w MM bez vat-u na tv. Mimo, że to jeden właściciel MM i Saturn, to na TV lepsze promo (obserwując rynek od końca listopada 2015 r.) miał MM. W Saturnie np. pod koniec grudnia było promo na tv "do 15%" (faktycznie średnio to 10%, czasem 12% dawali), a w MM pełne 15% rabatu. W lutym br. w MM dawali kupony paliwowe na BP, co było lepszym rozwiązaniem niż kupony na zakupy w markecie Piotr i Paweł od Saturna.
Jak ktoś będzie miał potwierdzone info o promo w MM/Saturn niech napisze. Takie np. RTV Euro AGD przy mega promo MM wygląda bledziutko.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
W Saturnie się pokazał 55KS8000 za 9999.. to chyba trochę dużo.. wracając do Vobisa i wkrótce w sprzedaży podali cenę tego modelu 8299, ale coś czuję, że jak będzie dostępny to i cenę zmienią :)

9999 zł za 55ks8000, to bardzo drogo, ale ceny na premierę w wielkich sieciach z reguły są wysokie na starcie. Za to kwota 8299 zł, to już kwota o niebo lepsza. Mnie bardziej interesuje model 55ks7000 w promocji bez vat-u (lub rabacie 15%). Spodziewam się jednak, że w przypadku takiej promocji cena wyjściowa nowego modelu w MM będzie wywalona w kosmos i po rabacie może wyjść cena zbliżona lub ciut mniejsza, od najtańszej oferty sklepów internetowych. Ceny niektórych modeli w wielkich sieciach (MM, Saturn, RTV Euro AGD) - takich np. OLED LG 55EG910V FHD (cena w tych sieciach blisko 9000 zł) nie mają nic wspólnego z ceną rynkową - 6599 zł już z kosztami wysyłki! Czy wielkie sieci mają klientów faktycznie za idiotów, którzy przed zakupem nie sprawdzają faktycznej wartości rynkowej danego produktu??? Chyba tylko baran kupiłby produkt o cenie blisko 2400 zł wyższej od aktualnej faktycznej ceny rynkowej :)
 

galaxteck

New member
Obawiam się, że cena w sieciówkach 55KS7000 też będzie mocno zawyżona.. obecnie chyba lepiej będzie kupić jednak JU7000 lub przeczekać pierwszy boom.. no ale zobaczymy jaką dadzą cene i czy będzie jakaś promocja..
 

ewaldus

New member
Najbardziej robią nas w balona producenci sprzętu. Co rok wprowadzają nowe modele i zaprzestają produkcji starszych, które nie zdążą stanieć. Też myślę o 55ks7000, ale poczekam conajmniej do wakacji i mam nadzieję, że będzie w granicach 5000zl.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
55JU7000 trzyma cenę ciągle, myślę, że aż tak tanio z KS7000 też szybko nie będzie.. :(

JU7000 miał dobrą cenę pod koniec grudnia w MM w promo dokłanie za cenę 5014,15 zł. Za taką cenę warto było go kupić. Obecnie ceny tego modelu zaczynają się od 5399 zł. To drogo biorąc pod uwagę wąską paletę barw i dlatego w tej cenie grzecznie podziękuję. W MM kosztuje 5999 zł i jakby rzucili promo bez Vat-u, to by wyszła cena końcowa ok. 4620 zł i w takiej cenie z przyjemnością kupiłbym ten model :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Najbardziej robią nas w balona producenci sprzętu. Co rok wprowadzają nowe modele i zaprzestają produkcji starszych, które nie zdążą stanieć. Też myślę o 55ks7000, ale poczekam conajmniej do wakacji i mam nadzieję, że będzie w granicach 5000zl.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Podobnie jest z telefonami czy z tym śmiesznym androidem - co roku nowa wersja z kolejną porcją błędów.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
samsung ju7000 ma szersza palete barw niz inne telewizory z takim samym rodzajem podswietlenia co prawda nie pokrywa całej palety z nowego standardu ale DCI P3 Pokrycie palety: 83% a Rec 2020 Pokrycie palety: 60%
 
Ostatnia edycja:
Do góry