Samsung 55J6200 czy 55KU6000 ?

mardziek

New member
Witam,

Od dłuższego czasu przeglądam różne tematy na forum w celu wybrania nowego telewizora. Mój budżet to 3-3,5k, przekątna to 55 cali. Telewizor głównie to oglądania TV i filmów. Zależy mi na możliwie dobrej jakości obrazu i jakości wykonania jak na ten zakres cenowy.
Samsungi J6200 mają dobre opinie a KU6000 lub KU6072 to nowsza seria. Co polecacie w tej chwili jest też dobra cena na 60J6200 w MM ale musiałbym przekonać jeszcze żonę na taki rozmiar :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do filmów to 100Hz- czyli J6200.
KU6000 to modele 4K ale 50Hz.
Z modeli 4K, 100Hz, HDR, VP9, Ambilight, Android, Kodi, MxPlayer - w klasie cenowej masz tylko Philipsa 55PUS6561 za 3599 zł
Kalibracja gratis.
 

mardziek

New member
Zdecydowałem się zakupić 60J6240 w MM w promocji był poniżej 3k i naprawdę polecam. Telewizor jest duży i potrzebowałem trochę czasu, żeby sie przywyczaić do tego rozmiaru. Filmy FullHD ogląda się bardzo przyjemnie, TV w HD też jest OK, SD już gorzej. Za te pieniądze lepszego nie kupisz, chyba że 50 cali.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam gratuluje zakupu,w tym rozmiarze i w tej cenie jest to moim zdaniem bardzo dobry wybór !
 

Malix7

Member
Zdecydowałem się zakupić 60J6240 w MM w promocji był poniżej 3k i naprawdę polecam. Telewizor jest duży i potrzebowałem trochę czasu, żeby sie przywyczaić do tego rozmiaru. Filmy FullHD ogląda się bardzo przyjemnie, TV w HD też jest OK, SD już gorzej. Za te pieniądze lepszego nie kupisz, chyba że 50 cali.

Kiedy kupiłeś w tej cenie poniżej 3k?
 
Do góry