Samsung 55hu7500 dvb-s2

leszekmw

New member
BRat ma SAMSUNG UE55HU7500uhd i nie można w nim ustawić programów według "swojej" kolejności ?
czy mógłby ktoś dać jakieś ustawienia telewizora , chciałbym mu coś lepiej go poustawiać , co prawda telewizor jest bez kalibracji..
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam przecież można utworzyć swoją listę ulubionych kanałów ...menu dekodera wszystko pisze co i jak zrobić.Tak jest w NC+ jak i w Polsacie którego też mam na drugim TV.Ja z tego nie korzystam, mi nie przeszkadza oryginalna lista.
 
Ostatnia edycja:

leszekmw

New member
Witam przecież można utworzyć swoją listę ulubionych kanałów ...menu dekodera wszystko pisze co i jak zrobić.Tak jest w NC+ jak i w Polsacie którego też mam na drugim TV.Ja z tego nie korzystam, mi nie przeszkadza oryginalna lista.

no w dekoderze pewnie tak , ale on ma kartę w telewizorze ..
 

esselite

New member
Aktualizacje FW 1039

Nie wkurza Was polityka Samsunga odnośnie aktualizacji i wycinania niektórych funkcjonalności z TV, bez możliwości zapoznania się ze zmianami i ich zaakceptowania lub nie?


Mnie to troche irytuje. Zawarłem ze sklepem umowę na jakiś produkt i ten produkt przez kilka miesięcy ma jakąś funkcjonalność, z której korzystam, po czym po aktualizacji ta poprzednia funkcjonalność nie działa.


I nie chodzi mi tu o jakieś płatne serwisy, ale chociażby menu 'ostatnio oglądane' nie działa jak należy, nie dodają się do listy żadne kanały i nie ma mozliwości szybkiego wyboru. Supprot twierdzi, że to juz nie będzie działać, bo nie zmienili interfejs żeby był jak w nowych modelach i pomimo opisu, 'ostatnio oglądane' nic tam się nie dodaje poza wyborami takimi jak Dysk USB, czy HDMI3, a wcześniej były wyświetlane normalnie kanały, jakie najczęściej były oglądane.


Chyba oddam ten TV jako niezgodny z umową i niech go sobie zabiorą , bo wycina się coraz więcej serwisów, które miały być, a ich nie ma. Podobnie jest z S-Recommendation, dyskutowanym wielokrotnie przez użytkowników.
Zastanawiam się kiedy przestanie działać Youtube, jak to sie stało z niektórymi starszymi modelami Panasonica z topowej serii.


Od dzisiaj nie ma bo coś tam coś tam HTML5 i co Pan nam zrobisz.
 
Do góry